Skocz do zawartości
arek1982

Czy nie jestem za stary na PS 3??? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również od niedawna zabawiam się z PS3 :) a tu już 4 z przodu. Zaczęło się jakieś ćwierć wieku temu od Atari ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 wiosna leci i PS3 kupiłem w zeszłym roku, podobnie jak inni miałem wszelkiej maści komputery domowe: zx spectrum, atari, commodore, amiga no i piec oczywiście

na amidze to co kiedyś renderowało się kilkadziesiąt godzin (raytracing) teraz leci real time... to były czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 za mną, PS3 praktycznie od premiery, wczesniej Xbox, X360, PS1, PS2, Amiga itp itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już 4 z przodu z niecierpliwością czekam na Final Fantasy XIII i GT5 pełną wersję :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Ja ze swoimi 31wiosnami na karku pogrywam od 11 lat na PC ..teraz czas i na PS3. Tak jak ktoś napisał wcześniej ,na dobrą (domową:) zabawę nie jest się nigdy za starym.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde normalnie leje jak to czytam.

Ja tez mam 36 i napierniczam w NFSUndercover,Burnout Paradise a ostatnio kupiłem Crash Time 2.

Tyle ze z PC na 32"lcd...też jest frajda.

Kilka lat temu u kumpla ktory miał kierownice (a raczej jego synek) wygonilismy od kompa własnie tego synka a sami po drinku do reki i jazda.

Teraz jak opowiadam kuzynowi jak to smigam w Burnouta to namawia mnie żebym sobie kupił kierownice. Tylko własnie mu tlumacze,że jak to bedzie wygladało jak stary chłop kupuje cos takiego. Niestety nie mam zadnego dziecka "na które" mógłbym to zakupić.

P.S.

Headstar,żony też nie mam (nie wiem czy stety czy niestety)

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie powiesz ze to na prezent, a w domu ze od dawna o tym marzyles, ze sezon F1 sie zaczyna niedlugo i chcesz sie sprawdzic jako kierowca etc. etc. Istota jest to zeby przekazac malzonce jak najwiecej informacji w mozliwie jak najkrotszym czasie. U mnie to sie sprawdza :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podłączyłem konsolę i.......... młody ( 24l.) gra, a ja (trochę ponad 40l.) siedzę i piszę posty.......... Niestety kupiliśmy MGS 4 i potrzymałem pada przy konfiguracji sprzętu, ale to się ZMIENI :) . Mam już zamówioną KZ 2 i Call Of Duty 4 :lol: .Żona jeszcze nie wie i raczej nie czyta naszego forum to może wcale się nie dowie :o:):P ,a może ją też wymienię na nowszy model jak Marcinkiewicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja uważam a mam 20 lat że już jestem troche zastary na ps3 . Nie powiem świetna konsola. Ale jak byłem dzieckiem w sumie jeszcze nim jestem :) ale jak miałem 13-14 lat to mnie duzo bardziej taki sprzęcior ekscytował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaa takiego sprzęciora to jeszcze wtedy nikt nie posiadał i tylko marzyć można było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben Kenobi - teraz bedziesz sie dorabial, potem sieo zenisz, zrobisz dziecko, przejdzie Ci seks, moze nawet sie rozwiedziesz... I wtedy wroci Ci mania grania ;-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...