Skocz do zawartości
madoleo

Pakiet Canal+ (HD) i tuner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic sam pakiet Canal+ (HD) za 45zl i oddzielnie dekoder. Juz bylem zdecydowany na kupno Fergusona 8900, wszyscy sobie go chwala na bezproblemowa prace z kartami Cyfry, niewatpliwym atutem jest mozliwosc nagrywania materialu HD (USB).
Zadzwonilem wiec do firmy Profan, jako ze to w 3miescie, sprzedaja fergusony i sa oficjalnym dystrybutorem Cyfry. Pomyslalem ze kupie od razu dekoder i karte.
Pani z tej firmy jednak odradzila mi Fergusona i polecila Topfielda [url="http://www.profan.com.pl/product_info.php/cPath/25_45/products_id/420"]Topfield[/url] mowiac ze Fergusona nie poleca, ale nie miala zadnego argumentu na korzysc Topfielda, poza tym ze jest juz dluga kolejka na Topfieldy i ze stanowczo odradza Fergusona. Po dluzszym meczeniu Pani pytaniami co jest nie tak z Fergusone, to odpowiedziala, ze Fergusony zle dzialaja z Cyfra (fora internetowe mowia co innego).
Faktycznie ten Topfield jest taki dobry, ze nie ma sensu zastanawiac sie nad Fergusonem 8900? Przy Topfieldzie dochodzi dodatkowo zakup modulu, wiec cena wzrasta, nie mowiac o tym, ze nagrywania nie ma.

Z gory dzieki za wszelekie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Topfielda 7700HSCI + modul Aston 2,18 i jestem super zadowolony :rolleyes: Jezeli ci nie zalezy na funkcji nagrywan ia to bierz Topfielda :) A co do Fredka to osobiscie nie posiadam ale moj sasiad posiada i nie chwali sobie go ;) a juz tym bardziej jak zobaczyl u mnie jaki obraz daje Topfield w porownaniu do jego fredka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@maniek750

Co do jakosci obrazu to nie wierze w az taka, jesli wogole jakas roznice. Wszystko zalezy od telewizora, sposobu podlaczenia, oswietlenia itd itd. Zalezy mi na jak najwiekszej ilosci opcji, to chyba oczywiste, nagrywanie na pewno bym wykorzystywal. Fergusony obecnie mam 2 (modele nieHD) i zaden nie sprawia zadnych problemow, na jakosc obrazu tez nie moge narzekac.

@Hoodzielec

Nie przeszkadza, zaden nadawca nie nadaje w 1080p i raczej nie bedzie. Edytowane przez madoleo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem od technika C+ że ponoć nowe ferdki mają problemy z uprawnieniami na C+ i że co miesiąc jest pełno dzwoniących do boa żeby im raz jeszcze wysłać uprawnienia.
Z tym że tak jak piszę wyżej jest to zasłyszane z niekoniecznie pewnego źródła.

PS. To mój pierwszy post tak że witam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Topka z Astonem 2.18 i też nie narzekam. Co prawda funkcji nagrywania nie ma ale ma za to aktywne wejście USB i może kiedyś ....
W końcu kiedyś zapowiadali możliwość podłączenia dysku zewnętrznego tak wiec może spełnią obietnice :) Polecam ten tuner ale wiem , zę jego cena + Aston to jednak większy wydatek. Co do Ferdków są różne opinie. Jedni sobie chwalą inni zaklinają się , ze po styczności z tym tunerem nie chcą słyszeć więcej o tym tunerze. Może to kwestia modelu lub egzemplarza - i tak decyzje musisz podjąć sam ...przewertuj fora ...może Ci to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjeta, pare dni temu wzialem Fergusona HF-8900 i jest bardzo zadowolony. Kanaly w SD wygladaja niezle, w HD wiadomo rewelka. Nie zaluje ani troche takiego wyboru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super ! Zadowolenie satysfakcja po zakupie jest najważniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...