Skocz do zawartości
nowy66

Sharp seria XL2 (42/46/52) - opinie właścicieli/użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście fantastyczny, stonowany opis.
Lekki banding i [b][size=3][color="#000000"]black crush[/color][/size][/b] i [b][size=3][color="#ff0000"]RED PUSH[/color][/size][/b] są przez niego zidentyfikowane.

Fajny opis powodów Red Push (i mamy kolor różowy wyjaśniony oraz na jakim ustawieniu go nie ma, nawet to widać na wykresie - temp. kolorów średnio-niska) [tu prywatna dygresja no Nowego66 - a nie mówiłem?-taką mam temp. ustawioną]
Czyli wyłączamy profil dynamiczny (bo pewne rzeczy są zdefiniowane), na profilu innym np. użytkownika ustawiamy temp. kolorów jak wyżej , a potem ustawiamy na teście skalę szarości i bieli.

Pozdr.
[color="#a0522d"]What is red push?
A colour decoding error that makes red more intense than it should be.


[/color] [color="#a0522d"]Why does it happen?
To attract buyers on the sales floor, manufacturers like to make their TVs brighter by pushing up the colour temperature (i.e. the picture is tinted blue), which causes skin tone to look unnatural. To make the skin look realistic again, manufacturers introduce red push to neutralise the blue tint. Unfortunately while red push corrects the colour of the skin, it also exaggerates the red in everything else, which is worsened when the hyper-blue greyscale is restored to D65.


[/color] <font color="#a0522d">How do I tell if my television has red push?
Through filters + colour bar test pattern, colour intensity measurements and/ or real-life programme material.


How can I eliminate red push on my TV?
Generally you can't, unless your TV offers colour decoder control (which very few TVs do, and even then it's usually buried in the service menu). An R-Y attenuator may work for external component video device. Your best bet is to hope that your TV's colour decoding is correct in the first place. Edytowane przez TOmeKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłem temperaturę kolorów na średnio-niskie i włączyłem system FilmMode :):):) Jutro robię kolejne dopasowanie kolorów :)

Faktem jest, że tak powinien wyglądać test TV - jestem pod wrażeniem. W zasadzie można sie podpisać pod tym tekstem bez zastrzeżeń. To "w zasadzie" to dla mnie red push (którego ja nie widzę) i blackcrush (który moim zdaniem bardziej zależy od materiału - tak ja to zauważyłem). Co do bandingu - dokładnie to co napisał.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie co do automatycznego przełączania sygnału.

EXT1 jest traktowane priorytetowo - ma służyć do podłączenia dekodera.

[u]Tylko w kombinacji tego wejścia z innym - przełączanie odbywa sie automatycznie[/u]. Czyli dla przykładu, mamy TV na jakimś hdmi, włączamy power "na tym czymś" podłączonym do EXT1 i sharp się sam przestawia na EXT1, gdy wyłączamy power, sharp sam wraca do wejścia hdmi.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jestem od kilku tygodni posiadaczem 42XL2E. Nie chcę się wdawać w techniczne szczegóły, bo są mi obce. Kilka subiektywnych uwag na temat Sharpa

1. Bardzo ładny design. Cienka ramka wygląda rewelacyjnie. Rzeczywiście kiepska podstawa - jak stoi, to mam wrażenie, że zaraz się wywali, chociaz stoi stabilnie.
2. Pilot - kwestia gustu. Mi się nie podoba za bardzo. Małe przyciski.
3. Bardzo wolna praca oprogramowania. Przełączanie kanałów to koszmar. Na szczęście do tego używam pilota z N-ki, więc problem pomimo, że jest, to jakby go nie było.
4. Obraz moim zdaniem rewelacja. Szczególnie kanały HD i DVD po HDMI. SD też bardzo przyzwoite. No i to chyba najważniejsze z całej recenzji.
5. Nie widzę żadnych różów. Nie wiem o co w tym chodzi - może ktoś coś widzi. Dla mnie jest bomba.
6. Kiepski dźwięk z głośników telewizora - w porównaniu z moim starym Thomsonem CRT jest gorzej. Pozostaje podłączenie do amplitunera.
7. No i na koniec mały zonk. Już dwa razy wydarzyło mi się coś takiego, że zaśnieżyło, zamrugało i obraz mi się skurczył do połowy ekranu. Po wyłaczeniu i włączeniu objaw znika ale sam fakt mnie dobija, że coś takiego się dzieje.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Rafaello666' post='74752' date='19.12.2007, 09:39 ']Witam,


7. No i na koniec mały zonk. Już dwa razy wydarzyło mi się coś takiego, że zaśnieżyło, zamrugało i obraz mi się skurczył do połowy ekranu. Po wyłaczeniu i włączeniu objaw znika ale sam fakt mnie dobija, że coś takiego się dzieje.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt[/quote]

Czy to nie było po hdmi z tunerem np. kathrein, i nowym softem? Moduł jakiś?, Update kluczy?

Jak to masz na normalnym TV, to zonk, ale to może być "handshake" pomiędzy hdmi w tv i tunerze.
Tak na wszelki, sprawdź wersję softu jaki masz w TV, jest info na forum w threadzie o 46X20.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='74767' date='19.12.2007, 10:36 ']Czy to nie było po hdmi z tunerem np. kathrein, i nowym softem? Moduł jakiś?, Update kluczy?

Jak to masz na normalnym TV, to zonk, ale to może być "handshake" pomiędzy hdmi w tv i tunerze.
Tak na wszelki, sprawdź wersję softu jaki masz w TV, jest info na forum w threadzie o 46X20.

pozdr.[/quote]

To na pewno było podczas oglądania N-ki po HDMI. Ja nie robiłem żadnych update-ów telewizora, no a N-ka wiadomo, żyje własnym życiem. Potestuję to jeszcze. Dzięki za wskazówki. Nie chciałbym się gniewać na Sharpa na zapas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem Posiadaczem Sharpa Lc46-xl2e Od Dzis I Po Wlaczeniu Obraz Ok Ale W Po Prawej Stronie Okolo 15 Cm Od Krawedzi I Okolo 10 Cm Od Gory Jest Zielona Linia Na Okolo 17 Cm Linia ?co To Jest?martwe Piksele Nie Wiem Jak To Reklamowac(mieszkam W Uk)?obraz Ma Cyfry Sd I Ps3 Przez Hdmi Linia Nie Znika Prosze O Jakiekolwiek Wytlumaczenie Grzeskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='grzeskul' post='75814' date='25.12.2007, 23:44 ']Jestem Posiadaczem Sharpa Lc46-xl2e Od Dzis I Po Wlaczeniu Obraz Ok Ale W Po Prawej Stronie Okolo 15 Cm Od Krawedzi I Okolo 10 Cm Od Gory Jest Zielona Linia Na Okolo 17 Cm Linia ?co To Jest?martwe Piksele Nie Wiem Jak To Reklamowac(mieszkam W Uk)?obraz Ma Cyfry Sd I Ps3 Przez Hdmi Linia Nie Znika Prosze O Jakiekolwiek Wytlumaczenie Grzeskul[/quote]

Grześ,

Twój opis jest bez sensu, to linia a końcu czy pas?
Jeżeli to jest po hdmi, to zmień ustawienia z undercsan na overscan lub pixel w pixel, w zależności od źródła.
Może pomoże, bo nie wiadomo o co ci chodzi, czasami obraz jest przesunięty, lub na krawędzi jest "noise", żółty albo zielony ale przez cały pion.
Jest też centrowanie obrazu w Sharpie.
W obu przypadkach poczytaj menu, jest dostępne w necie po polsku, jeżeli masz problem. Jeżeli to nie to, to tylko serwis lub zwrot.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TOmeKK dzieki za dopiwiedz ,ale ta"kreska"jest po HDMI ,z tv naziemnej i z cyfry po zwyklym podlaczeniu SCART niestety:(mysle ze to wada fabryczna jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Przy okazji chciałbym zapytać użytkowników tego TV o efekt, który powstaje przy podłączeniu do komputera - przy połączeniu kablem DVI-HDMI mam utracone "marginesy" z każdej strony ekranu. Trudno mi ocenić jak dużo obrazu jest ucięte, ale na pulpicie windowsa nie widzę prawie przycisku start w lewym dolnym rogu ekranu, więc sporo. Czy można to jakoś wyregulować w TV lub ustawieniach karty graficznej? Grafika to 8800GTX. Poza tym, pomimo, że w komputerze ustawiam rozdzielczość 1920x1080, mam wrażenie, że czcionki na ekranie są przeskalowane (efekt identyczny z tym, gdy wyświetlacie obraz na monitorze LCD w rozdzielczości niższej niż natywna). Można to jakoś ustawić?[/quote]

Witam
Ja mam 37XD1e ale tą samą kartę graf. miałem ten sam problem, pomogło ustawienie w menu: Tryb Panoramiczny: "underscan" (albo "pełny" nie pamiętam dokładnie) i jest super.

Mam pytanie do posiadaczy XL2, jaka jest różnica w szybkości przełączania kanałów między tym LCD a XD1 (pisał ktoś, że jest długa, ale czy jeszcze dłuższa od XD1)?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pisałem dużo o XL 1 i o XL 2 , i widzę że zakłada się nowe wątki aby temat potrzymać aby sprzedaż byla nadal i Sharp sie sprzedawał.

Nadal Panowie wybielacie Sharpa nadal mu ujmujecie różowego koloru a dodajecie blichtu i połysku aby omamić kolejnych klijentów niepodwarzalną jakościa XL2 .
A że swieta a może już po świetach to i temat odpowiednio podkręcony a tych co piszą zle to ich ignorujecie i zmieniacie temat lub zadajecie pytania aby go zmienić by żle nie pisać o Sharpie.
No cóż każdemu wolno pisać i czytać a jakie wnioski potencjalny klijent wyciągnie z tego tematu to jego sprawa.
A z mojej strony też byłem chory na Sharpa i się wyleczyłem dzięki temu ma TV 52 cale i nie muszę sie doszukiwać - różu - smużenia - buczenia - banding-kątów - fioletowej czerni- i wszystkich innych wad na które nadal są chore LCD a zwłaszcza Sharp..
No to już wiadomo że mam plazme i zero problemów o których w tym wątku piszecie.
Poprostu zróbcie dwie tabelki za i przeciw - nie dziwcie się jak ta na nie będzie bardzo długa jesli oczywiscie bedziecie porównywać modele o tej samej przekątnej ekranu..

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Ps. Gdzieś na którymś forum prxeczytałem że mówiło się ---- Plazmy do aptek.
------------------------------------------------------------------------ Dziś się mówi że LCD do aptek. Edytowane przez cuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś założyłem wątek pod tytułem "...taki niby upgrade" - bo nie wiadomo było czy modele z serii XL2 zadomowią się na dłużej. Teraz - po uzyskaniu pewności, że to nie jest upgrade - tylko pełnoprawny model, postanowiłem założyć wątek UŻYTKOWNIKÓW. Jednym z celów było usunięcie głupawych komentarzy troli. Najwyraźniej w dalszym ciągu - ktoś kto nie jest użytkownikiem - ma zamiar zohydzać wybór jakiejś grupy ludzi.

Proponuję (@cuba) - załóż wątek pt "Za co nie znoszę Sharpa?" i wpisuje sobie do woli... Jeśli ktoś kupił sobie Sharpa Serii XL2, to szuka tutaj informacji eksploatacyjnych a nie wynurzeń zwolennika Philipsa, Samsunga, Toshiby, LG czy innej marki. Uszanuj cudzy wybór. Zachwalaj swój (jeśli chcesz) w odpowiednim miejscu.

pzdr


[b]ps
proszę admina o opinię czy dobrze interpretuję zapisy regulaminu i netykietę vs zachowanie @cuba.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xl2 mam od jakichs 3 tygodni i mam pytanie co do sterowania rozmiarem ekranu. Przy ogladaniu sygnału z "n" nie mam mozliwosci sterowania rozmiarem wyswiatlanego ekranu. Do niedawna wystepowalo to tylko po ustawieniu w dekoderze "n" rodzaju tv na "panoramiczny" a teraz(od tygodnia) jest to wogole nie mozliwe(jest tylko pełny i pixel na pixel). Czy tez macie taki problem? Moze cos namieszałem w ustawieniach tv...
Przy włączaniu "n" na tv otrzymuję komunikat "niekompatybilny sygnał" po czym gra poprawnie. Czy takie cos tez obserwujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nowy66' post='75950' date='27.12.2007, 11:04 ']Proponuję (@cuba) - załóż wątek pt "Za co nie znoszę Sharpa?" i wpisuje sobie do woli... Jeśli ktoś kupił sobie Sharpa Serii XL2, to szuka tutaj informacji eksploatacyjnych a nie wynurzeń zwolennika Philipsa, Samsunga, Toshiby, LG czy innej marki. Uszanuj cudzy wybór. Zachwalaj swój (jeśli chcesz) w odpowiednim miejscu.[/quote]

Nie zapominajcie o wolności słowa .

Wprowadzenie rygorów komu co i ile wolno i gdzie pisać prowadzi włsnie do tego że dany temat jest tak własnie odbierany a nie inaczej.
Jeśli uwazasz że to tylko wątek dla milosników Sharpa i piszących tylko o nim pozytywy .
To tak napisz - czytający i piszący bedą mieć świadomość co czytają i oczy i dla kogo piszą.

Pamietaj że dobry towar zawsze obroni się sam - nie trzeba asystentów i pochlebców dla danej marki jak jest dobra to ludzie to kupią , bez twoich wariacji pismienniczych , co w czym jest dobre a co złe.w danym TV
Ale żeby to ocenić trzeba czytac artykuły zarówno te piszące zalety jak i to czego byś sobie nie zyczył w tym temacie.
To co napisałem to jest moja opinia o Sharpie , do której doszedłem po wielu testach i próbach tych LCD .
Twoja opinia może być inna i pozytywna i tylko twoje opinie będą czytane i brane pod uwage przy zakupie tego LCD.
I Tego Ci Życzę aby tylko to co ty napiszesz było odbierane pozytywnie o Sharpie .
Ale pozwól innym też wyrazać swoje opinie bo zyjemy w wolnym kraju.

Info do Admina - niema nic przeciwko kasowaniu postów nic nie wnoszących to tematu , jak ten który teraz piszę .
Ale jeśli ktoś pisze pozytywnie o czymś a ktoś negatywnie to proponuję kasować i ten i tamten.

Tylko forum będzie wyglądalo jak sucha instrukcja obsługi .

Pozdrawiam i zyczę Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jgradon' post='75991' date='27.12.2007, 14:52 ']xl2 mam od jakichs 3 tygodni i mam pytanie co do sterowania rozmiarem ekranu. Przy ogladaniu sygnału z "n" nie mam mozliwosci sterowania rozmiarem wyswiatlanego ekranu. Do niedawna wystepowalo to tylko po ustawieniu w dekoderze "n" rodzaju tv na "panoramiczny" a teraz(od tygodnia) jest to wogole nie mozliwe(jest tylko pełny i pixel na pixel). Czy tez macie taki problem? Moze cos namieszałem w ustawieniach tv...
Przy włączaniu "n" na tv otrzymuję komunikat "niekompatybilny sygnał" po czym gra poprawnie. Czy takie cos tez obserwujecie?[/quote]
Format ustawienia obrazu pełny i pixel na pixel to jedyne dostępne opcje przy podłączeniu przez HDMI.Przy podłączeniu przez scart lub component masz w menu dodatkowe opcje :kinowy(dwa rodzaje), panoram ,pełny czy normalny.
Pozdr AliGator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@cuba zwróciłeś uwagę na tytuł tego wątku? Jak byk stoi [b]Sharp seria XL2 (42/46/52) - opinie właścicieli/użytkowników[/b] - i o tym właśnie ten wątek ma traktować. Nie służy podbiciu sprzedaży LCD Sharpa tylko wymianie doświadczeń osób posiadających ten tv?

A teraz pytanie do właścicieli - udało się Wam dostać do menu serwisowego tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' post='76333' date='29.12.2007, 19:50 ']A teraz pytanie do właścicieli - udało się Wam dostać do menu serwisowego tego modelu?[/quote]

Na pewno jest inaczej niż w przypadku XD1....

W wątku dotyczącym XL2 (jako "..taki niby upgrade") podałem stronę do francuskiego forum, gdzie takie wisty robili. Ja się na razie nie odważę..... chociaż zdaje się że pisali również o korektach gamma..... Poszukaj w tamtym wątku (na pewno mój post). Ja tez luknę. Może mi się uda przetłumaczyć z francuskiego na normalne. Ale nie gwarantuję - na razie leżę złożony chorobą przeziębienia - nie wiem co by z tego wyszło.-))

pzdr

edit : zzalazłem : z tym, że dotyczy to XL1 - nie wiem czy dla XL2 jest to samo. No ja ryzykować nie będę.-))
[color="#FF0000"]
Pour le menu usine:
éteindre l'appareil, appuyer sur volume - et menu en même temps, puis rallumer (tout en restant appuyé sur volume - et menu) : il faut 3 doigts...

a l'allumage apparait un K en bas a gauche.
Pour entrer dans le menu, appuyer sur volume- et canal- en meme temps.

Attention, il y a bcp de choses là dedans, ne toucher qu'au strict nécessaire.

pour ressortir du menu, éteindre.
et si le 'K' apparait encore, refaire la manip : tv eteinte, vol- et menu en meme temps puis allumer
[/color] Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AliGator' post='76330' date='29.12.2007, 19:35 ']Format ustawienia obrazu pełny i pixel na pixel to jedyne dostępne opcje przy podłączeniu przez HDMI.Przy podłączeniu przez scart lub component masz w menu dodatkowe opcje :kinowy(dwa rodzaje), panoram ,pełny czy normalny.
Pozdr AliGator[/quote]

Tak dokładnie, to te dwie opcje są gdy po HDMI "idzie" sygnał 1080i - format jest zdefiniowany jako 16:9 więc nie ma co kombinować - możesz widzieć dalej pasy - bo np. film jest w formacie kinowym anamorficznym.

Po HDMI w przypadku sygnału SD - masz wszystkie opcje opisane przez AliGatora dla scart i komponent.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!mam pytanie jak ustawic piksel na piksel?jak dostac sie do tego menu ?mam oczywiscie ps3 podlaczone przez HDMI.prosze o dokladna odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='grzeskul' post='76542' date='31.12.2007, 01:29 ']witam!mam pytanie jak ustawic piksel na piksel?jak dostac sie do tego menu ?mam oczywiscie ps3 podlaczone przez HDMI.prosze o dokladna odpowiedz z gory dzieki[/quote]


Podnosisz klapkę na dole w pilocie i drugi przycisk od góry przy prawej krawędzi naciskasz - pokazują się w prawym górnym rogu ekranu TV opcje wyboru, wybierasz potrzebną (przy hdmi - 2, przy innych łączach więcej).

A swoją drogą to jest to napisane w instrukcji obsługi. Czytałeś? :angry:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy u was też się coś takiego pojawiło....

Podczas oglądania (u mnie poprzez mediasat cyfry 1330) filmów (nawet na tvn) pojawiło się takie dziwne zjawisko : wokół postaci poruszającej się dość szybko pokazała się coś jakby.... hm.... galareta (?) nieostrości. Tak mniej więcej około 0.5cm -1cm wokół konturu postaci. Jestem przekonany , że jest to związane z sygnałem i jego przeróbką w TV, bo na lepszym sygnale (studio, nie mówiąc o HD) tego przykrego zjawiska brak. Co ciekawe - po zakończeniu ruchu - znika..... Wczoraj wieczorem na filmie "władza absolutna" Ed Harris dziwnie wyglądał czasami... taki "prawie święty".... :)

Zwróćcie na to uwagę.. Jestem ciekawy waszych uwag.

pzdr

Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' post='76833' date='02.01.2008, 09:10 ']Jestem ciekawy czy u was też się coś takiego pojawiło....

Podczas oglądania (u mnie poprzez mediasat cyfry 1330) filmów (nawet na tvn) pojawiło się takie dziwne zjawisko : wokół postaci poruszającej się dość szybko pokazała się coś jakby.... hm.... galareta (?) nieostrości. Tak mniej więcej około 0.5cm -1cm wokół konturu postaci. Jestem przekonany , że jest to związane z sygnałem i jego przeróbką w TV, bo na lepszym sygnale (studio, nie mówiąc o HD) tego przykrego zjawiska brak. Co ciekawe - po zakończeniu ruchu - znika..... Wczoraj wieczorem na filmie "władza absolutna" Ed Harris dziwnie wyglądał czasami... taki "prawie święty".... :)[/quote]
Bardzo IMO - jest to obróbka obrazu związana z trybem obrazu "film" w ustawieniu chyba "wysokim". Z tego co zauważyłem bardzo wyostrza obraz i chyba redukuje ilość wyświetlanych klatek obrazu. ale dzieki temu można znośnie oglądać filmy w SD nawet na kanałach o słabej jakości.
Ale to moje takie zgadywanie :)
Tomek
ps. czy patent z odłączeniem TV od sieci po błędach HDCP z N-dekoderem pomógł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienię ustawienie filmu na niższy - zobaczymy co się dzieje....

Ale swoją drogą :

[quote].... i chyba [b]redukuje ilość [/b]wyświetlanych klatek obrazu...[/quote]

nie miałoby to sensu - biorąc pod uwagę kontr-przeciwne działanie systemu 100Hz. Prawda?

Zauważyłeś to samo? Ja mam wrażenie, że coś maszyna właśnie wyostrza system 100Hz i sie "przepracowuje" :) Albo głupieje - kombinacja różnych (być może sprzecznych) funkcji...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ostość? na zero, czy poniżej. Nie widziałem tego. Jaki format obrazu też, czy rozciągnięty.


PS.

Oglądałem Jack'a Sparrow'a na SD i HD w ten sam dzień, SD to porażka. Na HD natomiast na siłę szukałem black crush'u, ale nie ma. np. ciemne sceny w ładowni statku czy w dżungli.
Wycofuję się z twierdzenia, że dobre SD jest bliskie HD - w większości tak, ale na tym filmie- nie.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...