Jump to content
Sign in to follow this  
Marcel_27

Finalna rozgrywka: 40X3000, LC-42XL2E, 42Z3030DG

Recommended Posts

Witam,

od jakiegoś czasu śledzę sobie to forum i generalnie publikacje w necie i mogę powiedzieć jedno, jestem dużo mądrzejszy niż miesiąc temu, ale na tyle głupi, żeby absolutnie nie móc odpowiedzieć na pytanie który z trzech modeli wymienionyh w tytule wybrać. Tym bardziej, że jeśli w ogóle da sie je obejrzeć na żywo to podłączone do jakiegoś totalnie wykastrowanego sygnału gdzieś w sklepie.

Założenie które należałoby przyjąć dla kogoś kto chciałby mi pomóc jest takie, że mogę mieć powyższe trzy modele mniej więcej w tej samej cenie (a nawet jeśli różnice jakieś tam są, to nie są znaczące przy tej skali wydatków).

Zastosowanie: na pewno będzie to zwykły telewizor do odbioru sygnału SD, w przyszłym roku bardzo liczę na UPC i ich ofertę programów HD, ponadto dużo nacisku na filmy blu-ray i gry na PS3, w przyszłym roku jak combosy troszkę się spopularyzują przesiądę się na jakiś napęd blu-ray + HDDVD, oprócz tego zwyłe DVD.

Traktuję ten telwizor nie jako zabawkę na rok, ale jako główny przekaźnik domowej rozrywki na najbliższe kilka lat - chcę wybrać produkt o najlepszej jakości obrazu, ważny jest dla mnie odczuwalny dla widza czas reakcji matrycy (nie lubię gdy w dynamicznych scenach tv zaczyna smużyć - to dlatego w moim rankingu odpadł telewizor serii F Samsunga). Dźwięk jest dla mnie drugoplanowy, bo w filmach i grach będzie puszczony i tak przez amplituner i głośniki zewn.

Jeśli nie jesteście w stanie pomóc mi wybrać Sony'ego, Sharp'a lub Toshiby to być może pomożecie mi odrzucić najsłabszy z nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...