Jump to content
Sign in to follow this  
Marcel_27

Finalna rozgrywka: 40X3000, LC-42XL2E, 42Z3030DG

Recommended Posts

Witam,

od jakiegoś czasu śledzę sobie to forum i generalnie publikacje w necie i mogę powiedzieć jedno, jestem dużo mądrzejszy niż miesiąc temu, ale na tyle głupi, żeby absolutnie nie móc odpowiedzieć na pytanie który z trzech modeli wymienionyh w tytule wybrać. Tym bardziej, że jeśli w ogóle da sie je obejrzeć na żywo to podłączone do jakiegoś totalnie wykastrowanego sygnału gdzieś w sklepie.

Założenie które należałoby przyjąć dla kogoś kto chciałby mi pomóc jest takie, że mogę mieć powyższe trzy modele mniej więcej w tej samej cenie (a nawet jeśli różnice jakieś tam są, to nie są znaczące przy tej skali wydatków).

Zastosowanie: na pewno będzie to zwykły telewizor do odbioru sygnału SD, w przyszłym roku bardzo liczę na UPC i ich ofertę programów HD, ponadto dużo nacisku na filmy blu-ray i gry na PS3, w przyszłym roku jak combosy troszkę się spopularyzują przesiądę się na jakiś napęd blu-ray + HDDVD, oprócz tego zwyłe DVD.

Traktuję ten telwizor nie jako zabawkę na rok, ale jako główny przekaźnik domowej rozrywki na najbliższe kilka lat - chcę wybrać produkt o najlepszej jakości obrazu, ważny jest dla mnie odczuwalny dla widza czas reakcji matrycy (nie lubię gdy w dynamicznych scenach tv zaczyna smużyć - to dlatego w moim rankingu odpadł telewizor serii F Samsunga). Dźwięk jest dla mnie drugoplanowy, bo w filmach i grach będzie puszczony i tak przez amplituner i głośniki zewn.

Jeśli nie jesteście w stanie pomóc mi wybrać Sony'ego, Sharp'a lub Toshiby to być może pomożecie mi odrzucić najsłabszy z nich.