Jump to content
Sign in to follow this  
McGuru

Odprysk od tematu "TVN HD od jutra"

Recommended Posts

[quote name='maxiuca' post='71302' date='04.12.2007, 00:44 ']A kto tu zawraca? Ja nic nie zawracam tylko właśnie udowadniam, że jedyną przeszkodą dla TVN dla nadawania w 16:9 jest olewanie widzów.
Poza tym prosze o trochę opanowania, bo pyskówki z modami to kiepski pomysł na forach.[/quote]

To ja tez proszę o trochę opanowania. Piszesz jako moderator, czy jako dyskutujący user? Bo coś mi sie zdaje, że moderatorowi nie wypada tak prowadzić dyskusję, jak Ty to robisz. Moderator powinien moderować, a nie dyskutować z pozycji lepszego, bo "moderatora". A jeśli uważasz, że to ja wywołałem pyskówkę z moderatorem, to ja niniejszym proszę uprzejmie o skasowanie mojego konta na tym forum. Ale zanim mnie skasujesz, to poinformuj Gmera o zamiarze skasowaniu mojego konta.

Niech przeczyta naszą dyskusje i oceni. Ja się poddam.

Pozdrawiam.
mcg Edited by McGuru

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='McGuru' post='71306' date='04.12.2007, 00:57 ']To ja tez prosze o trochę opanowania. Piszesz jako moderator, czy jako dyskutujący user? Bo coś mi sie zdaje, że moderatorowi nie wypada tak prowadzić dyskusję, jak Ty to robisz. Moderator powinien moderować, a nie dyskutować z pozycji lepszego, bo "moderatora". A jeśli uważasz, że to ja wywołałem pyskówkę z moderatorem, to ja niniejszym proszę uprzejmie o skasowanie mojego konta na tym forum. Ale zanim mnie skasujesz, to poinformuj Gmera o zamiarze skasowaniu mojego konta.[/quote]

Postrasz mnie jeszcze Prezydentem albo Premierem, ewentualnie Papieżem no i Georgem Bushem.

Żadnemu użytkownikowi nie należy pisać, żeby nie zawracał [beeep]. Ani moderatorowi ani nikomu innego.

Kto wywołał pyskówkę? A kto przestał odpowiadać rzeczowo tylko pisze dyrdymały w stylu "przestań zawracać [beeep]ę" i "Gdybyś pracował w tej branży"?

Jeżeli coś nie podoba Ci się w moim prowadzeniu dyskusji to napisz co Ci się nie podoba a nie rób z siebie męczennika straszącego przy okazji adminem, bo to śmieszne.

A jeżeli już nie masz żadnych argumentów (tak, tak cały czas nie wiem dlaczego inne kanały 16:9 działają w kablu a TVN 16:9 miałby nie działać) to się przyznaj do tego i wyluzuj się bo naprawdę odpoczniesz sobie od forum przez kilka dni.

Tak więc odkładamy emocje na bok i wracamy do sedna sprawy, ok? Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam zamiaru Cię straszyć. Nie ja wywołałem te emocję w dyskusji, tylko Ty, bo to Ty użyłeś swojej moderatorskiej pozycji. Dla mnie nie będzie problemem zamilknięcie, jak powiedziałeś "na kilka dni". Bo Ty jesteś ważniejszy ode mnie, bo :
napisałeś:

Postów: 887
Dołączył: 22.11.2006
Nr użytkownika: 15,540

a ja tylko napisałem:
Postów: 33
Dołączył: 26.06.2006
Nr użytkownika: 2,447

Bo jesteś Moderator. A ja tylko User. Ba, nawet nie User tylko VHS.

Różnica między nami polega tylko na tym, ze ja piszę, jeśli chcę coś PRZEKAZAĆ innym, a Ty piszesz, żeby POKAZAĆ innym. Róznica jest niewielka... przekazać... pokazać.... w sumie gramatyczna, nie?

Skasuj moje konto i się nie przejmuj... pa...
--
mcg

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='McGuru' post='71310' date='04.12.2007, 01:17 ']Skasuj moje konto i się nie przejmuj... pa...[/quote]

Nie użyłem swojej pozycji jako moderatora, tylko napisałem, że pyskówka z modem na forach to zły pomysł. Było to stwierdzenie bardzo ogólne i niepotrzebnie zasugerowałeś się, że akuarat dybię na Twoje konto. Moja uwaga odnosiła sie tylko i wyłącznie do Twojego "zawracania [beeep]".

Nikt nie jest od nikogo ważniejszy i nikt tutaj (oprócz Ciebie) tego nie neguje. Moim zadaniem jest utrzymanie porządku i reagowanie na odzywki z stylu "nie zawracaj [beeep]". Bo jeżeli wg. Ciebie dyskusja to zawracanie [beeep], to po co uczestniczysz w ogóle w tym forum?

Tak więc przestań odwracac kota ogonem i napisz w końcu coś na temat i przekaż tę swoją wiedzę a jak nie to przyznaj się, że nie masz racji.

Bo na razie to ja przekazałem i pokazałem zarazem wszystkie możliwe argumenty przemawiace za tym, że nie ma problemu, żeby TVN zaczął nadawać niektóre materiały anamorficznie. A Ty zatrzymałeś sie na zawracaniu [beeep].

Więc czekam na konkretną odpowiedź w temacie o TVN HD i tym, ze będzie więcej 16:9 i skończmy proszę te bezsensowną dyskusję o tym zawracaniu [beeep] i grożeniu sobie nawzajem, bo to jest bez sensu. Za długo obydwoje jesteśmy na tym forum i za poważni jesteśmy żeby tak się zachowywać. Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam i wyciągam rękę na zgodę, ok? :(

EDIT: Ponieważ ostatnie 3 posty nie wnoszą nic do tematu to je i przeniosłem do kosza, gdzie można ewentualnia dalej dyskutować na temat nie związany z tematem tamtego wątka.
Usunąłem też moje zdanie na temat "pyskówki z modami" żeby nikogo nie drażniło w tamtym wątku. Tutaj zostało jako cytat, żeby nie było że zamazuje jakies moje wypowiedzi.

Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szanowni userzy i Ty Gmeru.

Wczoraj/dziś w nocy miała miejsce ciekawa dyskusja pomiędzy mną (user McGuru) a userem/moderatorem Maxiuca. Odbyło sie to w wątku [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=7915&st=60&start=60"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...60&start=60[/url]
Zakończyła się ona pyskówką (nie teraz rozsądzać z czyjej winy). Maxiuca dokonał kastracji watku i wykasował większość kontrowersyjnej dyskusji. Jeśli ktoś z Was posiada w cache naszą (moją i Maxiuca dyskusji) to proszę o zasejwowanie i przesłanie do Gmeru.

Z góry dziękuję.
user McGuru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie zostało wykastrowane, temat został rozdzielony i kawałki z osobistymi przewałkami zostały przeniesione do kosza, bo nigdzie indziej się to nie nadaje.
Nic nie zostało usunięte.

Jakbyś skupił się na odpowiadaniu na temat a nie na wycieczkach osobistych to może byś go zauważył, bo o godzinie w której pisałeś swojego posta był jednym z pierwszych tematów.

Druga sprawa, to założyłeś nwoy wątek zupełnie OT i w zupełnie złym miejscu. Tak więc naprawde, uspokój się już.

PS. I drugi raz już straszysz mnie adminem... Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niczym Cie nie straszę. Usiłuje Ci tylko wytłumaczyć, ze jeśłi nie będziesz potrafił oddzielić funkcji moderatora od swoich osobistych poglądów usera, to Gmeru Cię wykopie na zbity pysk z tego forum jako totalnie nieodpowiedzialnego małolata.
Ale zawsze mogę się mylić. Se trzymaj za siebie kciuki.
--
Pozdrawiam,
mcg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra, takiego zachowania tolerować nie będę. Przepraszam, staram się załagodzić niepotrzebny spór, proszę o skończenie wycieczek osobistych a jedyne co dostaje w zamian to straszenie "wykopaniem na zbity pyst" i wyzywanie od "małolatów". Co mam jeszcze zrobić, paść na kolana i prosić o przebaczenie, bo skończyły Ci się argumenty merytoryczne w dyskusji, więc zbaczasz na osobiste wycieszki, grożenie i obrażanie się??

Dlatego masz zakaz postowania na tydzień, żebyś mógł ochłonąć. Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='maxiuca' post='71318' date='04.12.2007, 02:36 ']Dobra, takiego zachowania tolerować nie będę. Przepraszam, staram się załagodzić niepotrzebny spór, proszę o skończenie wycieczek osobistych a jedyne co dostaje w zamian to straszenie "wykopaniem na zbity pyst" i wyzywanie od "małolatów". Co mam jeszcze zrobić, paść na kolana i prosić o przebaczenie, bo skończyły Ci się argumenty merytoryczne w dyskusji, więc zbaczasz na osobiste wycieszki, grożenie i obrażanie się??

Dlatego masz zakaz postowania na tydzień, żebyś mógł ochłonąć.[/quote]

I najgorsze na takich forach jest to, że odpowiedź maxiuca jeszcze chwilę temu wyglądała zupełnie inaczej, Nie było tam słowa "przepraszam", tylko coś zupełnie innego. Zasejwuję dla potomności. Dowidzenia.
--
mcg (w drugiej instancji)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm po to chyba jest edycja? zeby edytowac nieprzemyslane posty no nie?

edit: literowka Edited by deenbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='los' post='71319' date='04.12.2007, 02:56 ']I najgorsze na takich forach jest to, że odpowiedź maxiuca jeszcze chwilę temu wyglądała zupełnie inaczej, Nie było tam słowa "przepraszam", tylko coś zupełnie innego. Zasejwuję dla potomności. Dowidzenia.[/quote]

Zakładanie drugiego konta po tym jak główne zostało zawieszone jest niedopuszczalne i będą z tego wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
A dwa to słowo "przepraszam" mogło pojawić się najpóźniej (jak widać po niemożliwych do zmiany przez nikogo godzinach i datach przy postach i modyfikacjach) o godzinie 01:45.

Kolejny Twój "atak" nastąpił o godzinie 02:16, pół godziny po moich przeprosinach.

Oto cytat:

[quote name='maxiuca' post='71311' date='04.12.2007, 01:23 ']Więc czekam na konkretną odpowiedź w temacie o TVN HD i tym, ze będzie więcej 16:9 i skończmy proszę te bezsensowną dyskusję o tym zawracaniu [beeep] i grożeniu sobie nawzajem, bo to jest bez sensu. Za długo obydwoje jesteśmy na tym forum i za poważni jesteśmy żeby tak się zachowywać. Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam i wyciągam rękę na zgodę, ok? :([/quote]

Ja tutaj widzę wyraźne przeprosiny. Ale tak jak napisałem co mam jeszcze zrobić? Uważam, że cały ten bajzel jest niepotrzebny i jeszcze raz proponuję żebyśmy wyciągneli do siebie dłonie i zakończyli te spory bo są żalosne. Ale drugi raz przepraszać wobec nieustających ataków nie zamierzam.

Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamknijcie ten temat albo wykasujcie bo rozmowa jest bezsensowna i bezcelowa. Amen

Share this post


Link to post
Share on other sites
temat zamykam. Wyjaśnienia poszły na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...