Skocz do zawartości
paw

Hannibal. Po drugiej stronie maski w HD w N

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img][center][img]http://gfx.filmweb.pl/po/00/20/190020/7128761.2.jpg[/img][/center]
W usłudze premiery VOD na platformie N możemy oglądać Hannibala w wersji HD za 11zł.


Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko… Rozsmakowany w muzyce klasycznej i książkach, młody Hannibal niespodziewanie poczuje smak zepsutego dzieciństwa, smak siostry. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która może pomóc Hannibalowi znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania o jego przeszłość. [opis dystrybutora]

Źródło:HDTV CENTRUM POLSKA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamawialem wczesniej 007 C.R. HD za 14zl. Teraz jest moze nieco mniej atrakcyjny film ale rowniez w HD za 11zl.
Czy jest to zwiastun obnizki ceny? Mam nadzieje, ze tak - ale 11 zl to ciagle zbyt duzo jak na film HD bez DD5.1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz powinni obniżyć filmy SD, mogliby także obniżyć cenę PB sezonu 3 do 3zł i płatność SMSem za 3,66(wyjdzie taniej niż łączenie sie z bokiem)a dolby ma być pytanie tylko kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]do 3zł i płatność SMSem za 3,66(wyjdzie taniej niż łączenie sie z bokiem)a dolby ma być pytanie tylko kiedy.[/quote]

A gdzie zyska dla operatora kom. ?- w większości takich przypadków ich zysk jest ponad 50% - a więc tak z 7,2 zł za smsa byś musiał zapłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy tylu serwisach sms ile posiada tvn to im sie to bedzie oplacalo.Inną możliwością byłoby ICA dostąpne równiez z dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem. Jakość zbliżona do HD DVD czyli bardzo wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aktywowałem, czekam aż się ptaszek pojawi i wieczorem sobie obejrzę. :>
Pan na infolinii mówi, że dźwięk to "Dolby 5.0", całkiem interesujące doznania bez subwoofera się zapowiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kant [beeep] rozbić taki VOD, nadal nic nie ma, na infolinii każą czekać - w końcu ma się powaawić, a jak się przez 2 dni nie pojawi, to wtedy mam prawo reklamacje składać. Ostatni raz korzystam z tego copstwa zwanym VOD :( szkoda mojego czasu, 2x na infolinii po 15 minut czekać aż powiedzą że nie wiedzą co jest grane. No sorry, nie dość że to są koszty (0801) to jeszcze marnuje na to czas. Przez 30 minut to ja powinieniem już duży kawał filmu oberzeć a nie wisieć na [beeep]ej infolinii.

Inni też mają takie akcje-atrakcje z tym VOD? Ja do tej pory wziałęm jeszcze Bonda w HD też z VOD i była analogiczna sytuacja, z tym że wtedy po interwencji na infolinii w ciągu 2h "zresetowali" dostęp do wszystkiego (tak, że kanały zniknęły i się na nowo pojawiały). A teraz? Nic. Czekać.

Problem w tym, że mnie w domu nie ma od piątku przez tydzień (ba, nawet w kraju) i ciekawe jak ja złożę reklamację? Mało tego, ja dzisiaj mam czas (wieczorem) na obejrzenie tego [beeep]ego filmu, ale widocznie wypożyczalnia mi na to nie pozwala. Jutro czy pojutrze czasu nie będę miał. I co?
Oczywiście do rachunku kwota doda się już ak najbardziej prawdiłowo. Pffff :(

Edytowane przez speedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie zdarzylo reklamowac film z premiery VoD - 007 J.B. Po 6 godz. czekania zadzwonilem, zlozylem reklamacje i uwzglednili - anulowali 14 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...