Skocz do zawartości
jacek2

U Pana Boga w ogrodku w HD DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny polski film w tym formacie : [url="http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,572637.html"]http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,572637.html[/url]
Czy ktos go widzial i czy warto kupic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
film także jest pierwszym polskim filmem na blu-rayu.Zastanawiam sie dlaczego okładka hd-dvd jest fioletowa.Podobno dobry filmy.Pewnie do dnia wydania nie poznamy szczegółów odnośnie jakości audio i video oraz dodatków.Na stronie empiku jest DD2.0 a już na DVD jest DD5.1 za to w wersji BD mamy obraz w 4:3, a na HD-DVD jest region 2.Jeszcze polskie sklepy nie są przygotowane do katalogowania filmów HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek2' post='71022' date='02.12.2007, 18:36 ']Kolejny polski film w tym formacie : [url="http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,572637.html"]http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,572637.html[/url]
Czy ktos go widzial i czy warto kupic ???[/quote]


Czy tych wszystkich polskich producentów HD DVD to popier....ło ???

Pytam bo nie akceptuję ceny 113 zł w sklepie internetowym.
W USA w Amazon płyta kosztuje 20 USD plus stanowy podatek (ok. 7-9%).
Dlaczego w Polsce kosztuje dwa razy drożej?
Nawet zxmniejszając nasz VAT do poziomu taxu z USA i tak jest za drogo.
Nasi producenci zamiast popularyzować format nabijają sobie kieszenie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze jeszcze do premiery spadnie do 100zł.Ale tak na prawdę to te 100zł to cena progowa na HD-DVD i większej nie powinno być .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Europie niestety cena plyty HD DVD wacha sie pomiedzy 20 a 30 euro ....
Przy obecnym kursie dolara nawet z kosztami przesylki z USA jest taniej niz w Europie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - zgadzam się z przedmówcami - walić polskich dystrybutorów - kupujmy za granicą i szlifujmy język B)
119 pln. to jest 48$ (circa) , za takie pieniądze można kupić nawet 3 inne tytuły w USA ( POL-AMER jest tani i wręcz jest gwarancja nie płacenia cła i VAT-u ) :) Podatek stanowy pomijam - należy wybierać sklepy z innego stanu ! :)

Pzdr.

BoDeX ®

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he - oczywiście polskie tytuły w taki sposób są niedostępne .... zawsze można przeczekać ... B)

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Dzisiaj kupiłem to wydanie na blu-rayu i muszę przyznać ,że jakość jest rewelacyjna identyczna jak na oficerach hd-dvd. Szkoda ,że dźwięk jest tylko DTS ES Matrix ,ale jak na polskie warunki jest bardzo dobry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na HD DVD. Jakość obrazu jest bardzo OK ... choć jak w przypadku Testosteronu obraz jest zbyt jasny - tym razem musiałem zmniejszyć o 5 działek, z 40-u do 35-u (skala 0-100).

Dźwięk to DD+ i DTS HD HR, choć podejrzewam, że jest to ta sama ścieżka co na BD, tylko zakodowana w nowym fajnym formacie HD, żeby się lampki w nowych ampli zapalały - to taka moja nowa teoria spiskowa !!! :P Dźwięk jest OK, nawet wtedy kiedy trzeba brzmi przestrzennie.

Co do filmu: misie podoba. Ci sami bohaterowie co "za piecem", można się posmiać. Fajny gwaizdkowy prezent.

TYLKO TA CENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::P:) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie po projekcji ale wersji DVD:( Audio nawet normalnie jest w przyzwoitym dolby i dtsie. Film jest też dobry.Do obrazu niestety się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tez juz do kupienia Testosteron na HD DVD :
[url="http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,566599.html"]http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,566599.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek2' post='73839' date='16.12.2007, 07:00 ']Jest tez juz do kupienia Testosteron na HD DVD :
[url="http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,566599.html"]http://merlin.pl/frontend/browse/product/2,566599.html[/url][/quote]

Misiu, popatrz dokładniej, juz był u nas teścik i opisik tego wydania.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !
Posiadacze odtwarzaczy USA : HD -A1 , odtwarzacz ten nie " widzi" w/w plyty : pokazuje NO DISC ...... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyslalem maila w tej sprawie do TAKT producenta tej pyty .... Moze odpowiedza ???!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek2' post='75931' date='27.12.2007, 01:40 ']Uwaga !
Posiadacze odtwarzaczy USA : HD -A1 , odtwarzacz ten nie " widzi" w/w plyty : pokazuje NO DISC ...... :P[/quote]

Boki zrywać. Dzisiaj w MM byłem świadkiem jak wkurzony gość przyniósł kilka kupionych dzień wcześniej filmów HD-DVD do reklamacji, bo jego najnowszy model odtwarzacza HD-DVD (który przywiózł sobie z Ameryki a którego "tu u was jeszcze nie widzieli") nie widzi tych płyt. Pięknie, pięknie. Wielka zachęta do do wydania grubych pieniędzy na nową technologię. Poczekam na odtwarzacze multiformatowe, które będą też odtwarzać płyty kopiowane, bo obecne modele oczywiście tego nie potrafią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tkirmuc' post='76649' date='31.12.2007, 19:43 ']Boki zrywać. Dzisiaj w MM byłem świadkiem jak wkurzony gość przyniósł kilka kupionych dzień wcześniej filmów HD-DVD do reklamacji, bo jego najnowszy model odtwarzacza HD-DVD (który przywiózł sobie z Ameryki a którego "tu u was jeszcze nie widzieli") nie widzi tych płyt. Pięknie, pięknie. Wielka zachęta do do wydania grubych pieniędzy na nową technologię. Poczekam na odtwarzacze multiformatowe, które będą też odtwarzać płyty kopiowane, bo obecne modele oczywiście tego nie potrafią![/quote]
Jakich kilku ????
Z polskich HD DVD dotyczy to TYLKO w/w plyty ....
Oraz francuskich wydan Stalingrad i Les Chevaliers du ciel
I jest to hu...grajstwo i duze niedopatrzenie ze strony producentow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wyłącznie sprawa firmwaru.
Miałem taki przypadek i opisałem dawno temu na forum:
HD DVD Import z USA:
National Geographic
"Relentless Enemies" nie grał.
Dopiero po wgraniu chyba fw 2,3 płytka ruszyła.
Od tego trzeba zacząć.

Podobnie było z BluRAy "A View From Space" ( wypożyczenie od Areckiego) odmawiał działania, a tu ostatnio po fw 2.0 dostał nóg i chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='76656' date='31.12.2007, 20:03 ']To wyłącznie sprawa firmwaru.
Miałem taki przypadek i opisałem dawno temu na forum:
HD DVD Import z USA:
National Geographic
"Relentless Enemies" nie grał.
Dopiero po wgraniu chyba fw 2,3 płytka ruszyła.
Od tego trzeba zacząć.

Podobnie było z BluRAy "A View From Space" ( wypożyczenie od Areckiego) odmawiał działania, a tu ostatnio po fw 2.0 dostał nóg i chodzi.[/quote]

W przypadku w/w plyt nie jest to sprawa firmwaru ...
Byla dyskusja na forum ASV na temat nie odtwarzania tych francuskich HD DVD wydanych przez Pathe , ktora skonczyla sie wnioskiem ze winny jest authoring ....
I nie dziwie sie ze facet sie wk..wil , no bo niby nie blokady regionalnej , a tu plyty nie chodza .....
Bo przypuszczam winny jest producent ktory nie przypuszczal ze akurat ta plyte moze ktos chciec ogladac na odtwarzaczu z USA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek2' post='76646' date='31.12.2007, 19:31 ']Wyslalem maila w tej sprawie do TAKT producenta tej pyty .... Moze odpowiedza ???!!![/quote]

Dostalem odpowiedz z TAKT :) !!!
W ktorej pan jest zdziwiony zaistniala sytuacja ... wszystkie produkowane przez nich plyty HD DVD maja taki sam authoring , jest to pierwszy przypadek , kiedy wyprodukowana prez nich plyta ma problemy z odtwarzaniem .... :lol:
Jego zdaniem dostalem wadliwy egzemplarz , radzi skontaktowac sie z dystrybutorem Visio w sprawie wymiany plyty ....
Sprobuje do nich zadzwonic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy próbowałeś odtworzyć w europejskim HD DVD (powinny być w MM) ?
Sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...