Jump to content
Sign in to follow this  
Zizio

Sharp BD-HP20SB

Recommended Posts

:rolleyes: No i mam juz Sharp'a BD-HP20SB. sprawdzilem go z TV Sharp 37XD1E jak na razie na 1 filmie no i niby dziala, obraz jest hmm cool nawet widac dokladnie zarost na twarzy Willisa. Problem mam inny, odpalilem sobie ulubionych wlatcuf moch na dvd, obraz 16:9 no i zdziwko, obraz byl przyciety na bokach taki ot 4:3. Nie rozumie zbytnio bo ta sama plytka opdaplona na Denonku dvd 2930 zostala ladnie narysowana na calym ekranie TV. W ustawieniach Sharpa wszystoko na maxa 16:9, 1080p po hdmi. Nie kumkam co sie dzieje. Moze ktos cos wie. (chetnie zamienie sie z kims na plytke mam HD DVD Apocalypto, w zamian przyjme cos ciekawego BR. Plyta nowa nie ruszana jedynie folia zdjeta i 1 raz probowana na odtwarzaczu ale zlym - nie ruszyla)

[quote name='Zizio' post='70913' date='01.12.2007, 22:18 ']:P No i mam juz Sharp'a BD-HP20SB. sprawdzilem go z TV Sharp 37XD1E jak na razie na 1 filmie no i niby dziala, obraz jest hmm cool nawet widac dokladnie zarost na twarzy Willisa. Problem mam inny, odpalilem sobie ulubionych wlatcuf moch na dvd, obraz 16:9 no i zdziwko, obraz byl przyciety na bokach taki ot 4:3. Nie rozumie zbytnio bo ta sama plytka opdaplona na Denonku dvd 2930 zostala ladnie narysowana na calym ekranie TV. W ustawieniach Sharpa wszystoko na maxa 16:9, 1080p po hdmi. Nie kumkam co sie dzieje. Moze ktos cos wie. (chetnie zamienie sie z kims na plytke mam HD DVD Apocalypto, w zamian przyjme cos ciekawego BR. Plyta nowa nie ruszana jedynie folia zdjeta i 1 raz probowana na odtwarzaczu ale zlym - nie ruszyla)[/quote]
witaj
mialem przez kilka dni toske e1 i zdaje sie , ze playery hd nie rozciagaja obrazu tylko jak jest 4:3 to tylko tak poogladasz (przynajmniej po hdmi, componenta nie zdazylem sprawdzic) , hyba nawet apocalypto (a moze cos inego) ma menu, czy jakies reklamy, ktore sa wlasnie wyswietlane w 4:3 a film juz normalnie 16:. A tak na mrginesie to zerknalem na apocalypto na 46 xd1e i obraz uwazam "pod psem", jak u Ciebie?
Zaczynam tez podejrzewac , ze nasi polscy wydawcy sa winni niezbyt ciekawej jakosci - ziarno.
Kupilem kiedys dvd miami vice - potworne ziarno - pomyslalem, ze moze ten film jest tak zrobiony - taki klimat - ale jak lecial na c+ to obraz krysztal.
A jak te sharp? opowiedz cos blizej bo mysle nad zakupem a informacji malo, czy on nie obsluguje hd dts?
Pozdro
Jasiu

[url="http://www.kinodomowe.idg.pl/artykuly/58402.html"]Mikrotest[/url] BD-HP20S i cytat : "Sekcja audio odtwarzacza została wyposażona w najnowsze dekodery audio: DTS HD, DD Plus i DD TrueHD (nie ma tylko DTS HD Master Audio)."