Jump to content
Sign in to follow this  
softkart

Aktywacja nBOXa

Recommended Posts

Witam.Skusiłem się na nBOXa w lombardzie i sobie kupiłem -recordera- i w związku z tym mam pytanko jak aktywować dekoder.Czy istnieje możliwość aktywowania i oglądania tylko FTA czy trzeba mieć jakiś pakiet.W Lombardzie nie dali mi umowy do boxa a tam jest numer i nie mam skąd info zdobyć.proszę o radę.

A ile dałeś jeśli można spytać? Bez umowy to chyba go wogóle nie odpalisz :lol:

Autorus

jeśli nie chcesz się bawić wnętrznościami to nbox bez aktywnej karty w środku jest bardzo ładną podstawką pod kwiatek.

350 Dzięki za optymizm.Ja chcę aktywować za opłatą w centrum i z najniższym abonamentem.
A może tak.....pod kwiatek.Karta jest ale nie aktywna. Edited by softkart

Na allegro coś takiego kosztuje 200zł.Ale nie masz umowy a możesz ją podpisać tylko z nboxem i nawet jak podpiszesz to i tak tamta karta będzie podpisana pod inny dekoder.Jedyne co to możesz sobie po rozkręcać po bawić się wnętrznościami jak zajmujesz się programowaniem tunerów sat to coś spróbować z softem zrobić a tak to naprawdę bardzo ładna podstawka.Za 350 można było sobie kupić dobry tuner FTA ze slotami CI a nawet spróbować poszukać używanego tunera HDTV FTA.

Zanieś boxa do z powrotem do lombardu, oni nie mieli prawa Ci go sprzedać bo nigdy do nich nie należał, nie należał również do osoby od której go odkupili. "n" nie sprzedaje boxów a jedynie je wypożycza, urządzenie które masz w domu wciąż należy do ITI Neovision. Proponuje zacząć od telefonu na ich infolinię 0801-055-555, lub 012-291-55-50. Gdyby lombard nie chciał oddać kasy to spokojnie możesz zgłosić sprawę na policję i powiedzieć że nieświadomie kupiłeś przedmiot od osoby która nie jest jego właścicielem. Formalnie rzecz biorąc to lombard dopuścił się paserstwa co jest przestępstwem ściganym z urzędu, niestety również Ty możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Dokładnie. W tym momencie wystarczy, że wybierzesz się tam z POLICJĄ (oczywiście w ostatczności), a powinieneś odzyskać pieniądze. Kiedyś byłem świadkiem jak typ wstawił sporo sprzętu RTV/AGD na starszą koleżankę (tzn. był nieletni i koleżanka zrobiła mu przysługę), który wyniósł z domu. Wystarczyła interwencja opiekunki domu by sprzęt wrócił na swoje miejsce. Edited by Capcom