Skocz do zawartości
softkart

Aktywacja nBOXa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Skusiłem się na nBOXa w lombardzie i sobie kupiłem -recordera- i w związku z tym mam pytanko jak aktywować dekoder.Czy istnieje możliwość aktywowania i oglądania tylko FTA czy trzeba mieć jakiś pakiet.W Lombardzie nie dali mi umowy do boxa a tam jest numer i nie mam skąd info zdobyć.proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile dałeś jeśli można spytać? Bez umowy to chyba go wogóle nie odpalisz :lol:

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie chcesz się bawić wnętrznościami to nbox bez aktywnej karty w środku jest bardzo ładną podstawką pod kwiatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
350 Dzięki za optymizm.Ja chcę aktywować za opłatą w centrum i z najniższym abonamentem.
A może tak.....pod kwiatek.Karta jest ale nie aktywna. Edytowane przez softkart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro coś takiego kosztuje 200zł.Ale nie masz umowy a możesz ją podpisać tylko z nboxem i nawet jak podpiszesz to i tak tamta karta będzie podpisana pod inny dekoder.Jedyne co to możesz sobie po rozkręcać po bawić się wnętrznościami jak zajmujesz się programowaniem tunerów sat to coś spróbować z softem zrobić a tak to naprawdę bardzo ładna podstawka.Za 350 można było sobie kupić dobry tuner FTA ze slotami CI a nawet spróbować poszukać używanego tunera HDTV FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zanieś boxa do z powrotem do lombardu, oni nie mieli prawa Ci go sprzedać bo nigdy do nich nie należał, nie należał również do osoby od której go odkupili. "n" nie sprzedaje boxów a jedynie je wypożycza, urządzenie które masz w domu wciąż należy do ITI Neovision. Proponuje zacząć od telefonu na ich infolinię 0801-055-555, lub 012-291-55-50. Gdyby lombard nie chciał oddać kasy to spokojnie możesz zgłosić sprawę na policję i powiedzieć że nieświadomie kupiłeś przedmiot od osoby która nie jest jego właścicielem. Formalnie rzecz biorąc to lombard dopuścił się paserstwa co jest przestępstwem ściganym z urzędu, niestety również Ty możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. W tym momencie wystarczy, że wybierzesz się tam z POLICJĄ (oczywiście w ostatczności), a powinieneś odzyskać pieniądze. Kiedyś byłem świadkiem jak typ wstawił sporo sprzętu RTV/AGD na starszą koleżankę (tzn. był nieletni i koleżanka zrobiła mu przysługę), który wyniósł z domu. Wystarczyła interwencja opiekunki domu by sprzęt wrócił na swoje miejsce. Edytowane przez Capcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...