Skocz do zawartości
buku

Filmbox HD już nadaje! Kolejny kanał HD na polskim rynku

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wszystko jest za free :rolleyes: Kiedyś m i n'ka wyłączała pakiet sportowy to trwało to chyba ponad tydzień a więc na pewno trochę się przeciągnie.
Ale fakt, faktem filmbox trzeba zamówić. To podstawowy kanał dla hd maniaków.

Autorus

[quote name='tesbor' post='76735' date='01.01.2008, 17:47 ']tak czy siak to sa ostatnie godziny ogladania za free![/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem na NonStop Kino HD film "Córka mojego szefa" i pod koniec filmu coś się popsuło i ostatnich 20min. filmu nie było! Porażka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, jeszcze ze 20razy będziesz miał okazję nadrobić ten film :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie "promocja" zakoczyla sie wczoraj, kilka minut po 1 w nocy, akurat ogladalem Purpurowe Rzeki :). Rano dzialal jeszcze jeden kanal z tego pakietu, chyba ten z pozycji 111, jak jest teraz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie,Asterixa i Cranka - potwierdza że mimo , b. częstych powtórek 15 zl. to nie jest, majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawels71' post='77880' date='07.01.2008, 17:32 ']Oglądanie,Asterixa i Cranka - potwierdza że mimo , b. częstych powtórek 15 zl. to nie jest, majątek.[/quote]

gra wam nonstopkino HD? kanały 110 i 111 świecą a 112 ciemność.
Płacę za Filmbox ale od kilku godzin brak HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to min:

2008-01-20 21:00 T4xi
2008-01-24 03:50 Moonlight Mile
2008-01-25 22:50 Cube 2: Hypercube
2008-01-25 19:35 Blue in the Face
2008-01-26 21:00 21 Grams
2008-01-27 21:00 Bandidas
2008-01-28 21:00 Full Frontal


to z nowosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='75659' date='24.12.2007, 12:37 ']...to najlepszy w tej chwili kanał filmowy w HD i konkurencja powinna się uczyć jak wprowadzać takie kanały. Zarówno pod względem repertuaru jak i jakości (wysokiej jak na przesył satelitarny)....[/quote]

Nie zgodze się z takim twierdzeniem! Jakośc obrazu: bardzo OK, repertuar: miejmy nadzieje ze się rozkręci. Ale brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej plus napisy na takim kanale to porażka, nieporozumienie, żenada ... .

Co do kolejnych pozycji kanałów HD jak np. HBO HD, to generalnie OK, tylko enka powinna wg mnie stworzyc osobny pakiet tylko z kanałami HD, bo tak to trzeba kupowac wszystkie mozliwe pakiety, tylko po to aby miec i ogladac po jednym kanale HD w kazdym pakiecie - dla mnie to też nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes is biznes... platformy cyfrowe to nie fundacje charytatywne ; )

Co do kanału to za 15zł to hmmmm. Ale wiem, że musisz sobie kupić Blu-raya i HD DVD. Tam masz wszystko jak należy ;) A od satelity za 15zł jak widać w Polsce trzeba mniej wymagać :lol: Oby inne kanały (np. HBO) za taką kasę dały nam też tyle filmów w HD (w normalnym HD a nie pseudo).

ps. 5.1 z lektorem jest okej + taka jakość obraz jaka jest! (trzeba sobie dobrze amplituner pod to ustawić) i sto razy lepiej niż te wszystkie stereo na innych kanałach więc o żenadzie to bym raczej nie mówił bo jak nazwać inne kanały hehe może sobie podaruję słownictwo ; )

Pamiętaj: to 15zł za bardzo wysoką jakość obrazu + dźwięk 5.1 = kilka dobrych filmów w miesiącu do obejrzenia w HD. A jeżeli ktoś tylko taki ma wybór do oglądania filmów w HD no to może być za mało ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj pakiet Filmbox z 9,9PLN na 6 miesięcy. W tym czasie można zrezygnować z pakietu w dowolnym momencie :)
Dla mnie bomba :)
Za pół roku zastanowię się co dalej

ps. Obraz z Nonstop Kino HD podany do Optomy HD70 rewelacyjny!

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba z Filmboxa HD bo non stopa to już niema. Co do promocji to nic lepszego chyba nie ma w tej chwili. Za 9zeta każdy powinien chociaż zobaczyć co potrafi ten kanał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='98132' date='21.04.2008, 23:29 ']Chyba z Filmboxa HD bo non stopa to już niema. Co do promocji to nic lepszego chyba nie ma w tej chwili. Za 9zeta każdy powinien chociaż zobaczyć co potrafi ten kanał....[/quote]

Ano! Mimo nieco denerwujacych -set powtorek naprawde jakosc tego kanalu to 1 liga (przynajmniej na naszym rynku) a dodatkowo calkiem niezly repertuar (sam sie zdziwilem bo niby nie ma wielkich kinowych hitow ale jest bardzo dobre kino z doskonalymi aktorami ...widac ze ten kanal ma byc dla ludzi ktorzy szukaja czegos wiecej niz "kinowej amerykanki" ... ta oczywiscie takoz jest (i bardzo dobrze ze jest) na HBO HD ...swietnie sie btw te kanaly uzupelniaja i mozna miec 100% pewnosci, ze repertuar nie bedzie sie dublowal! :angry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj złapałem "Genesis" - miodna jakość i fajny film - fabularno-przyrodniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na Filmobx HD leci właśnie Pulp Fiction w HD. Tego nie ma na BD : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='130503' date='10.11.2008, 23:42 ']A na Filmobx HD leci właśnie Pulp Fiction w HD. Tego nie ma na BD : )[/quote]
K..wa ! ;) właśnie mi przypomniałeś , że zapomniałem ustawić nagrywania a mam nocny dyżur :angry: Ciekawe czy będzie powtórka , bo znając życie ilość powtórek jest odwrotnie proporcjonalna do "fajności" filmu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno jeszcze będzie ; ) ale warto bo jakość git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='130514' date='11.11.2008, 00:47 ']oj na pewno jeszcze będzie ; ) ale warto bo jakość git.[/quote]
To super ! Trochę się uspokoiłem . Sprawdziłem będzie w piątek po 2 nad ranem to sobie nagram :angry: Ale jeszcze raz wielkie dzięki za przypomnienie ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smakowity kąsek. Jakość bez zastrzeżeń, tłumaczenie hmmm zabrakło kultowej jesieni średniowiecza (można wręcz odnieść wrażenie, że przedobrzyli z ku..., pierd..., chu... OK to jest Tarantino, to jest Pulp Fiction ale wystarczyło parę razy wsłuchać się w oryginalne teksty bohaterów by nabrać 100% pewności, że tu nie było KUR... tylko coś zupełnie innego). Niestety wychodzi brak org. z napisami - szkoda. Siak czy tak, na edycję na nośniku pewnie poczekamy więc warto sobie zobaczyć (jakościowo wątpię by wersja nośnikowa była dużo lepsza, odnośnie obrazu rzecz jasna) Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jaczro' post='130510' date='11.11.2008, 02:24 ']K..wa ! ;) właśnie mi przypomniałeś , że zapomniałem ustawić nagrywania a mam nocny dyżur :angry: Ciekawe czy będzie powtórka , bo znając życie ilość powtórek jest odwrotnie proporcjonalna do "fajności" filmu :([/quote]


Hehe, czy będzie powtórka??? Na tym kanale jest tyle powtórek i tak mało nowości zarazem, że podejrzewam, iż Twoje wnuki jeszcze na nim zobaczą powtórkę Pulp Fiction w HD :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...