Skocz do zawartości
buku

Filmbox HD już nadaje! Kolejny kanał HD na polskim rynku

Rekomendowane odpowiedzi

Pampalini: dzięki wielkie, super robota B)
Oby tylko filmy się zmieniały co miesiąc (10 filmów miesięcznie by mnie zadowoliło), a będzie SUPER!
No i jeszcze może tylko napisy, i ja nic więcej od n-ki nie wymagam. Chyba że HBO HD. :)

Brawo, w końcu fajny kanał w dobrej jakości (HD i 5.1, mniami!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z pazdziernika tez sie nie zmienilo za bardzo [url="http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkhd-2007-10/nk-cz-short.xls"]http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkh...nk-cz-short.xls[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='deenbe' post='71091' date='03.12.2007, 00:50 ']z pazdziernika tez sie nie zmienilo za bardzo [url="http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkhd-2007-10/nk-cz-short.xls"]http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkh...nk-cz-short.xls[/url][/quote]

Faktycznie. więc już trzeci miesiąc (październik, listopad, grudzień) tłuką te same filmy........jeśli tak ma być to byłby już wał, żeby płącić co miesiąc za kilkanascie tych samych pozycji. Oryginalna ścieżka i napisy to podstawa!!!
Do opłaty za opcje nie wliczam NS Kino i FilmBox, gdyż przy ich jakości obrazu, to cinemax jest w jakości HD.
Póki co starszny niewypał z opcją "Filmbox". Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poki co to jest za darmo, a juz 3 filmy obejrzalem w HD i jestem zadowolony (CHICAGO, BROOKLYN BOOGIE i Jay i Cichy Bob). Jesli chodzi jakosc FILMBOX i NSK SD to mi to lata. I tak nie ogladam filmow w 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zebym narzekal, ale jesli ma to kosztowac 15 zl to spodziewam sie bogatszej oferty = wiekszej ilosci filmow, jesli ma to byc kilka pozycji jechane przez 3 miesiace non stop, z kwartalna wymiana 5 pozycji to jak dla mnie nie bedzie to zbyt atrakcyjna oferta.

caly ten ruch z hd przypomina mi sytuacje kiedy mozna bylo plyty dvd kupowac w kiosku za 5 zl do gazety, maniacy kupowali, bez wzgledu na to jaki to byl film, niestety mam na tyle malo czasu na ogladanie tv ze nie jestem w stanie sobie pozwolic na to aby sleczec przed odbiornikiem tylko dlatego ze jest cos nadaane w hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z HD jest tak, ze nawet jak film jest sredni to sie dobrze oglada. A to jakis fajny krajobrazik, a to tyleczek fajnej laseczki, czasem cycuszki :-) Zupelnie inne ogladanie.

Niestety wszystkie kanaly HD maja problem z iloscia powtorek. W koncu nie maja zbyt duzo materialu do wyboru. Ale to tylko kwestia czasu, zanim to sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie brak EPG (było w sobotę ale krótko) co uniemożliwia nagranie bo dysk n-recordera zgłasza, że brak miejsca na 24h rejestrację. Mam nadzieję, żt to chwilowa ułomność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież możesz wejść w Listę filmów i zaprogramować sobie jak chcesz. Może EPG wróci w najbliższych godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='71118' date='03.12.2007, 09:29 ']Poki co to jest za darmo, a juz 3 filmy obejrzalem w HD i jestem zadowolony (CHICAGO, BROOKLYN BOOGIE i Jay i Cichy Bob). Jesli chodzi jakosc FILMBOX i NSK SD to mi to lata. I tak nie ogladam filmow w 4:3.[/quote]

....uważam, że taki film jak "Chicago" bez sensu jest oglądać z lektorem. tylko i WYŁĄCZNIE napisy! Dlatego poczekam aż dadzą ścieżkę oryginalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Chicago nie lecialo DD5.1 orygial? Wczesniej sprawdzalem folmy na NK HD i byla mozliwosc wyboru DD5.1 lektor / bez. Oczywiscie napisow nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mi przypomina VOD , tylko ze skromniejszą ofertą, ale tańszą i lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Pavels. Za trzykrotnie mniej mam lepsza jakosc i w sumie niezle filmy. Teraz beda musieli naprezyc muskuly w ofercie VOD.
Generalnie wprowadzone zmiany sa raczej przełomowe dla N-ki i dzieki nim oraz ofercie HBO w styczniu oraz o ile do tego dojdzie HBO HD na wiosne, technicznie i programowo póki co bedzie nie do pobicia dla konkurencji. Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferta VOD chyba będzie skazana na nScren i premiery bo reszta kolekcji będzie przegrywać z HBO HD i Nonstopkino HD chyba ze zjadą z ceny, te 30 zł za kolekcję PictrureBOX to trochę za dużo i szkoda miejsca na dysku. Lepiej w to miejsce dać więcej filmów z premier w HD i większy bitrate seriali. U nas i tak prezes Sojka obciął ilość filmów jednocześnie dostępnych w ofercie do 20, gdzie ci anglicy upchali te 30? Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam koncepcję (może nieco dyskusyjną, ale zawsze), że ścieżka oryginalna wróci wraz z wymuszonymi napisami (tak jak w C+). Chodzi o to, aby nie dystrybuować czystej wersji filmu, ale tylko zregionalizowaną (lektor lub polskie napisy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ścieżka wciąż jest brakuje napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='71182' date='03.12.2007, 14:57 ']Ścieżka wciąż jest brakuje napisów.[/quote]

Macie oryginalną ścieżkę na NS KINO HD?????? Ja mam w opcjach możliwość wybrania oryginalnej DD 5.1. ale nie ma glosu wogóle na niej!!! Robiłem już nawet reset boxa, pzrywracanie ustawień fabrycznych ale to nic nie dało-na oryginale jest cisza :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rano mialem teraz nie sprawdzalem
--------------------------------
EPG dodane Edytowane przez paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było na tyle marzeń o oryginalnej ścieżce (no chyba, że akurat puszczą jakiś czeeski film :D ).
Przynajmniej na chwilę obecną.
Nadzieja oczywiście zawsze pozostaje, ale jakaś taka coraz mniejsza chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie nonstopkinohd.eu jest już program do 16 stycznia i jest w nim około 9 nowych filmów i są to całkiem fajne tytuły jak Crank, Laleczka Chucky (ta najnowsza część), Mutant i inne. Tylko niech jeszcze dodadzą oryginalną ścieżkę i napisy i będzie OK. Polecam Cranka mam ten film na HDDVD i jakość jest obłędna, ale nie ma się co dziwić gdyż film ten był w całości kręcony kamerami HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pabloss' post='75625' date='23.12.2007, 23:32 ']Na stronie nonstopkinohd.eu jest już program do 16 stycznia i jest w nim około 9 nowych filmów i są to całkiem fajne tytuły jak Crank, Laleczka Chucky (ta najnowsza część), Mutant i inne. Tylko niech jeszcze dodadzą oryginalną ścieżkę i napisy i będzie OK. Polecam Cranka mam ten film na HDDVD i jakość jest obłędna, ale nie ma się co dziwić gdyż film ten był w całości kręcony kamerami HD.[/quote]

Ten film wyszedł chyba tylko na BD i w dodatku tylko w regionie A.
A skąd ty masz HD DVD? Chyba że z binarek ale wtedy remux z BD.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i z ciekawych rzeczy to Alekandra, Asterixa, Między Słowami i Zakochanego bez pamięci tam widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
asterix jest bardzo ładnie zrobiony i dla fanów całej serii chociaż fabuła nie dorównuje pozostałym to i tak warto obejrzeć.Plus nasza największa gwiazda z dużymi bombkami(kto??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pmcomp film ten mam na HD-DVD z Niemiec, tam wyszedł na HD-DVD i Blu-Ray.
Kupiłem w amazonie.de
Dźwięk Angielski jest w DTS-HD Hi-Resolution 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...