Skocz do zawartości
buku

Filmbox HD już nadaje! Kolejny kanał HD na polskim rynku

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='amstrad' post='70903' date='01.12.2007, 21:35 ']Obecnie lepiej mieć dobry kanał filmowy typu HBO w 16/9 i dobrej jakości SD, niż HD z 80% powtórek.
Takie jest moje zdanie.[/quote]

Kolega pisze jakby na HBO nie było powtórek - najlepiej mieć obydwa pakiety, poza tym żadnego SD, nawet najlepszego nie da się porównać do HD, a na razie nonstopkino jest nie do przebicia jeżeli chodzi o jakość.

Pozdrawiam - oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie KinoHd wygrywa i biore go od stycznia :)
Zaskoczyli mnie dzisiaj 1 grudnia :rolleyes: a jakie bedzie HBO? hmm narazie sie nie skusze chyba ze bedzie na wiosne w HD to wtedy tak :) co do reszty mnie nie interesuje ale słabe to SD z SPI buu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i doczekaliśmy się 5 Kanałów nazwanych jako HD na jednej platformie.W sumie 9 już teoretycznie jest.
Kto by pomyślał o tym rok temu. Mam nadzieje że n bedzie starała się zrobić jakieś promocje dla stałych abonentów bo pełen pakiet może przegonić 180zl w cyfrze i z najtańszej zrobi się najdroższa.Jakość chicago była gorsza od wcześniejszych filmów ale naprawdę jest wysoki poziom i Cinemax odpada z rozgrywki na dobrą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='70911' date='01.12.2007, 22:14 ']... a jakie bedzie HBO?[/quote]
Na pewno droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='70916' date='01.12.2007, 22:30 ']No i doczekaliśmy się 5 Kanałów nazwanych jako HD na jednej platformie.W sumie 9 już teoretycznie jest.
Kto by pomyślał o tym rok temu. Mam nadzieje że n bedzie starała się zrobić jakieś promocje dla stałych abonentów bo pełen pakiet może przegonić 180zl w cyfrze i z najtańszej zrobi się najdroższa.Jakość chicago była gorsza od wcześniejszych filmów ale naprawdę jest wysoki poziom i Cinemax odpada z rozgrywki na dobrą sprawę.[/quote]
Przyznam ze Cinemax dla mnie nie istnieje mimo ze mam juz ponad rok eNke, a jak sie nie myle Cinemax gratis byl do konca tego roku, wiec trzeba bedzie z niego zrezygnowac i wstawic Filmbox :rolleyes: Pomału mnie zachwyca Enka jeszcze Nportal, radio 5.1 heh, mam nadzieje ze na tym sie nie skonczy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='70800' date='01.12.2007, 13:14 ']No no na dzień dobry mój szlagier czyli ; ) Shaolin soccer w całkiem dobrej jakości 1080i i w 5.1. Czekamy na napisy. Ale jakość widać, że HD. Bardzo duża różnica między pozostałymi kanałami ale tam jest dramat ; ) więc już wiem, że raczej innego kanału z FB nie włączę. Oj w końcu pojawiają się kanały z prawdziwego zdarzenia HD: >

[img]http://media.movieweb.com/dvd_art/med/00/29800.jpg[/img][/quote]
Heh. Wczoraj "Kung-Fu Hustle" w HD na Pro7HD a dziś część pierwsza trylogii Stephena Chow w fajnym HD. Life is Beautyfull :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie skrajności - Filmbox i NonstopSD o jakości technicznej z kamienia lupanego + NonstopHD z rewelacyjnym obrazem HD. Każdy coś, tu chyba sobie znajdzie. Za 15zl. SUPER :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś z was oglądał oglądał wczoraj na Nonstop Kino HD komedie ,,Jay i Cichy Bob kontratakują'' . Polecam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdrianWNS' post='70947' date='02.12.2007, 09:41 ']Nie wiem czy ktoś z was oglądał oglądał wczoraj na Nonstop Kino HD komedie ,,Jay i Cichy Bob kontratakują'' . Polecam !![/quote]

Jak jak zwykle zboczony na punkcie obrazu na to głównie zwróciłem uwagę robiąc inne rzeczy ; ) rewela : )

ps. Postanowiłem, że będę oglądać jeden dziennie film w HD na tym kanale a pewno w tygodniu to i czasu na jeden nie będzie żeby sobie zabawy nie psuć ; ) że wszystko widziałem po jednej sobocie siedząc od rana do wieczora.

Ja tam sie cieszę, że cała para poszła w ten jeden kanał. HD rules SD do lamusa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jay i Cichy Bob byli w takiej jakości jaką pamiętam tylko z płyt HD i trailerów na AnixeHD. Oczo[beeep]nej :D
Pusciłem ten film na chwilę z DVD. Zabolało :)
Czekam teraz na Clerks, Clerks2 i innych filmów Smitha do których SPI ma prawa. No i dzieł Tarantino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawels71' post='70944' date='02.12.2007, 09:13 ']Dwie skrajności - Filmbox i NonstopSD o jakości technicznej z kamienia lupanego + NonstopHD z rewelacyjnym obrazem HD. Każdy coś, tu chyba sobie znajdzie. Za 15zl. SUPER :)[/quote]

Koszmarna jakość NS KINO i Filbox, odstrasza od kupna tej opcji....... :/
To chyba najgorzej wyglądające kanały SD jakie mam na ence.

Nie działa też EPG, program ze strony cyfrowego Polsatu nie pokrywa się wcale z faktyczną porą emisji filmów więc tym samym nie da się nic oglądnąć, chyba , że ktoś siedzi całą dobę pzred TV

Edytowane przez Drivi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weź przez przypadek przeleć na kanał 150 i na arabskie tam masz YouTube,ale za tamto się nie płaci a tu placisz i wymagasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdrianWNS' post='70947' date='02.12.2007, 10:41 ']Nie wiem czy ktoś z was oglądał oglądał wczoraj na Nonstop Kino HD komedie ,,Jay i Cichy Bob kontratakują'' . Polecam !![/quote]

Tylko dlaczego akurat ten film został wykastrowany do 2.0 na polskiej ścieżce (angielska była 5.1, kiedy jeszcze była)?
I czy u was też wcięło całkowicie angielską ścieżkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam ramówkę na grudzień z polskimi tytułami i korektą czasu.
[url="http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6DZ0Q85waX-fpvDH78XTGA"]http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6D...waX-fpvDH78XTGA[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pampalini' post='71023' date='02.12.2007, 18:42 ']Wrzucam ramówkę na grudzień z polskimi tytułami i korektą czasu.
[url="http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6DZ0Q85waX-fpvDH78XTGA"]http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6D...waX-fpvDH78XTGA[/url][/quote]
Wielkie dzięki,chociaż może w nocy jakąś korekte zrobią i poprawia EPG i znowu programowanie nagrywania nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pogoni za AMY i Impostor jeszcze w tym miesiacu, nice :(

choc 15zl za kanal na ktorym leci wsio co juz widzialem wsumie to jakos srednio to widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]hoc 15zl za kanal na ktorym leci wsio co juz widzialem[/quote]

Widziałeś w HD?
Nie wiem jakie ludzie mają pojęcie o platformach , ale najnowsze hity z tych lepszych wytwórni zaklepało sobie wcześniej już c+, więc n'ka gra jak przeciwnik pozwala. Za kilka lat pewnie się to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Życie jest piękne także bardzo ładna jakość.Napewno lepiej dać 15zł za Filmboxa niż za Cinemax.Ktoś z was wykupuje cinemaxa w styczniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto narobił burdelu i trzeba godziny korygować?
Skąd wogóle masz program NSK HD ?
Wiesz może czy kolejne miesiące to tez będą wciąz jedne i te same filmy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołożyłem jeszcze małe statystyki (u góry "[url="http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6DZ0Q85waX-fpvDH78XTGA&gid=3"]Statystyka.[/url]"). Na grudzień zaplanowali 20 tytułów, rekordzistą jest "Chcago" - 35 emisji.
Jak się zmieni błąd w godzinach emisji to poprawię korektę. A tak BTW to "n" powinna takie "erraty" przygotowywać. Edytowane przez Pampalini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Drivi' post='71041' date='02.12.2007, 20:25 ']Skąd wogóle masz program NSK HD ?
Wiesz może czy kolejne miesiące to tez będą wciąz jedne i te same filmy??[/quote]
Z Czeskiej strony [url="http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkhd-2007-12/nk-cz-short.xls"]http://www.nonstopkinohd.eu/tv-program/nkh...nk-cz-short.xls[/url]
Link zapodał paw.
Nic więcej nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypuszczalnie koło 5-10 wyleci i dojdzie 5-10 nowych i tak w kółko tak jak to jest na kanałach filmowych HBO,Canal+film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównałem grudzień z listopadem i niestety nie wygląda to dobrze, w grudniu dołożyli tylko dwa tytuły. [url="http://spreadsheets.google.com/pub?key=p6DZ0Q85waX-fpvDH78XTGA&gid=3"]Wrzuciłem statystyki za listopad[/url].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej ale każdy sie podnieca co ma... a tu zonk... góra 3 filmy nowe w miesiącu już wyobrażam sobie co bedziecie mówili za miesiąc hahahaha B) ŻENADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...