Skocz do zawartości
buku

Filmbox HD już nadaje! Kolejny kanał HD na polskim rynku

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko EPG sie nie pokrywa z rzeczywistoscia. Filmy startuja wczesniej niz wynika z "rozkladu jazdy". Jakosc faktycznie bardzo, bardzo dobra, nawet lektor nie zaglusza dobrego DD5.1. Czekam na wieczorne "Chicago". Powinien byc wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaplanowałem go sobie nagrać tylko epg jest przesunięte i nic z tego. Jakość rzeczywiście super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm , wiem że to dopiero nadawanie testowe ale też macie opóźniony dźwięk na tym kanale ?
Dodatkowo gdy rozpoczyna się nowy film amp mi głupieje , ma problem z rozpoznaniem źródła dźwięku, pomaga dopiero wyłączanie i włączenie tunera nki. Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też miałem opóźniony dźwięk, ale po zmianie na oryginalny (OPT) i powrocie na polski wszystko było już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
program TV do wszystkich dzisiaj dodanych kanałów można znaleźć także na stronie cyfrowego polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='apatch' post='70842' date='01.12.2007, 16:02 ']hmmmm , wiem że to dopiero nadawanie testowe ale też macie opóźniony dźwięk na tym kanale ?
Dodatkowo gdy rozpoczyna się nowy film amp mi głupieje , ma problem z rozpoznaniem źródła dźwięku, pomaga dopiero wyłączanie i włączenie tunera nki.[/quote]U mnie wszystko idealnie (z wyjątkiem epg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz EPG nie działa jest Test,a dzwięk troche głupieje Edytowane przez ketyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U was też dźwięk nie zgadza się z obrazem? - przy oryginalnej ścieżce i lektorze to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emesce' post='70844' date='01.12.2007, 17:10 ']Też miałem opóźniony dźwięk, ale po zmianie na oryginalny (OPT) i powrocie na polski wszystko było już ok.[/quote]

Niestety nie pomogło, ale u mnie nka trochę świruje np. czasem gubi pilota a zaczyna działać dopiero po jakimś czasie od uruchomienia tunera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdrianWNS' post='70854' date='01.12.2007, 17:31 ']Cube 2 - obraz i dzwięk 100/100.Teraz wiem co to znaczy kanał filmowy w HD.[/quote]

To prawada, jakośc jest bardzo wporzo.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ketyso' post='70858' date='01.12.2007, 17:38 ']Ampli wariuje pomaga wył.N-ki , przesunięty dzwięk
Test[/quote]

Przecież amli powinien pozwolić na zsynchronizowanie oby ścieżek w dość dużym zakresie.
Co oczywiście nie oznacza, że n-ka powinna nadawać oba zsynchronizowane.

Pozdro. Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='70862' date='01.12.2007, 17:48 ']Przecież amli powinien pozwolić na zsynchronizowanie oby ścieżek w dość dużym zakresie.
Co oczywiście nie oznacza, że n-ka powinna nadawać oba zsynchronizowane.

Pozdro.[/quote]

Już mam ok po tym jak się rozpoczął nowy film i przełączyłem na moment na MGM, gdy jednak dźwięk idzie z opóźnieniem to trzeba go cofnąć (powiedzmy -1500 ms) - ciekawy jaki amp ma taką funkcję :P
Musiałby chyba zakrzywiać czasoprzestrzeń lub mieć wbudowane buforowanie obrazu z dźwiękiem z mozliwością jego odtworzenia z opóźnieniem - ta druga funkcja jest jednak bardziej prawdopodobna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie ładnie ale nowości w miesiącu bedzie góra 4 na NonStopKinoHD... wiec nie ma sie co podniecać ale fakt że kolejny kanał w HD na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakością kanałów SD się nie popisali.
Czy naprawdę nie mogą wywrzeć nacisku na SPI ?
edit: nie ten wątek :)

Edytowane przez amstrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='70895' date='01.12.2007, 19:41 ']Mam co do tego wątpliwości (HBO)[/quote]

HBO jest już gotowe z SVOD i HD. Poczekaj do wiosny. Więc wywarło to na nich coś. Są jedyni na rynku bez HD.

Wracając do SPI leci teraz Chicago i bardzo fajnie się ogląda chociaż ten materiał może trochę jest słabszy. Tak mi się wydaje. Nie robi aż takiego dużego wrażenia. Od SD jakość tą dzieli jednak przepaść ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie lepiej mieć dobry kanał filmowy typu HBO w 16/9 i dobrej jakości SD, niż HD z 80% powtórek.
Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[center][size=2][b]"Nonstop Kino HD" rządzi![/b][/size]
Biorę w ciemno.
Czuwaj.
[/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...