Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
madoleo

HBO/Canal + w kablowce UPC

Question

Witam

Zamierzam sobie sprawic pakiet HBO albo Canal + (albo oba) w kablowce UPC (Gdansk). Teraz pytanie, jakie pudelko dostane? Podobno mozna ogladac programy tylko na 1 telewizorze? Ktos ma/widzial ten box? Rozumiem ze do tego pudelka leci kabel antenowy a co wychodzi? Jesli tez antenowy, to jesli podlacze kabel po wzmacniaczu sygnalu, ktory mam zainstalowany w piwnicy(z ktorego idzie sygnal na wszystkie telewizory w domu), to powinienem miec na kazdym tv hbo/canal+. Czy ktos moze potwierdzic, badz obalic moja teorie? :rolleyes:

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

[quote name='madoleo' post='70237' date='28.11.2007, 18:45 ']Witam

Zamierzam sobie sprawic pakiet HBO albo Canal + (albo oba) w kablowce UPC (Gdansk). Teraz pytanie, jakie pudelko dostane? Podobno mozna ogladac programy tylko na 1 telewizorze? Ktos ma/widzial ten box? Rozumiem ze do tego pudelka leci kabel antenowy a co wychodzi? Jesli tez antenowy, to jesli podlacze kabel po wzmacniaczu sygnalu, ktory mam zainstalowany w piwnicy(z ktorego idzie sygnal na wszystkie telewizory w domu), to powinienem miec na kazdym tv hbo/canal+. Czy ktos moze potwierdzic, badz obalic moja teorie? :rolleyes:[/quote]

Jestem takoz z 3miasta i mam pelen pakiet premium z jw. Pudelko to archaiczny analog General Instruments z wyjsciem koncentrycznym oraz UWAGA kompozytem video/ dzwiek... mono. Tak, tak - wlasnie taki sprzet oferuje UPC dzisiaj swoim klientom, ktorym pakiet pelny nie wystarcza. Oczywiscie _w teorii_ nic nie stoi na przeszkodzie zeby z kabla antenowego sygnal szedl do wzmacniacza / rozgaleznika jak napisales. Ja stosuje metode z wykorzystaniem dostepnych zlacz. Sam obraz u mnie, na plazmie i panoramicznym monitorze 24" robiacym rowniez za 2 TV w sumie trzyma poziom (jest dobry - na poprzednim TV LCD bywalo niestety duzo gorzej)

BTW Jezeli wprowadza cyfryzacje w polowie przyszlego roku to bedzie to przejscie z zamierzchlej epoki kamienia lupanego do czasow nam wspolczesnych. IMHO abonenci przezyja szok, wiec powinni do tunerow dawac jakis zestaw ratunkowy, bo moze byc ciezko... :)

• 0
W takim wypadku to powaznie rozwaze N`ke w wersji podstawowej + jakies pakiety filmowe (hbo w styczniu), skoro i tak mam miec to na 1 telewizorze, bo w te cyfrowa UPC za szybko nie wierze. Jak przyjdzie co do czego, to powiedza, ze kable zbyt stare i ze na razie nie oplaca im sie nowych klasc pod cyfrowe polaczenie.

Pytalem znajomego, ktory sobie wzial pare dni temu HBO (na 2 telewizory), dostal 2 "dekodery" i kaza sobie za takie cos placic podwojnie (2x abonament za HBO) i 4,5zl za kolejny telewizor. To jest dopiero zdzierstwo. Edited by madoleo

• 0

witam,
tez jestem z Gdanska i niestety jestem uzytkownikiem UPC w pakiecie pelnym :) porazka , jak poraz pierwszy podlaczylem "to to " do LCD 32 cale Samsung to malo z butow nie eypalem czesc kanalaow nie nadawala sie do ogladania :(Sam pare dni temu stanalem przed dylematem wyboru platformy , i tez zastanawiałem sie nad N,ka / cyfra + i niestety stoje w miejscu (choć szala przechyla sie w strone N to mysle ze poczekam do momentu kiedy okaże sie kto wygraprawa do transmisji polskiej ligi )

POzdrawaiam

• 0

[quote name='kwiatas66' post='70305' date='29.11.2007, 11:25 ']witam,
tez jestem z Gdanska i niestety jestem uzytkownikiem UPC w pakiecie pelnym :) porazka , jak poraz pierwszy podlaczylem "to to " do LCD 32 cale Samsung to malo z butow nie eypalem czesc kanalaow nie nadawala sie do ogladania :(Sam pare dni temu stanalem przed dylematem wyboru platformy , i tez zastanawiałem sie nad N,ka / cyfra + i niestety stoje w miejscu (choć szala przechyla sie w strone N to mysle ze poczekam do momentu kiedy okaże sie kto wygraprawa do transmisji polskiej ligi )

POzdrawaiam[/quote]

- prawa do transmisji na 99 % dostanie Canal+
- oferta programowa N-ki jest wg. mnie taka sobie
- sprzętowo N-ka jest najbardziej do przodu
- PVR Cyfry to hybryda o wielu słabościach
- HBO, od stycznia także na N-ce, nadaje sygnał słabej jakości na dużych LCD obraz-koszmar
- liga angielska w HD "wygląda" przepięknie
- ...

• 0

[quote name='skarp7' post='70311' date='29.11.2007, 10:53 ']- prawa do transmisji na 99 % dostanie Canal+
- oferta programowa N-ki jest wg. mnie taka sobie
- sprzętowo N-ka jest najbardziej do przodu
- PVR Cyfry to hybryda o wielu słabościach
- HBO, od stycznia także na N-ce, nadaje sygnał słabej jakości na dużych LCD obraz-koszmar
- liga angielska w HD "wygląda" przepięknie
- ...[/quote]
wszystko sie niestety zgadza co do HBO to jednak wole Canal plus i to mnie nie przekonuje zeby przejsc do nki
a czytajac o cyfrze i jej "nowym "dekoderze PVR wlos sie na głowie jeży , oferta UPC jest dobra ale jakosciowa porazka
wiec .... tak naprawde nie ma alternatywy :)
ciezki wybor , niestety