Skocz do zawartości
siepan

XXL na philips PVR HD 7201/91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stałem sie szczesliwym lub nieszczesliwym posiadaczem dekodera jak w temacie i mam z tym zwiazane pytanko. Mam opcje relaxx czyli miedzy innymi XXL. I tak, na pionieerze 1530 czy innym philipsie np. 6010 nie ma problemu - jest ten kanał - w 6010 trzeba wpisac cztery zera i idzie. ale w jaki sposob wlaczyc wyswietlanie tego kanału na philips PVR HD 7201. Wszystkie blokady posciagałem a obrazu ani dzwieku jak nie bylo tak nie ma. czy ktos moze to przetestował juz jak właczyc odbior tego kanału? karta oczywiscie posiada uprawnienia do odbioru tego kanału. Dodam ze kanał z tej opcji relax czyli AB Motors idzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='siepan' post='70155' date='28.11.2007, 11:53 ']Witam

Stałem sie szczesliwym lub nieszczesliwym posiadaczem dekodera jak w temacie i mam z tym zwiazane pytanko. Mam opcje relaxx czyli miedzy innymi XXL. I tak, na pionieerze 1530 czy innym philipsie np. 6010 nie ma problemu - jest ten kanał - w 6010 trzeba wpisac cztery zera i idzie. ale w jaki sposob wlaczyc wyswietlanie tego kanału na philips PVR HD 7201. Wszystkie blokady posciagałem a obrazu ani dzwieku jak nie bylo tak nie ma. czy ktos moze to przetestował juz jak właczyc odbior tego kanału? karta oczywiscie posiada uprawnienia do odbioru tego kanału. Dodam ze kanał z tej opcji relax czyli AB Motors idzie bez problemu.[/quote]

Wygląda na to, że ten dekoder robiła jakaś mocno religijna ekipa, bo XXL po prostu na nim nie działa. Przynajmniej na razie - jak twierdzą konsultanci z Cyfry+. Ja mam ten dekoder od 19-tego listopada. Pierwszego dnia XXL w ogóle nie było. Drugiego (po interwencji) się pojawił, ale dekoder nie przewidywał możliwości jego nagrywania gdy ustawiony był kod blokujący w Cyfrze - nie w dekoderze. Wobec tego poprosiłem konsultanta o zdjęcie kodu. Tak zrobił, i odtąd nie ma XXL. Blokowanie programu w samym dekoderze nie ma wpływu na to czy widać XXL, choć początkowo konsultant tak mi sugerował. Nie pomagają też żadne resety. Podobno wina leży po stronie nadawcy programu XXL i trzeba czekać aż on naprawi błąd.

PS. Twórcy tego dekodera chyba też nie lubią dzieci (choć nie wiem jak to pogodzić z religijnością), bo dekoder wiesza się na programach dla dzieci.
Pierwszego dnia - na Jetix, później na Disney Channel, podobno też na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='viewer' post='70194' date='28.11.2007, 14:56 ']Wygląda na to, że ten dekoder robiła jakaś mocno religijna ekipa, bo XXL po prostu na nim nie działa. Przynajmniej na razie - jak twierdzą konsultanci z Cyfry+. Ja mam ten dekoder od 19-tego listopada. Pierwszego dnia XXL w ogóle nie było. Drugiego (po interwencji) się pojawił, ale dekoder nie przewidywał możliwości jego nagrywania gdy ustawiony był kod blokujący w Cyfrze - nie w dekoderze. Wobec tego poprosiłem konsultanta o zdjęcie kodu. Tak zrobił, i odtąd nie ma XXL. Blokowanie programu w samym dekoderze nie ma wpływu na to czy widać XXL, choć początkowo konsultant tak mi sugerował. Nie pomagają też żadne resety. Podobno wina leży po stronie nadawcy programu XXL i trzeba czekać aż on naprawi błąd.

PS. Twórcy tego dekodera chyba też nie lubią dzieci (choć nie wiem jak to pogodzić z religijnością), bo dekoder wiesza się na programach dla dzieci.
Pierwszego dnia - na Jetix, później na Disney Channel, podobno też na innych.[/quote]


czyli jestem nieszczesliwym posiadaczem dekodera z fajnymi funkcjami. dzieki serdeczne za informacje. Edytowane przez siepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym nagrywaniem XXL to ściślej wyglądało tak, że nie działało zaprogramowane nagrywanie. Jeśli się oglądało XXL (to się udało tylko raz odkąd mam dekoder PVR HD), to można było wcisnąć guzik nagrywania i to działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marco1973' post='73741' date='15.12.2007, 19:55 ']ja na philipsie hd bez dysku mam to samo. czarny ekran i żadnego dźwięku. co robić?[/quote]

Od trzech czy czterech dni XXL jest już na moim PVR HD, więc na dekoderze bez dysku też może się pojawił - sprawdź. Na dekoderze z dyskiem nierozwiązany chyba pozostaje problem programowania nagrań z tego kanału - nagrywanie się nie uruchamia, bo najpierw ktoś musiałby wprowadzić kod PIN, a tej blokady nie można wyłączyć. Miejmy nadzieję że coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na moim PVR HD jest XXL ja mam blokade rodzicielską ,i jak wpisze PIN to mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...