Skocz do zawartości
octanedh

Problem z 42xd1 i Xboxem 360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do sharpa42xd1 mam podlaczonego xboxa360 za pomoca oryginalnej sharpowskiej przejsciówki z component na d-sub. Mam problem z wyswietlaniem obrazu- mianowicie czasem,podczas grania obraz gasnie na 2sekundy. Ma ktoś podobny problem????? W servisie sharpa poinformowano mnie ze jest to wina nie do końca zgrywajacego sie oprogramowania xboxa z oprogramowaniem sharpa i ze faktycznie maja podobne sygnaly o tym problemie w europie. Czy ktoś z Was ma to samo z 42xd1ea i xboxem360, moze jakas solucja <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='octanedh' post='69980' date='27.11.2007, 13:49 ']Witam! Do sharpa42xd1 mam podlaczonego xboxa360 za pomoca oryginalnej sharpowskiej przejsciówki z component na d-sub. Mam problem z wyswietlaniem obrazu- mianowicie czasem,podczas grania obraz gasnie na 2sekundy. Ma ktoś podobny problem????? W servisie sharpa poinformowano mnie ze jest to wina nie do końca zgrywajacego sie oprogramowania xboxa z oprogramowaniem sharpa i ze faktycznie maja podobne sygnaly o tym problemie w europie. Czy ktoś z Was ma to samo z 42xd1ea i xboxem360, moze jakas solucja :)[/quote]


Mam to samo. Po prostu się do tego przyzwyczaiłem. Dzieje się to bardzo rzadko, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie rzadko ale jednak!!! chyba faktycznie nie pozostaje mi nic innego jak sie przyzwyczaic...probowalem walczyc z tym na wszystkie sposoby...ale to troche irytujace...ciekawe czy ktos jeszcze ma tak jak ja i Kolega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='octanedh' post='69988' date='27.11.2007, 12:14 ']no wlasnie rzadko ale jednak!!! chyba faktycznie nie pozostaje mi nic innego jak sie przyzwyczaic...probowalem walczyc z tym na wszystkie sposoby...ale to troche irytujace...ciekawe czy ktos jeszcze ma tak jak ja i Kolega :)[/quote]
ale w tych przerwach masz ciemność, czy kaszkę, czy co ?
ja na 46xd1, onkyo705, x360 elite (całość na hdmi) mam teraz coś takiego, że naglę sie całość rozsynchronizowuje - ampli gubi sygnał i zmienia kodek na "default", w głośnikach dając ciszę, a obraz się zakaszkowuje - to są dosłownie sekundy (może 4, może 5), ale trochę mnie to drażni... nie było tego przy x360->hdmi->46xd1.. tak jakby hdmi TV, X-a i ampli się nie mogły czasami dogadać... dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obraz poprostu ginie - jest ciemnosc... kurcze, widze ze ta "nowoczesna technologia" za ktora placimy gruba kase jest tak naprawde niesprawdzona i wadliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zestaw xbox+xd1 masz stosunkowo od niedawna? moze dopiero od niedawna sie to zaczelo dziac u ciebie? wedle tego co mowil mi gosc z sharpa( naprawde pelen szacunek, bo jak malo kto naprawde slychac bylo ze sie na tym zna) nie ma to znaczenia w jaki sposob x jest podlaczony do tv-czy przez component czy przez hdmi. problem jest softwarowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xclone chodzi mi poprostu o to ze xboxa z xd1 masz moze krotko i dopiero teraz problem stal sie zaowazalny... z mojej strony wszystkich majacych podobne problemy z x360 i Sharpami moge poinformowac ze wyslalem kilka dni temu e-mail do microsoftu(bezposrednio do stanow) do dzialu xbox360 z prosba o zajecie sie tym problemem i rozwiazaniem go przez update konsolki. Co zas mnie dziwi to to ze gosc w sharpie powiedzial mi ze jestem pierwszym w Polsce z takim problemem( ale reszta europy cierpi na ten klopot z xboxem) a tu widze ze jest nas WIĘCEJ. LUDZIE dzwoncie do servisu sharpa i mowcie o takich rzeczach to moze szybciej to rozwiążą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra - oficjalnie potwierdzona wiadomość - najnowszy software do XD1 całkowicie niweluje problem gasnącego obrazu z xboxa360. Sprawdziłem - problemu już nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...