Jump to content
Sign in to follow this  
andrych

Zamówienie filmów i gier jaka przesyłka usa/uk ?

Recommended Posts

Witam mam następujace pytanie znalazłem pare filmów oraz gier ktore sa dostepne tylko w uk lub usa oczywiscie niekotre maja platnosc paypal a niektore bezposrednio zaplacic karta kredytowa,po zaplaceniu w uk jest mozliwa przesyłka royal mail bisnes 4-6day i wlasnie tutaj prosze o pomoc czy ktos zamawial juz taka przesylka i w jakim stanie ona przychodzi do polski oraz po jakim czasie oraz czy np moza zamowic pare tych samych tytułów czy wtedy jest wymagana oplata skarbowa itp
a po kupieniu towaru z usa lub asia jest mozliwa tylko wysyłka free shipping worldwide 6-9day oraz jest druga za 67$ 4-6days expres shipping worldwide i tutaj mam takie samo pytanie

-czy warto jest zamawiac
-po jakim czasie przychodzi paka oraz w jakim stanie
-czy przy wiekszej ilosci jest potzebna oplata skarbowa lub vat
-czy wogole warto jest zamwiac taka przesyłka czy pytac sie sprzedajacyh o inne formy wysyłki

ja ostatnio zamawialem filmy Blu-ray z amazon.com. Zamawialem w czwartek, a maja byc ok srody w PL. przesylka troche drogo ale jak sie spieszy to troche kosztuje. I tak wychodzi taniej niz w PL (jak sie wiecej pozycji kupuje).

[quote name='tesbor' post='69815' date='26.11.2007, 13:46 ']ja ostatnio zamawialem filmy Blu-ray z amazon.com. Zamawialem w czwartek, a maja byc ok srody w PL. przesylka troche drogo ale jak sie spieszy to troche kosztuje. I tak wychodzi taniej niz w PL (jak sie wiecej pozycji kupuje).[/quote]

To i tak szybko bo z tego co sie doczytalem to pozniej paczke pod drzwi przynosi poczta polska

[quote name='andrych' post='69816' date='26.11.2007, 12:53 ']To i tak szybko bo z tego co sie doczytalem to pozniej paczke pod drzwi przynosi poczta polska[/quote]

Ja zamawiam z amazon.com zawsze drugą opcję. Przesyłka dociera w 10 dni do Wrocławia. Droższa opcja dociera w 7 dni, więc, jak dla mnie, się nie opłaca.

[quote name='sebik' post='69876' date='26.11.2007, 20:22 ']Ja zamawiam z amazon.com zawsze drugą opcję. Przesyłka dociera w 10 dni do Wrocławia. Droższa opcja dociera w 7 dni, więc, jak dla mnie, się nie opłaca.[/quote]
Dzieki za opowiedz a jak z ilosciami np.moga byc te same 3tytuły czy to bez roznicy?