Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Heroes - Herosi w HD

Recommended Posts

Hmm jakoś tak wyszło, że dopiero dzisiaj postanowiłem zobaczyć na nscreenie co to Ci cali Herosi, którymi tak wielu się zachwyca. No i w dodatku w HD i to bardzo dobrym HD. Ale cóż to za durny serial? ; ) sorry ale ja nie rozumiem fenomenu takich seriali. 100razy bardziej wolałbym w HD obejrzeć Dextera albo Californication ..... są tu jacyś maniacy tego serialu? Może mi wytłumaczą co w tym może się podobać? Zlepek różnych scen, miejsc, latają po ekranie itd lol ; ) To już chyba wolę Bionic Woman ; p

[img]http://www.eyetronics.com/services/images/portfolio/television/heroes.jpg[/img]

Edit: no dobra serial jest mega kozacki :) odszczekuje moje pierwsze wrażenie :)

Edited by Gmeru

[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 00:02 ']To już chyba wolę Bionic Woman ; p[/quote]

o gustach sie nie dyskutuje, ale bez przesady z tym bionic woman:P
ps. dexter jest swietny;]

[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 01:02 ']Hmm jakoś tak wyszło, że dopiero dzisiaj postanowiłem zobaczyć na nscreenie co to Ci cali Herosi, którymi tak wielu się zachwyca. No i w dodatku w HD i to bardzo dobrym HD. Ale cóż to za durny serial? ; ) sorry ale ja nie rozumiem fenomenu takich seriali. 100razy bardziej wolałbym w HD obejrzeć Dextera albo Californication ..... są tu jacyś maniacy tego serialu? Może mi wytłumaczą co w tym może się podobać? Zlepek różnych scen, miejsc, latają po ekranie itd lol ; ) To już chyba wolę Bionic Woman ; p

[img]http://www.eyetronics.com/services/images/portfolio/television/heroes.jpg[/img][/quote]
Oglądałeś Gmeru całą pierwszą serię? Znasz wszystkie wątki zaczęte w I i kontynuowane w II serii czy tak próbujesz zabłysnąć stylem: "Ale cóż to za durny serial?" :):):):)

hmm oglądam ten serial od 1 sezonu, póki co trzyma formę, a Hiro rządzi... HIRO NA PREZYDENTA ;-))))
Jest to serial który trzeba oglądać bardzo dokładnie i raczej nie nadaje się do oglądania w stylu- teraz sobie obejrzę jeden odcinek a następny za dwa tygodnie omijając po drodze parę odcinków, bo wtedy nic się nie zrozumie... no i na pewno nie jest to serial dla dzieci - momentami potrafi być naprawdę brutalny...

serial jest naprawdę klimatyczny, szkoda tylko, że w związku ze strajkiem w Holllywood istnieje duże prawdopodobieństwo, że druga seria skończy się po jedenastu odcinkach... :)

[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 01:02 ']To już chyba wolę Bionic Woman ; p [/img][/quote]Widzę że tu gusta mamy zbieżne :P
Ale jednak większość się nim zachwyca. Dlatego mamy tyle seriali żeby każdy wybrał coś dla siebie. Przecież Modę na sukces też ktoś w końcu ogląda.

Edited by jacek1969r

dobrych seriali jest teraz tyle że jedynym rozwiązaniem jest być na emeryturze (czyli mieć 24 godziny na oglądanie) z 100 calowym FULLHD i wykupionymi wszystkimi platformami.

Jak dla mnie serial jest swietny. Jak zaczolem ogladac to skonczylem o 2 rano po 5 odcinkach. Choc musze przyznac ze serial zaczyna dopiero wciagac na maxa po 6-7 odcinkach kiedy konczy sie pokazywanie historii postaci i zaczyna sie akcja.

Gmeru,
Ja sobie odpuściłem oglądanie po pierwszych dwóch odcinkach. Kompletnie mnie nie wciągnęło i rozwaliła mnie "taniocha" znana głównie z seriali polskich typu klan, mianowicie, jazda kamerą na gościa który pracuje na laptopie, widać z daleka, że to Dell ale logo Dell'a chamsko zaklejone wąskim paskiem czarnej taśmy samoprzylepnej. Od razu mi się przypomniały wyśmiewane przez wszystkich soczki z Klanu czy innego shitu.
No ale coś musi w tym serialu być skoro tyle osób go ogląda. O gustach sie nie dyskutuje :P

Mnie nie przypadł już po pierwszych 15minutach:P
Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)

[quote name='paw' post='69500' date='24.11.2007, 12:37 ']Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)[/quote]
chyba najlepsza by była głowa konia w łóżku

wiecie moze kiedy beda nowe odcinki w nScreen? bo codziennie sprawdzam i nic sie nie pojawia, a powinien juz raczej byc 4odc dostepny

u mnie leżą w pudełku i nie mam czasu się zabrać za ich ogladanie. Troszke seriali się ostatnio ukazało LOST sezon 3, Skazany na śmierć, teraz zaczełem ogladać INWAZJA. Macie jeszcze jakieś propozycje na fajne seriale ? a i próbowałem "KLIKA" ale nie dałem rady :) Jak dla mnie beznadziejny serial.

pozdr. dawmac

Edited by dawmac

[quote name='dawmac' post='69603' date='24.11.2007, 21:11 ']u mnie leżą w pudełku i nie mam czasu się zabrać za ich ogladanie. Troszke seriali się ostatnio ukazało LOST sezon 3, Skazany na śmierć, teraz zaczełem ogladać INWAZJA. Macie jeszcze jakieś propozycje na fajne seriale ? a i próbowałem "KLIKA" ale nie dałem rady :) Jak dla mnie beznadziejny serial.

pozdr. dawmac[/quote]

z dobrych seriali polecam:
- Californication
- Dexter
- Lost room(6 odcinkow, leci powtorka na axn)
- Journeyman

pierwszy sezon można kupić na dvd ale radziłbym uważać bo to straszna lipa - obraz 4:3, brak napisów - tylko polski lektor - ogólnie żenada
bez problemu można za to ściągnąć całość pierwszego sezonu i wszystkie dostępne z drugiego (już 9, a kolejne odcinki regularnie są wpuszczane do sieci w każdy wtorek) - wystarczy poszukać na torrentach lub stronach warezowych

A i jeszcze trailery które potwierdzają, że ten sezon zakończy się po 11 odcinkach (niestety)
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=byLj4_v8E70"]http://pl.youtube.com/watch?v=byLj4_v8E70[/url]
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=mGqCxvkVrso"]http://pl.youtube.com/watch?v=mGqCxvkVrso[/url] Edited by MMP

[quote name='helcik' post='69665' date='25.11.2007, 13:42 ']Firefly!

Ludzie, wiecie gdzie można zdobyć ten serial? Jest w wypożyczalniach, torrentach?

pzdr,
helcik[/quote]Będzie leciał na kanale Sci-Fi w N

[quote name='deenbe' post='69606' date='24.11.2007, 23:21 ']- Lost room(6 odcinkow, leci powtorka na axn)[/quote]
Oryginalnie to są 3 odcinki po 1,5h każdy. AXN też na początku tak to emitował, powtórki daje 6x45min, pewnie żeby więcej reklam wcisnąć ;).
W ten czwartek The Lost Room zaczyna się na TVP1, będzie emitowany w trzech częściach.

[quote]- Journeyman[/quote]
Niestety niewykorzystany potencjał i kandydat NBC do cancela, obok Bionic Woman.

[quote name='paw' post='69500' date='24.11.2007, 13:37 ']Mnie nie przypadł już po pierwszych 15minutach:P
Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)[/quote]
Tak, tak dajmy mu ostrzeżenie niech coś dostanie pod choinkę:angry:

[quote name='niesfiec' post='75562' date='23.12.2007, 14:43 ']Tak, tak dajmy mu ostrzeżenie niech coś dostanie pod choinkę:lol:[/quote]

:angry: Dzięki ; )

Co do filmy to ja też się już wkręciłem ale na VODzie coś wolno te odcinki w HD się pokazuję bu.

Ło, że tak powiem odszczekuje mój temat ; ) serial super wypas ;) właśnie obejrzałem sobie 11 odcinek na nscreen. Już nie mogę się doczekać do III sezonu : >

pomimo negatywnych opini kupiłem sobie ten serial. Obejrzałem i musze przyznac , że takiej "szmiry" dawno nie widziałem ;) Chyba Królik Baks jest lepszy :)
pozdr. dawmac

Jak dla mnie to jest numer 1 !!! Zawsze uwielbialem komiksy Marvel'a i DC ! Wkrecilem sie na maksa.Jesienia 3 sezon ....