Skocz do zawartości
Gmeru

Heroes - Herosi w HD

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jakoś tak wyszło, że dopiero dzisiaj postanowiłem zobaczyć na nscreenie co to Ci cali Herosi, którymi tak wielu się zachwyca. No i w dodatku w HD i to bardzo dobrym HD. Ale cóż to za durny serial? ; ) sorry ale ja nie rozumiem fenomenu takich seriali. 100razy bardziej wolałbym w HD obejrzeć Dextera albo Californication ..... są tu jacyś maniacy tego serialu? Może mi wytłumaczą co w tym może się podobać? Zlepek różnych scen, miejsc, latają po ekranie itd lol ; ) To już chyba wolę Bionic Woman ; p

[img]http://www.eyetronics.com/services/images/portfolio/television/heroes.jpg[/img]

Edit: no dobra serial jest mega kozacki :) odszczekuje moje pierwsze wrażenie :)

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 00:02 ']To już chyba wolę Bionic Woman ; p[/quote]

o gustach sie nie dyskutuje, ale bez przesady z tym bionic woman:P
ps. dexter jest swietny;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 01:02 ']Hmm jakoś tak wyszło, że dopiero dzisiaj postanowiłem zobaczyć na nscreenie co to Ci cali Herosi, którymi tak wielu się zachwyca. No i w dodatku w HD i to bardzo dobrym HD. Ale cóż to za durny serial? ; ) sorry ale ja nie rozumiem fenomenu takich seriali. 100razy bardziej wolałbym w HD obejrzeć Dextera albo Californication ..... są tu jacyś maniacy tego serialu? Może mi wytłumaczą co w tym może się podobać? Zlepek różnych scen, miejsc, latają po ekranie itd lol ; ) To już chyba wolę Bionic Woman ; p

[img]http://www.eyetronics.com/services/images/portfolio/television/heroes.jpg[/img][/quote]
Oglądałeś Gmeru całą pierwszą serię? Znasz wszystkie wątki zaczęte w I i kontynuowane w II serii czy tak próbujesz zabłysnąć stylem: "Ale cóż to za durny serial?" :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm oglądam ten serial od 1 sezonu, póki co trzyma formę, a Hiro rządzi... HIRO NA PREZYDENTA ;-))))
Jest to serial który trzeba oglądać bardzo dokładnie i raczej nie nadaje się do oglądania w stylu- teraz sobie obejrzę jeden odcinek a następny za dwa tygodnie omijając po drodze parę odcinków, bo wtedy nic się nie zrozumie... no i na pewno nie jest to serial dla dzieci - momentami potrafi być naprawdę brutalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serial jest naprawdę klimatyczny, szkoda tylko, że w związku ze strajkiem w Holllywood istnieje duże prawdopodobieństwo, że druga seria skończy się po jedenastu odcinkach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='69430' date='24.11.2007, 01:02 ']To już chyba wolę Bionic Woman ; p [/img][/quote]Widzę że tu gusta mamy zbieżne :P
Ale jednak większość się nim zachwyca. Dlatego mamy tyle seriali żeby każdy wybrał coś dla siebie. Przecież Modę na sukces też ktoś w końcu ogląda.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrych seriali jest teraz tyle że jedynym rozwiązaniem jest być na emeryturze (czyli mieć 24 godziny na oglądanie) z 100 calowym FULLHD i wykupionymi wszystkimi platformami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie serial jest swietny. Jak zaczolem ogladac to skonczylem o 2 rano po 5 odcinkach. Choc musze przyznac ze serial zaczyna dopiero wciagac na maxa po 6-7 odcinkach kiedy konczy sie pokazywanie historii postaci i zaczyna sie akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru,
Ja sobie odpuściłem oglądanie po pierwszych dwóch odcinkach. Kompletnie mnie nie wciągnęło i rozwaliła mnie "taniocha" znana głównie z seriali polskich typu klan, mianowicie, jazda kamerą na gościa który pracuje na laptopie, widać z daleka, że to Dell ale logo Dell'a chamsko zaklejone wąskim paskiem czarnej taśmy samoprzylepnej. Od razu mi się przypomniały wyśmiewane przez wszystkich soczki z Klanu czy innego shitu.
No ale coś musi w tym serialu być skoro tyle osób go ogląda. O gustach sie nie dyskutuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie przypadł już po pierwszych 15minutach:P
Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='69500' date='24.11.2007, 12:37 ']Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)[/quote]
chyba najlepsza by była głowa konia w łóżku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze kiedy beda nowe odcinki w nScreen? bo codziennie sprawdzam i nic sie nie pojawia, a powinien juz raczej byc 4odc dostepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie leżą w pudełku i nie mam czasu się zabrać za ich ogladanie. Troszke seriali się ostatnio ukazało LOST sezon 3, Skazany na śmierć, teraz zaczełem ogladać INWAZJA. Macie jeszcze jakieś propozycje na fajne seriale ? a i próbowałem "KLIKA" ale nie dałem rady :) Jak dla mnie beznadziejny serial.

pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='69603' date='24.11.2007, 21:11 ']u mnie leżą w pudełku i nie mam czasu się zabrać za ich ogladanie. Troszke seriali się ostatnio ukazało LOST sezon 3, Skazany na śmierć, teraz zaczełem ogladać INWAZJA. Macie jeszcze jakieś propozycje na fajne seriale ? a i próbowałem "KLIKA" ale nie dałem rady :) Jak dla mnie beznadziejny serial.

pozdr. dawmac[/quote]

z dobrych seriali polecam:
- Californication
- Dexter
- Lost room(6 odcinkow, leci powtorka na axn)
- Journeyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firefly!

Ludzie, wiecie gdzie można zdobyć ten serial? Jest w wypożyczalniach, torrentach?

pzdr,
helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy sezon można kupić na dvd ale radziłbym uważać bo to straszna lipa - obraz 4:3, brak napisów - tylko polski lektor - ogólnie żenada
bez problemu można za to ściągnąć całość pierwszego sezonu i wszystkie dostępne z drugiego (już 9, a kolejne odcinki regularnie są wpuszczane do sieci w każdy wtorek) - wystarczy poszukać na torrentach lub stronach warezowych

A i jeszcze trailery które potwierdzają, że ten sezon zakończy się po 11 odcinkach (niestety)
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=byLj4_v8E70"]http://pl.youtube.com/watch?v=byLj4_v8E70[/url]
[url="http://pl.youtube.com/watch?v=mGqCxvkVrso"]http://pl.youtube.com/watch?v=mGqCxvkVrso[/url] Edytowane przez MMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='helcik' post='69665' date='25.11.2007, 13:42 ']Firefly!

Ludzie, wiecie gdzie można zdobyć ten serial? Jest w wypożyczalniach, torrentach?

pzdr,
helcik[/quote]Będzie leciał na kanale Sci-Fi w N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='deenbe' post='69606' date='24.11.2007, 23:21 ']- Lost room(6 odcinkow, leci powtorka na axn)[/quote]
Oryginalnie to są 3 odcinki po 1,5h każdy. AXN też na początku tak to emitował, powtórki daje 6x45min, pewnie żeby więcej reklam wcisnąć ;).
W ten czwartek The Lost Room zaczyna się na TVP1, będzie emitowany w trzech częściach.

[quote]- Journeyman[/quote]
Niestety niewykorzystany potencjał i kandydat NBC do cancela, obok Bionic Woman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='69500' date='24.11.2007, 13:37 ']Mnie nie przypadł już po pierwszych 15minutach:P
Ale lepiej uważaj Gmeru co mówisz bo wypadało by Ci dać ostrzeżenie;)[/quote]
Tak, tak dajmy mu ostrzeżenie niech coś dostanie pod choinkę:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='niesfiec' post='75562' date='23.12.2007, 14:43 ']Tak, tak dajmy mu ostrzeżenie niech coś dostanie pod choinkę:lol:[/quote]

:angry: Dzięki ; )

Co do filmy to ja też się już wkręciłem ale na VODzie coś wolno te odcinki w HD się pokazuję bu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło, że tak powiem odszczekuje mój temat ; ) serial super wypas ;) właśnie obejrzałem sobie 11 odcinek na nscreen. Już nie mogę się doczekać do III sezonu : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo negatywnych opini kupiłem sobie ten serial. Obejrzałem i musze przyznac , że takiej "szmiry" dawno nie widziałem ;) Chyba Królik Baks jest lepszy :)
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jest numer 1 !!! Zawsze uwielbialem komiksy Marvel'a i DC ! Wkrecilem sie na maksa.Jesienia 3 sezon ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...