Skocz do zawartości
Paker

Toshiba 52Z3030 (Regza 52 cale)

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Zachęcony pochlebnymi recenzjami najnowszej serii Toshiby chciałbym nabyć model 52Z3030. Czy miał ktoś styczność z tym lcd? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie. Z tego co mi wiadomo model ten różni się matrycą od mniejszych z tej serii. Czy wie ktoś może jakie konkretnie różnice to powoduje? Wiem, że jest trochę o tym w temacie o 42 calowym, ale niezbyt precyzyjnie. Jeszcze takie może głupie pytanie czy jest jakaś różnica między toshibami produkowanymi w Polsce i Anglii? (Może pod względem jakości?). No i trochę dziwi mnie fakt, że na digitalo.pl jest podane, że ten model ma matryce Ips, podczas gdy wcześniej czytałem, że ma S-Pva. Czyżby literówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę inwencji kolego [url="http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id2_0_id3_215_id4_5.aspx"]http://www.toshiba.de/consumer/content/def..._215_id4_5.aspx[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matryca SPVA Samsunga, 52" jest juz dostępny w sprzedaży


odnośnie jakości to chyba nie ma znaczenia, Toshiba trzyma ostro jakość, a odnośnie samych pracujących rak, to i składają je w większości polacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisze kolega olatigid, w 52Z3030 jest najnowsza matryca SPVA Samsunga,
topowa na rynku czerń i kontrast, świetny LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już jest szczęśliwym posiadaczem modelu 52 - i może sie podzielić spostrzeżeniami? Jestem zainteresowany i opinie bardzo by się przydały. Może porównanie do 47 - bo o tym już dość dużo zostało napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Naprawdę na forum nie ma ani jednego posiadacza modelu 52Z3030 Toshiba , który mógłby podzielic się wrażeniami z użytkowania tego LCD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='diana' post='73753' date='15.12.2007, 22:49 ']Witam
Naprawdę na forum nie ma ani jednego posiadacza modelu 52Z3030 Toshiba , który mógłby podzielic się wrażeniami z użytkowania tego LCD?[/quote]
Witam!
Przyznaję się, że jestem posiadaczem 52Z3030. Proszę tylko nie wymagać ode mnie szczegółowych testów technicznych.
Mogę opisać swoje wrażenia subiektywne. Obraz HD z "n" i c+ znakomity. Obraz SD po wykonaniu subiektywnej regulacji również bardzo dobry. To co pisano o kątach w modelach do 47" nie dotyczy zupełnie - ogląda się dobrze z bardzo ostrego konta. Czerń prawie jak z plazmy. Współpraca z PC (karta Radeon HD 2600) znakomita - filmy w rozdzielczości 1080p i 720p super. Nie mam odtwrzacza HD, ale filmy odtwarzane przy pomocy Power DVD 7.3. w formacie HD DVD wypadają rewelacyjnie.
Filmy odtwrzane z DVD Onkyo SP404E ogląda się super. Dźwięk dobry ale mogę mało powiedzieć bo używam amplitunera Onkyo. Bardzo dobry odbiór i obraz DVB-T (mam możliwość odbioru POT ze Śremu). Obraz analogowy z anteny normalny - nie jest to na pewno główny cel nabycia tego telewizora.
Możliwości regulacyjne są ogromne - jeżeli ktoś ma chęć i czas może subiektywnie dostosować obraz do swoich potrzeb.
Polecam ten odbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo Ci fon@ dziękuję , mam podobnie nrecordera i po Twoim opisie działania tego LCD, zaczynam namawiac drugą połowę :D trzymającą wspólny budżet na zakup .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez zakupilem ten model i jestem zadowolony. Ciesze sie, ze nie kupilem mniejszego. Obraz z cyfry jest ładny. Z katami nie ma żadnych problemow, jak na moje oko czern tez jest bardzo dobra, ale nie idealna (wiadomo lcd). Niedlugo przesiadam sie na n-ke to zobaczymy jakie bedzie hd z tego. Jesli chodzi o DVD to obraz jest świetny. W tym tygodniu mam zamiar kupic jakies kino domowe z HDMI to obaczymy czy bedzie lepiej. Ogólnie zdecydowanie polecam. W razie jakichś pytan, chetnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy przyjmuje 1080p po componencie ? W specyfikacjach jest napisane, że nie, więc wygląda na to, że jako jedyny model z całej serii regza tego nie robi. Czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Paker' post='74017' date='16.12.2007, 18:00 ']Tez zakupilem ten model i jestem zadowolony. Ciesze sie, ze nie kupilem mniejszego. Obraz z cyfry jest ładny. Z katami nie ma żadnych problemow, jak na moje oko czern tez jest bardzo dobra, ale nie idealna (wiadomo lcd). Niedlugo przesiadam sie na n-ke to zobaczymy jakie bedzie hd z tego. Jesli chodzi o DVD to obraz jest świetny. W tym tygodniu mam zamiar kupic jakies kino domowe z HDMI to obaczymy czy bedzie lepiej. Ogólnie zdecydowanie polecam. W razie jakichś pytan, chetnie odpowiem.[/quote]
Możesz napisac z jakiej odległości oglądasz te ; cudo ; Toshiby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='diana' post='74041' date='16.12.2007, 20:10 ']Możesz napisac z jakiej odległości oglądasz te ; cudo ; Toshiby?[/quote]


Troche ponad 3m i jak dla mnie jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Post do usunięcia (przepraszam) Edytowane przez Paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Post do usunięcia (Entschuldigen Sie) Edytowane przez Paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam temat.

moje pytanie brzmi: czy na toshibie regza 52z3030 mozna bez kombinowania z przejsciowkami odbierac sygnal naziemnej telewizji cyfrowej w DVB-T (mpeg-4)?

czy ten model toski ma wbudowany dekoder mpeg-4?

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...