Skocz do zawartości
elgato1

Uszkodzone wejście PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Krotko i na temat ..podłączając xboxa i xboa360 do wejścia PC za pomocą przejściówki d-sub-component....albo nie otrzymuje obrazu, albo jest on za bardzo zieloną "maską..tak jakby nie dawał wszystkich kolorow. Przejsciówka dobra, bp sprawdzana na sharpie z ta sama konsola i jest dobrze...moj th-42pv70p daje zielony obraz z obu konsol.....
...usterka czy ten typ tak ma???? pozwala wybrać xga/wxga..tak czy siak kicha aha nie mam obrazu w synchronizacji h i v..jest tylko w tej 2 ale zielony....chyba ze musi mieć tylko "orgi pełnowartościowe kable" ;p

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może powinieneś pokombinować ze standardami koloru, może masz włączony tryb Ycc lub Ypp zamiast RGB i dlatego masz wszechobecną zieleń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..hmm moze, jednak takiej opcji sie nie doszukałem w menu tv.....byc może to tez wina samej przejsciówki,??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='elgato1' post='69186' date='22.11.2007, 17:05 ']..hmm moze, jednak takiej opcji sie nie doszukałem w menu tv.....byc może to tez wina samej przejsciówki,??[/quote]
Miałem podobny objaw tylko poprzez wejście HDMI z kompa, padł moduł wejść HD. Dzisiaj minął 28 dzień oczekiwania na ten moduł. Mam nadzieje , że wymienią na nowy bo dodatkowo wyskoczył jarzący sie pixel na zielono, którego gwarancja nie obejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwiązanie kłopotu- tak informacyjnie....
zarówno w panasie jak i obecnie posiadanym sony bravia....
....przejsciówka component podłączona do vga nie pusci obrazu, je żeli tv ma osobny component. Tylko na sharpie który ma component zbity w jedno z gniazdem vga takie coś działa. Po dokupieniu przewodu vga do x360 wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...