Skocz do zawartości
mjasinsk

Samsung Bluray 1400 promocja MM Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jezeli ktos jest zainteresowany to informuje, ze w MM na oStrobramskiej w Warszawie stoi 1 szt. BP1400 po 1490 zł co wydaje sie byc atrakcyjną ceną.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja ta jedna sztuke kupilem co nie byla na ekspozycji 2 dni temu jestem zadowolony jak na razie dziala bez zadzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='69057' date='21.11.2007, 21:12 ']Witam

Jezeli ktos jest zainteresowany to informuje, ze w MM na oStrobramskiej w Warszawie stoi 1 szt. BP1400 po 1490 zł co wydaje sie byc atrakcyjną ceną.

pozdrawiam[/quote]
Minął rok i cena spadła o 1000 zł, pamiętam jednak BD-P1000 za 5000 zł :D Nie ma jak "inwestycja" w nowe technologie . . . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HD Tosiek' post='134704' date='03.12.2008, 22:00 ']Nie ma jak "inwestycja" w nowe technologie . . . :D[/quote]

Ale radocha jest.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radocha z pionierstwa jest jeszcze większa :lol: Aczkolwiek w pewnym momencie podchodzi pod snobizm:) I tak to wszyscy lubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pionierzy już od dawna mieli "strzały w plecach" :lol:

Cena startowa to było 1999 pln. - aktualnie za taką kasę masz 4-5 szt.

R E W E L A C J A !!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jako pionier kupił BD-P1000 za ponad 5 tys. zł, on ma chyba dzidę w plecach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za samsunga 1400 dałem 1400zł :lol: zresztą tak jak za tosię e1. Ale na pierwszym roku studiów kupiłem 8m ram za 800zł :lol:

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za DVD Pioneer 444 dałem 1400 zł (od importera z Niemiec - w sklepie był droższy). Pomijam pierwszą nagrywarkę DVD Pioneer A06 za 1000 zł. Teraz już tak nie szaleję. Bellwooda parę lat temu kupiłem za 365 zł a teraz BD Samsunga 1400 za 350 zł. Trzeba jednak zawsze odczekać.

Na razie jednak u nas w PL nie tajnieją Networket Media Tanks.. Dalej 900-1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...