Skocz do zawartości
bmfacr

lcd killer od samsunga w lutym 2008?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Na forum avforums długa dyskusja o nowej serii CTR od Samsunga, w której poprawione wszystkie wady poprzednich modeli typu slim.
Według jednego z dyskutantów mających źródła w Samsungu :rolleyes: opracowano nowe modele CRT, debiut w lutym 2008.

Link:
[url="http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=594555"]http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=594555[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że to też będzie slim - i w takim razie w jego dobrą geometrię " nie wierzę " .
I kiedy będzie w Europie ( i W Polsce ) ?
Chcę wersję 36" - jeśli wogóle coś z tego ( nowego modelu ) będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nie skreslili jeszcze calkowicie CRT, ciekaw jestem jak nowe modele beda sie sprawowac. Co do 36" watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lemub' post='87983' date='25.02.2008, 17:59 ']witam są jakieś wieści bo nieukrywam że kupił bym[/quote]
Z dalszej dyskusji w podanym przez mnie wątku wynika, że informacje o tym nowym telewizorze to niestety "urban legend". Choć założyciel tego wątku niejaki Mofoman jeszcze 12 lutego2008 podtrzymuje swoją informacji i twierdzi, że cały czas trwają rozmowy ze sprzedawcami, którzy nie bardzo chcą wziąć go do sprzedaży;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bmfacr' post='88706' date='29.02.2008, 14:50 ']Z dalszej dyskusji w podanym przez mnie wątku wynika, że informacje o tym nowym telewizorze to niestety "urban legend". Choć założyciel tego wątku niejaki Mofoman jeszcze 12 lutego2008 podtrzymuje swoją informacji i twierdzi, że cały czas trwają rozmowy ze sprzedawcami, którzy nie bardzo chcą wziąć go do sprzedaży;)[/quote]


jak tak dalej bedzie to albo model 409 z Allegro albo nowy LCD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wątpliwości czy w dzisiejszych czasach potrzebne nam CRT? Może rok temu to jeszcze tak i dobrze wiemy jak tematy na tym forum o CRT wyglądały (setki wejść i ogromne podniecenie ([url="http://hdtvpolska.com/index.php?showforum=72"]Dział CRT[/url]). Wtedy nie było tak dobrych paneli jak Regzy czy Kuro. Nie było np. 100Hz. Moim zdaniem to fake i żadne CRT od Samsunga już się nie pojawią. Z punktu widzenia punktów sprzedaży to głupota by była. Nie dziwię się, że nie byłyby zainteresowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...