Jump to content
Sign in to follow this  
paw

I jak wam się podobał Twarzą w Twarz ?

Recommended Posts

Dla mnie bardzo miło się go oglądało w HD na TVN TEST,dobry obraz i dźwięk 5.1,treść wciągająca ale dwa ostatnie wybuchy doprowadziły mnie do wściekłości i do wniosku że polacy wciąż nie radzą sobie za dobrze z efektami specjalnymi,główni bohaterowie wyglądali jakby byli z tektury;/

[center][img]http://kryminalni.onet.pl/_i/r/aktualnosci/twt_b.jpg[/img][/center]

No ja już tydzień temu oglądałem ;p ale czekałem aż ktoś podniesie temata. Uważam, że od czasów Odwróconych dużo się nauczyli jeżeli chodzi o HD i serial miał bardzo wysoką jakość. Dużo lepszą od wspomnianych OD. Ciekawe co teraz wymyśli TVN? Fajnie, że już dobrego HD można być pewnym. Ostatni odcinek trochę polewka z EFEKTÓW special ale nie było tak źle: kupa fanu ; ) Jedyne co mnie wkurzyło to oczywiście to, że na TVN jest 5.1 a na VOD oczywiście nie bo nadal pracują nad implementacją DD..... a ja już nie oglądam seriali z reklamami ;p

Mi też się bardzo dobrze ogladało. Efekty specjalne nie były takie złe. Zwłaszcza ten z silnikiem wyszedł całkiem realistycznie, gorzej było z tym wybuchem nuklearnym ciężarówki z paliwem, z tego była niezła polewka :-) . Ogólnie niezły serial zwłaszcza ostatnie odcinki mnie wciągneły.

[quote name='donalduck' post='68906' date='20.11.2007, 23:02 ']Mi też się bardzo dobrze ogladało. Efekty specjalne nie były takie złe. Zwłaszcza ten z silnikiem wyszedł całkiem realistycznie, gorzej było z tym wybuchem nuklearnym ciężarówki z paliwem, z tego była niezła polewka :-) . Ogólnie niezły serial zwłaszcza ostatnie odcinki mnie wciągneły.[/quote]

No dokładnie. Patrzę na śmigło i mówię: o nawet nieźle jak na PL. Ale oczywiście po wybuchu :unsure::unsure:

Ja też oglądałem bez reklam.Nagrywałem i rozpocząłem 20minut później oglądać skończyłem 21:40 czyli tylko 10minut po zakończeniu:P I 64x przewijanie.Prawie jak VOD:P

[quote name='paw' post='68912' date='20.11.2007, 23:11 ']Ja też oglądałem bez reklam.Nagrywałem i rozpocząłem 20minut później oglądać skończyłem 21:40 czyli tylko 10minut po zakończeniu:P I 64x przewijanie.Prawie jak VOD:P[/quote]

Zapomniałem, że tak można O_o

[quote name='donalduck' post='68906' date='20.11.2007, 23:02 ']Mi też się bardzo dobrze ogladało. Efekty specjalne nie były takie złe. Zwłaszcza ten z silnikiem wyszedł całkiem realistycznie, gorzej było z tym wybuchem nuklearnym ciężarówki z paliwem, z tego była niezła polewka :-) . Ogólnie niezły serial zwłaszcza ostatnie odcinki mnie wciągneły.[/quote]

Jak to napisało i powiedziało wielu - o gustach się nie dyskutuje...
Obejrzałem ten odcinek jako jedyny z serii. Niezbyt wciągający, efekty j.w... w sumie: zabili go i uciekł :rolleyes:
Ale jeden fakt przykuł moją uwagę - ilość strzałów z jednego pistoletu.Ten ZŁY wystrzelał ze sto, albo i więcej naboi. Był w garniturze, nie w rynsztunku Rambo. Jaka to broń? Pytanie do miłośników militariów.

ps.
To normalne, że chłopaki, po godzinach, testują sobie silniczki odrzutowe/turbinowe/nie_znam_się_na_tym w małym hangarze tuż obok samolocików.

Edited by cobico

Serial byl naprawde wciagajacy, w zasadzie podobnie jak Odwroceni. Jak na polska produkcje to pierwsza klasa. Natomiast oba wspomniane seriale maja jedna wielka przewage nad tymi zagranicznymi: wszystko wyjasnia sie po jednej serii :-) Mam juz dosc tych amerykanskich tasiemcow, w ktorych zamiast rozwiazywac stare zagadki, dochodza nowe (np LOST). Takie seriale powinny sie konczyc po 20 gora 30 odcinkach (rowniez Prison break).

Jakosciowo rozniez wypas. Tzn TVNHD nie ma szokujacego bitrate ale ten serial na plazmie 37" wygladal rewelacyjnie, zero pikselozy.

Czekam na kolejne seriale TVN, oczywiscie w DD5.1 i HD.

Generalnie TwT bardzo dobry serial i mnie wciagnol, ale ostatni odcinek nieco rozczarowal mnie juz nie bylo zakreconej akcji.
Ale jakosciowo bardzo dobrze to wygladalo.
Kazdy odcinek TwT ogladalem 2 razy, 1 na VoD, a 2 na TVN HD szczegolnie dla DD5.1 - jakosc audio bez porownania.
Ciekawe co na VoD i TVN wrzuca w miejsce po TwT.

Generalne pytanie co bedzie z/w TVN HD? Teraz w HD zostana juz tylko Kryminalni i rodzynki w 16/9 SD - Niania, superwizjer, Zlote Tarasy, taniec z.. (ale sie skonczy zaraz), You can dance.

To nie koniec "Twarzą w twarz". W końcu nie ubili głównego bohatera nie?
Na VOD zresztą tytuł brzmiał: "Twarzą w twarz I" co jednoznacznie sugerowało CDN. No i okazuje się, że TVN planuje w przyszłym roku drugi sezon. [url="http://www.mediarun.pl/news/id/24264/"]TUTAJ[/url] więcej informacji na ten temat

Jak dla mnie TwT rewelacja!!! Obraz i dźwięk super. Ogólnie jak nie tylko na polskie warunki jest super i oby tak dalej. Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było - i chwała tvn'owi za to.

Pozdrawiam