Jump to content
Sign in to follow this  
krzysiucd

Dylemat Sharp WD1E_vs_Toshiba C3500P

Recommended Posts

Witam.
Prosze o podpowiedz ktory z tych tv jest ciekawszym modelem. Testow jakos nie moge sie doczekac a blakanie po marketach i porownywanie parametrow dla takiego laika jak ja mija sie z celem. Obraz na obu mi sie podoba, wizualnie tv oba elegancko sie prezentuja cenowo praktycznie to samo. Zakupu dokonam tak czy tak dzieki prezentacji w domu ale wczesniej chcialbym wiedziec jakie jest Wasze zdanie o tych TV. Dla mnie faworytem byl Sharp jednak ta Toshiba zakrecila mi troche w glowie.
Bede wdzieczny za kazda odpowiedz.

Przyczytaj dokładnie test GMERU nowej Toshiby Regzy Z3030. On miał Sharpa XD1 i porównuje go z Toshibami. XD1 to co prawda najlepszy model sprzed roku, a Z3030 jest obecnie najlepszym, ale uwagi mają charakrer ogólny.

Na taki wypas to mnie nie stac :lol: Jednak jesli dobrze rozumiem Toshiba bedzie lepszym wyborem? Sharp przekonuje mnie wbudowanym tunerem ktory "kiedys" moze uda sie wykorzystac. Toshiba natomiast fajnie gra jak na moje ucho i nie wiem czy nie ma ladniejszej obudowy
Co do sygnalu to gorowac bedzie X360 i dvd. Kablowka poki co to standart z nadzieja na lepsze czasy.
Wiem ze, moje wypociny moge rozsmieszac wyjadaczy szczegolow technicznych jednak porownywalem sam sobie w markecie te dwa modele z roznymi zrodlami sygnalu i znaczacych roznic nie zauwazylem.
Zaznaczam zeby kogos moja wypowiedzia nie urazic ze, jest to wylacznie moje zdanie, laika ktory byc moze po czasie zmadrzeje.

Moze ktos cos powie o Toshibie? Ma ktos? Uzywa? Widzial u kogos ? Jakies zle doswiadczenia z uzytkowania tych modeli? Klopotliwa obsluga badz inna irytujace szczegoly?