Skocz do zawartości
paul400

YAMAHA RX-V 661 czy Onkyo TX-SR605S

Rekomendowane odpowiedzi

no i problem , bo byłem za Yamah-ą , zresztą teraz mam RX-V 420RDS ale chciałbym ją wymienić a teraz zaczynam się przyglądać Onkyo TX-SR605S no i dylemat
ale od początku :
nie jestem aż takim audiofilem a ponieważ wychowałem się w erze altusów i altonów i przycisku " kontur" istniejącym w każdym sprzęcie tamtego czasu , tak mi pozostało . Czyli jeżeli chodzi o dźwięk to lubię podbite soprany i basy.
Dlatego zależy mi raczej na takiej charakterystyce a nie na płaskiej.
Poza tym doszła plazma z wejściem HDMI i drugą sprawą to we/wy w amplitunerze HDMI muszą być , bo zależy mi
aby amplituner spiąć z TV kablem HDMI , natomiast dekoder sat będzie przez component , DVD przez HDMI i drugie DVD też component , całe audio przez kable potyczne.Czyli musi być tak że cokolwiek podepniemy do amplitunera to musi to wyjść przez HDMI do TV. Pokój ma 27 m2 , jeżeli chodzi o kolumny to są na razie takie jakie są , jak będzie amplituner to potem będę szukał odpowiednich kolumn do niego i pomieszczenia.

no i właśnie teraz nie wiem co wybrać YAMAHA RX-V 661 czy Onkyo TX-SR605S , powiem jeszcze że raczej KD 70% i muza raczej rozrywkowa 30%

może jakieś sugestie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yamaha jest świetna do KD , ja mam ja już od 3miesiecy i jestem cholernie zadowolony pokoik 16m2 kolumny 7.1 po 100W i buczy jak trzeba, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Alcazar' post='68601' date='18.11.2007, 23:26 ']Yamaha jest świetna do KD , ja mam ja już od 3miesiecy i jestem cholernie zadowolony pokoik 16m2 kolumny 7.1 po 100W i buczy jak trzeba, polecam.[/quote]
Posiadam Yamaha RX-V661, ktora ma dwa wejscia i jedno wyjscie HDMI.Planuje podlaczyc dekoder i mam
pytanie czy Yamaha po wylaczeniu bedzie przepuszczac audio i video po HDMI do telewizora? Wiadomo ze do ogladania wiadomosci nie trzeba kina domowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...