Skocz do zawartości
  • 0
zapata

SHARP LC-42XL2E vs. TOSHIBA 42Z3030D ?

Pytanie

Witam,

W najblizszym czasie chce kupic TV LCD. Spośród kilkunastu ofert wybrałem dwie:

SHARP LC-42XL2E vs. TOSHIBA 42Z3030D

na temat Sharpa czytałem niewiele bo niewiele jest artykułów /testów. Natomiast po przeczytaniu opini i testu na temat TOSHIBY można powiedziec ze jest to najlepszy LCD w przedziale cenowym 6000 -7000, ale czy lepszy od SHARPA? Prosze o opinie.

Dzieki i pozdrawiam
ZAPATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
sharp ma lepsze kąty ale poza tym Toshiba w/g mnie jest lepsza pod każdym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki sam problem :( . Nie wiem tylko czy 42 cale to nie jest za dużo przy odległości 2,5-3,5 metra od tv przy kablówce (na razie :), później może cyfra? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
widziałem w saturnie 42z3030 , obok stał 42PFL7962
na obu leciało to samo: N sport HD
philips miał o wiele lepszy obraz bardziej wyraźny i ostrzejszy
na garniturze prezentera widziałem faturę materiału taką jodełkę a na toshibie niestety zlewało sie to wszystko w
jednolitą ciemną plamę , moze dlatego ze toshiba stała wyżej a philips niżej i kąty zrobiły swoje lub toshiba moze była nie ustawiona
jedyny minus philipsa to smużenie widoczne na meczu tenisa piłeczka zostawiała na philipsie smugę a na toshibie nie

osobiście chciałem kupić z3030 ale teraz myślę nad 42PFL9632D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

trzeba pamiętać ze w sklepach nie dla idiotów i tym podobnych ustawienia są wywalone w kosmos bez porządnej kalibracji jest to nie do porównania ale efekt smużenia w Philipsie właśnie go dyskwalifikuje

@elfi nie ,nie będzie za duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='zapata' post='68489' date='18.11.2007, 11:15 ']Witam,

W najblizszym czasie chce kupic TV LCD. Spośród kilkunastu ofert wybrałem dwie:

SHARP LC-42XL2E vs. TOSHIBA 42Z3030D

na temat Sharpa czytałem niewiele bo niewiele jest artykułów /testów. Natomiast po przeczytaniu opini i testu na temat TOSHIBY można powiedziec ze jest to najlepszy LCD w przedziale cenowym 6000 -7000, ale czy lepszy od SHARPA? Prosze o opinie.

Dzieki i pozdrawiam
ZAPATA[/quote]

Moze sie myle ale czy nie chodzi ci przypadkiem o model sharpa LC-42X20E.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Poza tym na tym forum było kilka wątków na temat SHARPA, a nie tak dawno oba TV porównywał GMERU (miał SHARPA i chciał się przesiąść na XL2 lub REGZĘ). Radzę poszukać - na pewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...