Skocz do zawartości
paw

kanały Cyfrowego polsatu w HD FTA

Rekomendowane odpowiedzi

Poglądaj sobie plansze testową w HD :(
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=38730"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=38730[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepne się pod temat, kupiłem ostati polsata z tunerem HD na własność, ale jak wyciągne karte to niemoge odbierać rzadnych progeamów, o co chodzi :?: przeciez jak zkończy mi się umowa to karte będe mosiał oddać i po co mi w takim razie tuner :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amyszk' post='75656' date='24.12.2007, 12:30 ']Podepne się pod temat, kupiłem ostati polsata z tunerem HD na własność, ale jak wyciągne karte to niemoge odbierać rzadnych progeamów, o co chodzi :?: przeciez jak zkończy mi się umowa to karte będe mosiał oddać i po co mi w takim razie tuner :?: :?:[/quote]
Nie będziesz musiał oddać karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zakończy mi się umowa to karta zostaje umnie i moge oglądać odkodowane kanały :?:

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Edytowane przez amyszk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amyszk' post='75658' date='24.12.2007, 12:36 ']Czyli jak zakończy mi się umowa to karta zostaje umnie i moge oglądać odkodowane kanały :?:[/quote]
Dokładnie, w CP tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, w Cyfrze trzeba oddawać karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o cyfre, bo mój sąsiad ma :D
Za 2 miesiące kończy się jemu umowa, tuner ma na własność, ale jak wyciągnie karte to niemorze nic odbierać :)
Próbowaliśmu u mnie z polsatem i to samo, ale skoro mówisz, że przy polsacie karta zostaje to jestem HAPPY :)
W takim razie po co sąsiadowi tuner na własność skoro niebędzie mógł z niego korzystać ?
Z góry dzięki za odpowiedź, sorki, że zawracam troche głowe, ale chciałbym się dowiedzieć B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam to, co pisze maxiuca,
sam mam na własność tuner CP z kartą po umowie, i odbieram wszystkie kanały FTA,
karty nie musiałem oddawać,

zaś jak miałem Fergusona z kartą C+, to po zakończeniu umowy kartę musiałem oddać, w dodatku w terminie, bo po terminie to jeszcze karę dodatkowo naliczali,

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kartą Cyfry+ jest inne rozwiązane, jeśli chcemy mieć dla siebie taką kartę i oglądać dalej kanały(FTA) na tunerze, to wystarczy przed końcem umowy taką kartę "zgubić" :D i za opłatę 100zł dostajemy nową a tą starą oddajemy gdy skończy się umowa. :(

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jak nie chcemy żyć w niezgodzie z prawem to możemy sobie kupić najtańszą karte chipową typu goldcard/waffer albo funcard i wgrać na nią oprogramowanie które będzie oszukiwać tuner że ma w środku karte.
A do paru starszych tunerów Cyfry jest alternatywne oprogramowanie które nie wymaga obecności karty w tunerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest legalne, że jak zgubimy kartę, to u dystrybutora można zgłosić zgubę i dają nam nową kartę za 100zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...