Skocz do zawartości
Tserin

PLAZMA 42" HD READY ZA 2599ZŁ - oszustwo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

Właśnie natrafiłem na dziwnie niską ofertę na Allegro:
[url="http://www.allegro.pl/item265210332_oszalelismy_plazma_42_hd_ready_za_2599zl_.html"]http://www.allegro.pl/item265210332_oszale...za_2599zl_.html[/url]

Wydaje mi się podejrzanie niska!
2600 PLN za 42 cale .. hmm

Może więc ktoś słyszałm o tej firmie ?
Za takie pieniądze to kupiłbym to do DivX albo do powieszenia w moim salonie żeby klientki sobie TV oglądały :)
Ale czy jest wogóle sens.

Pozdrawiam
Tserin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tserin' post='68392' date='17.11.2007, 13:21 ']....albo do powieszenia w moim salonie żeby klientki sobie TV oglądały :(
Ale czy jest wogóle sens.

Pozdrawiam
Tserin[/quote]

Myślę, że do tego się sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma plazm 640x480
Są 848x640....
Do obejrzenia NA WSPÓLNEJ czy TVN-STYLE - w zupełności wystarczy....
Bzdurą jest powiesić FullHD (kilkakrotnie droższe) i zasilac to sygnałem z kablówki (czy Syfry) -
ROTFL Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do telewizora nie moge sie wypowiadac, ale na pewno cudo to nie bedzie. Co do sprzedawcy bym mocno odradzal, nie dosc ze jest problem z reklamacjami, to bardzo czesto sprzedaja sprzety ze zwrotow, ponaprawcze itd. Na grupach dyskusyjnych bylo sporo o firmie Sowex, najlepiej omijac ich z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='68404' date='17.11.2007, 15:46 ']nie ma plazm 640x480
Są 848x640....
Do obejrzenia NA WSPÓLNEJ czy TVN-STYLE - w zupełności wystarczy....
Bzdurą jest powiesić FullHD (kilkakrotnie droższe) i zasilac to sygnałem z kablówki (czy Syfry) -
ROTFL[/quote]

niestety, nie 848x640 !!!
poprawnie jest 852x480, taka jest rozdzielczość "starych' generacji plazm "do aptek", np. Panasonic 42PV30,
mają ją moi przyjaciele od prawie 2 lat i jakość obrazu SD na tej plaźmie z C+ jest wyśmienita.
Niestety ta plazma nie ma wejścia HDMI, nie jest HD Ready i nie da się z niej nic więcej "wycisnąć", ale do kablówki czy satelity z sygnałem SD jest OK,

P.S. kolego @Tserin, sprzedawca nie podaje faktycznej rozdzielczości, a pisze jedynie, że plazma jest HD Ready, ale żeby tak było, to plazma musi mieć minimalnie 720 linii poziomych, a dodatkowo wejście HDMI. Jeśli któryś z tych warunków nie jest spełniony, to sprzedawca oszukuje.
W dodatku za dosłownie 300 zł więcej można kupić dobrego 100 Hz Panasonica 42PV7...

pozdr. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arecki - zgadza się. Walnąłem się o całe 4 pixele w poziomie :(
sorki ale wczoraj mialem dosc ciezki dzien wiec o pomylke było dosc latwo

PS Kolega ten TV chce zawiesic w salonie (domyslam sie ze w fryzjerskim, kosmetycznym...) - nie widze sensu dla wybierania opcji wypasionej do takich zastosowań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='68478' date='18.11.2007, 09:40 ']Arecki - zgadza się. Walnąłem się o całe 4 pixele w poziomie :(
sorki ale wczoraj mialem dosc ciezki dzien wiec o pomylke było dosc latwo

PS Kolega ten TV chce zawiesic w salonie (domyslam sie ze w fryzjerskim, kosmetycznym...) - nie widze sensu dla wybierania opcji wypasionej do takich zastosowań...[/quote]


U nas w tesco jest jakiś lg 42 lcd za 2990zł. Więc chyba nie jest tak źle. Oczywiście osobiście nigdy bym go nie kupił, ale do jakichś specjalnych zastosowań czemu nie? Teraz zakupiłem sharp 42xd1e. Kiedyś marzyłem o nim a teraz kupiłem dla teścia. Myślałem nad plasmą ale jak znam teścia to jakby wypalił jakieś logo byłoby na mnie ze źle doradziłem :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz wolal kupic jakis firmowy, przynajmniej o serwis latwo i rzeczywista gwarancja a za 2700zl mozna juz cos kupic
np [url="http://www.ceneo.pl/262690"]http://www.ceneo.pl/262690[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...