Skocz do zawartości
marcin55505

LCD do tv analogowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem prosic Was o rade jakie LCD kupic roz 40 cali z przeznaczeniem do ogladania glownie telewizji z Cyfry+. Chodzi mi o to zeby obraz byl jak najbardziej zblizony do prawdziwego, bo to co ma moj kolega na ekranie Full HD Samsunga wlansie puszczane przez Cyfre+ nie ma nic wspolnego z tym jak to powinni wygladac, obraz jest tak zmieniony ze az nie chce sie ogladac, na Hd oczywiscie super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcin55505' post='68140' date='16.11.2007, 01:38 ']Witam, chcialem prosic Was o rade jakie LCD kupic roz 40 cali z przeznaczeniem do ogladania glownie telewizji z Cyfry+. Chodzi mi o to zeby obraz byl jak najbardziej zblizony do prawdziwego, bo to co ma moj kolega na ekranie Full HD Samsunga wlansie puszczane przez Cyfre+ nie ma nic wspolnego z tym jak to powinni wygladac, obraz jest tak zmieniony ze az nie chce sie ogladac, na Hd oczywiscie super![/quote]
a jaka kase chcesz wydac? bo taki w przyzwoitej cenie jest 42LF75!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marcin55505' post='68140' date='16.11.2007, 01:38 ']Witam, chcialem prosic Was o rade jakie LCD kupic roz 40 cali z przeznaczeniem do ogladania glownie telewizji z Cyfry+. Chodzi mi o to zeby obraz byl jak najbardziej zblizony do prawdziwego, bo to co ma moj kolega na ekranie Full HD Samsunga wlansie puszczane przez Cyfre+ nie ma nic wspolnego z tym jak to powinni wygladac, obraz jest tak zmieniony ze az nie chce sie ogladac, na Hd oczywiscie super![/quote]

z telewizorów LCD do sygnału SD zdecydowanie polecam Philipsa 42PFL9632, ostatecznie przy mniejszym budżecie 42PFL7862,
ale myślę, że lepszy efekt uzyskasz w połączeniu z plazmą np. Panasonic 42PV70
pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AreckiW jeżeli miałeś okazję zetknąć się na żywo z modelem 42PFL9632 to miałbym prośbę żebyś napisał coś więcej. Jak wygląda sprawa kątów? Jak czerń? Czy kolejna odsłona Pixela daje rzeczywistą poprawe w stosunku do poprzedniej (bodajże PP3)?

Najwyższy czas już coś kupić i ten model należy do moich faworytów, ale nie mam okazji zobaczyć go na żywo. Dziś oglądałem Sharpa 42XL2, a obok stały Philipsy z niższej półki: 42PFL7962 i 42PFL7762 - i prawdę mówiąc niemal nie odstawały niczym od Sharpa. Pozatym wydawały się większe od niego (to ta obudowa slim Sharpa)!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='deniro24' post='68312' date='16.11.2007, 23:21 ']AreckiW jeżeli miałeś okazję zetknąć się na żywo z modelem 42PFL9632 to miałbym prośbę żebyś napisał coś więcej. Jak wygląda sprawa kątów? Jak czerń? Czy kolejna odsłona Pixela daje rzeczywistą poprawe w stosunku do poprzedniej (bodajże PP3)?

Najwyższy czas już coś kupić i ten model należy do moich faworytów, ale nie mam okazji zobaczyć go na żywo. Dziś oglądałem Sharpa 42XL2, a obok stały Philipsy z niższej półki: 42PFL7962 i 42PFL7762 - i prawdę mówiąc niemal nie odstawały niczym od Sharpa. Pozatym wydawały się większe od niego (to ta obudowa slim Sharpa)!

Pozdrawiam.[/quote]


miałem kilka razy okazję być na żywo z nowymi Philipsami,
matryca sprawia wrażenie mocniej podświetlonej i takiej lekko transparentnej, ale kolory są bardzo dobrze nasycone i obraz nie wydaje mi się gorszy od topowych LCD. Z kątami też nie było źle, choć nie tak dobrze jak w Panasonikach.
Nie miałem okazji potestować szczegółowo, ale podobała mi się jakość SD (jak na LCD, jedna z lepszych).
Widziałem w wielkościach 32PFL9632, 42, 52PFL9632 (świetny i z najlepszym kontrastem natywnym w całej serii 2000:1).
Natomiast widziałem bardzo dobre recenzje w Nienczech i zachwyty nad jakością sygnału SD (w teście w TEST lepsza, niż Pionek 428XD).
Nie podniecam się zbytnio technologią LCD, więc nie przeżułem tych TV aż tak dogłębnie, jak inni koledzy, ale warto wziąć te Philipki pod uwagę w procesie decyzyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...