Skocz do zawartości
Gmeru

LG 47LG75 LED

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Wiedzieliśmy, że LG przygotowuje LED'owy telewizor LCD i jesteśmy miło zaskoczeni, że cała ta praca zaowocowała telewizorem 47LG75. Ten 47-calowy sprzęt charakteryzuje się ultra-wąskim designem, seksowną ramą, obsługą 1080p i ukrytymi w obudowie głośnikami. Niestety, nie mamy dostępu do specyfikacji, ale ekspert poinformował nas o "wysokim współczynniku kontrastu" wraz z technologiami automatycznej optymalizacji koloru i jasności.


[center][img]http://img149.imageshack.us/img149/2060/11140747lg75xq8.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczow!
Wszedlem na to forum w nadziei na znalezienie odp. ktory TV LCD mam kupic..Niestety pomimo wielu godzin czytania postow i poszukiwaniach w necie-nie udalo mi sie uzyskac odp.na nurtujace mnie pyt,Otoz mam do wyboru TV LCD Samsung LE $) F 86BDX - o ktorym tu NIC nie ma,i prezentowany juz to Toshiba Regza 42''.Ktory lepszy technicznie?Ktory bardziej zaawansowany-nowoczesniejszy?A moze polecicie mi jeszcze jakis inny?A moze plazma np.Pioniera?Mam tez pyt.czy wogole wykorzystam te parametry 1920 x 1080 i kontrast 25000;1, gdyz nie zamierzam ogladac TV HD!!! ani tez korzystac z gier itp.chodzi mi tylko o najlepsza jakosc obrazu NORMALNEJ CYFROWEJ,Sat.TV...
Z gory dziekuje za odp.na moj adres e-mail :bigpimpalas@vp.pl

Artur z Dublina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bigpimpalas' post='68098' date='15.11.2007, 18:33 ']Witam wszystkich forumowiczow!
Wszedlem na to forum w nadziei na znalezienie odp. ktory TV LCD mam kupic..Niestety pomimo wielu godzin czytania postow i poszukiwaniach w necie-nie udalo mi sie uzyskac odp.na nurtujace mnie pyt,Otoz mam do wyboru TV LCD Samsung LE $) F 86BDX - o ktorym tu NIC nie ma,i prezentowany juz to Toshiba Regza 42''.Ktory lepszy technicznie?Ktory bardziej zaawansowany-nowoczesniejszy?A moze polecicie mi jeszcze jakis inny?A moze plazma np.Pioniera?Mam tez pyt.czy wogole wykorzystam te parametry 1920 x 1080 i kontrast 25000;1, gdyz nie zamierzam ogladac TV HD!!! ani tez korzystac z gier itp.chodzi mi tylko o najlepsza jakosc obrazu NORMALNEJ CYFROWEJ,Sat.TV...
Z gory dziekuje za odp.na moj adres e-mail :bigpimpalas@vp.pl

Artur z Dublina[/quote]

P.S.

Chodzi oczywiscie o Samsunga LE 40 F 86 BDX......................................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bigpimpalas' post='68099' date='15.11.2007, 18:37 ']P.S.

Chodzi oczywiscie o Samsunga LE 40 F 86 BDX......................................................[/quote]

SORKI !!! PODALEM ZLY ADRESS!!! TO JEST MOJ NOWY ADRESS POCZTY-DLATEGO SIE POMYLILEM!!!

prawidlowy adress na ktory prosze skierowac odpowiedz : bigpimpalas1311@vp.pl
Dzieki!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja stara plazma wylądowała u babci (babcia już nie używa okularów przy 42 calach).
Nowa Regza stoi w salonie, więc gdzie ja teraz postawię tego LED'a ? ;)

Edytowane przez Marbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...