Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Cyfra+ PVR HD szczegóły kupna

Recommended Posts

WPROWADZENIE TERMINALI PVR I NOWE OFERTY

Od 19 listopada wprowadzamy na rynek nowy, zaawansowany technologicznie dekoder PVR.

Wydanie terminala HD lub HD PVR jest powiązane za obowiązkowym wydaniem anteny 80 Twin z aktywacją w kwocie 99 zł. Po raz pierwszy wprowadzamy promocję, w ramach której , klient ma prawo pobrać dekoder PVR DD i przez okres do końca lutego 2008 testować sprzęt płacąc dzierżawę w kwocie 15 PLN/m-c (tak jak przy dekoderze HD bez dysku). W okresie tym dajemy klientowi możliwość zapoznania się z możliwościami nowego typu dekodera i podjęcia decyzji bądź o pozostawieniu sprzętu (oplata dzierżawy wzrasta od lutego do kwoty 20 PLN/m-c) lub o zamianie dekodera na dekoder HD bez dysku (opłata dzierżawy pozostaje na poziomie 15 PLN/m-c). Do końca lutego 2008 będzie obowiązywała promocja na czynsz najmu dekodera PVR - i będzie on wynosił 15 zł.

Bez zmian pozostają ŚWIĄTECZNE OFERTY PROMOCYJNE - pakiet PRESTIŻOWY, KOMFORTOWY I PODSTAWOWY; OPCJE PREMIUM I OPCJE DODATKOWE z bonifikatą 25% przez okres do 11 miesięcy.
Dekoder STRONG na własność już od 1zł. [b][color="#FF0000"](lol)_[/color][/b]

Równocześnie informujemy, że dnia 19.11.2007 wprowadzamy nową ofertę promocyjną, dostępna dla klientów, którzy w okresie od 19.11.07 do 31.12.07 zakupili telewizor Sharp. W ramach tej promocji OPCJE CANAL+HD I NATIONAL GEOGRAPHIC CHANEL HD oferowane są GRATIS PRZEZ CAŁY ROK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie nauczą się nigdy:( Jak można tyle lat robić z ludzi osłów.To jest 240zł m-ce a później i tak nic z tego się nie ma.W n sprzęt szybko staniał(tzn.opłata aktywacyjna)Chociaż obwarowania są dość duże.Ale i tak by oglądać HD na C+ też trzeba zapłacić blisko 80zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Staniał, nie staniał. Generalnie jak kogoś nie interesuje VOD to już tak słodko nie jest bo mimo 3 miesięcy za darmo i mimo 40 za dwie kolekcje to i tak wychodzi przy umowie na 12 miesięcy 360 zł. Jeżeli dodatkowo nie interesują cie 3 pakiety, tylko 2, to lepiej wziąć recorder za 449 zł, bo wyjdzie taniej.

No w przypadku cyfry to te 20 zł to jednak przegięcie, zwłaszcza przy cenach ich pakietów. Szkoda, że nie zrobią tak jak Premiere tzn. kupujesz w pełni wartościowego boxa ze slotem nagravision ale tez ze slotem(slotami) CI. Z drugiej strony Cyfra ma własnego CAMa, więc można sobie wybrać dowolny tuner na rynku i kupić na własność. W przypadku n jesteśmy zdani na operatora, ale w nagrode dostajemy nowoczesny tuner z przyszłościowymi możliwościami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='donalduck' post='68080' date='15.11.2007, 17:47 ']Czy do tego pvr tez potrzebne są pociągnięte dwa kable antenowe z satelity jak np. w n-recorderze?[/quote]

tak.

No dlatego ja wybrałem dopłatę do czarnego zamiast promocji :rolleyes:
---
Ale chodzi mi o to że w cyfrze i tak musisz też zapłacić te 98(78+20)zł a w n-ce 88zł.Ale już kontent jest rzeczą względną dla każdego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='paw' post='68092' date='15.11.2007, 18:14 ']Ale chodzi mi o to że w cyfrze i tak musisz też zapłacić te 98(78+20)zł a w n-ce 88zł.Ale już kontent jest rzeczą względną dla każdego.[/quote]
No niby tak, ale w sumie to jeżeli kontent jest względny dla każdego to najlepszy jest polsat bo max abo to 68 zł a dekoder dostajesz za 79 zł na własność. A no i 5 miesięcy za darmo :rolleyes:

Edited by maxiuca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę :huh:
Zastanawiam się, czy brać ten Philips pvr za 20/m-c, czy używać zwykłego Phila Hd- bez opłaty za dzierżawę...
Na dodatek dowiaduję się, że potrzeba jakieś dwa kable od satelity do dekodera pvr :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...