Skocz do zawartości
BoDeX

TRANSFORMERS HD-DVD PL

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='dominikjestem' post='81450' date='24.01.2008, 23:26 ']Szybka akcja jakiegoś admina i poplecznika SONY sprawiła, że ukryta została kluczowa się informacja, że HD DVD TRANSFORMERS jest w sklepie do kupienia w wersji odlotowej.
GRATULUJĘ kombinatorom na tym forum.
To wasz ( perzez bardzo małe w) sukces.
Róbta tak dalej.[/quote]

Cześć,

To ja zrobiłem (przeniosłem twojego posta do tego tematu to to SAMO! bo każdy tu wejdzie jak do tamtego!) dlatego, że temat już dawno jest o Transformers PL ale news na stronie głownej zaraz będzie bo to ważne więc spokojnie! Nie siedzę na forum od rana do wieczora tylko w nocy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoja droga ciekawe

pod wcieleniem bluray oglaszal rychly koniec hd dvd

w tym wcieleniu nazywa kogos poplecznikiem sony .....

zdania ze strefy nie zmienilem, a sadze, ze wymaga ona ponownego przedyskutowania

@gmeru

luknij na PM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałem we wtorek(22.01) w media markt w Markach.
Ceny nie pamiętam ale napewno był z polskimi napisami.
Leżało kilka kopii hd-dvd na półce z filmami blu-ray.
Szkoda że nie na BD bo już by leżał w moim napędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jest tak różowo jak myślałem. Usiadłem sobie przy sprzęcie, wrzuciłem Transformers i ... zonk. Nie ma polskich napisów do filmu, do drugiej płyty są, do pierwszej nie ma. Na okładce naklejka po polsku, że owszem jak najbardziej a na płycie można sobie szukać do oporu. No więc samochód, sklep nie dla idiotów i ... okazuje się, że nie jestem pierwszy. Podobno cały nakład nie ma polskich napisów. Otrzymałem zwrot kasy. Na półce oczywiście nadal stoi film z opisem, że napisy są. Jeżeli ktoś sprawdził w innym mieście i napisy polskie w filmie faktycznie są to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='81385' date='24.01.2008, 17:15 '][beeep]a panorama [...] żadko [...] dwu-dyskowe [...] języku opcym [...] Wydawca" IMERIAL" [...] ładną czciąką[/quote]

Bez komentarza

PS. A miał odejść... Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emesce' post='81630' date='25.01.2008, 19:55 ']Niestety nie jest tak różowo jak myślałem. Usiadłem sobie przy sprzęcie, wrzuciłem Transformers i ... zonk. Nie ma polskich napisów do filmu, do drugiej płyty są, do pierwszej nie ma. Na okładce naklejka po polsku, że owszem jak najbardziej a na płycie można sobie szukać do oporu. No więc samochód, sklep nie dla idiotów i ... okazuje się, że nie jestem pierwszy. Podobno cały nakład nie ma polskich napisów. Otrzymałem zwrot kasy. Na półce oczywiście nadal stoi film z opisem, że napisy są. Jeżeli ktoś sprawdził w innym mieście i napisy polskie w filmie faktycznie są to proszę o info.[/quote]

No to jaja jak berety O_o i ostra kompromitacja jeżeli tak się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='81663' date='25.01.2008, 23:22 ']No to jaja jak berety O_o i ostra kompromitacja jeżeli tak się stało.[/quote]
Niestety, tak się stało...
Na płycie otrzymanej dzisiaj z merlin.pl również nie ma napisów PL, mimo zapewnienia o tym w ofercie, jak i na samej okładce płyty.
Rzeczywiście niewypał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DeMeK (23:39)
na transformesach co sprzedajecie nie ma pl subow
xxxx (23:40)
sa
DeMeK (23:40)
ktos dal u was [beeep]
DeMeK (23:40)
albo w yyyyyy
DeMeK (23:40)
nie ma
DeMeK (23:40)
sasiad kupil
DeMeK (23:40)
wydanie od was
xxxx (23:40)
jeszcze nie dal ... bo na magazyna nie ma
DeMeK (23:40)
na merlinie
DeMeK (23:40)
on stad ma
xxxx (23:40)
nie wierze
xxxx (23:41)
w poniedzialek sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma napisów pl skoro w październiku zrobiłem :) , nie no żartuję oczywiście ale jakby były nagrywarki HD DVD to ten problem można samemu rozwiązać.

Wtopa niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, ale imperial (ktos z imperialu) twierdzi, ze to nie plyta od nich

wkleilem rozmowe powyzej

mozesz far3 zeskanowac lub sfotografowac okladke? Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już niestety film oddałem, więc nie ma mowy o zrobieniu skanu. Mówiąc szczerze to w pierwszej chwili sobie pomyślałem, że ktoś z MM sobie "podmienił" płytę sprowadzoną wcześniej bez polskich subów i, że z moim szczęściem trafiłem akurat na taki egzemplarz. Tym bardziej, że w polskim opisie przyklejonym na to dodatkowe opakowanie były jeszcze inne suby, których też nie widziałem np. węgierskie. Skoro jednak na miejscu poinformowano mnie, że nie jestem pierwszy, to może faktycznie jakiś błąd u dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='81681' date='26.01.2008, 01:03 ']panowie, ale imperial (ktos z imperialu) twierdzi, ze to nie plyta od nich

wkleilem rozmowe powyzej

mozesz far3 zeskanowac lub sfotografowac okladke?[/quote]


Płyta zakupiona w merlin.pl jest na okładce (polskiej "doklejce") oznaczona logo Imperial CinePix, posiada hologram (C0716609), dowód zakupu (PAR 113581HD), wygląda tak jak na stronie www Imperialu. Czy jest więc od tego dystrybutora? To pewnie będzie musiał rozstrzygnąć sklep, który sprzedaje towar niezgodny z ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
totalna kompromitacja imperialu... mogli sobie zalatwic plytke z australi i skopiowac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro wyżej jest opis sytuacji, że można płytę zwrócić do sklepu, to nic dziwnego, że posiadacze wersji bez napisów PL mogą sprytnie podmienić dysk a sklep oferuje bezwiednie wadliwą wersję.
To może być wyjaśnienie całego zamieszania.
Wina więc po stronie polaczka-złodziejaszka a nie poważnego wydawcy.
Mój egzemplarz (pieczątka) z Saturna ma napisy PL na obu dyskach.
Dodatkowo wydawca IMPERIAL CINEPIX zadbał o doklejkę po polsku i plastikową obwolutę stosowaną często w wydaniach SACD.
Zwracam uwagę, że w tej wersji na ekranie zobaczymy po polsku introdukcję (już w nowej wersji) ostrzegającą przed nielegalnym kopiowaniem. Już nie straszą nas podłym FBI.

[quote]totalna kompromitacja imperialu...[/quote]

To bardzo krzywdząca i niezasłużona opinia.
Jest dokładnie odwrotnie. Bo to kawał dobrej roboty.
Szkoda tylko, że nie dotrzymali terminu grudniowego. Ale to inny temat.
Każdy kto ma wątpliwości może w sklepie żądać prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK. Czyli sprawa wyjaśniona. Nie chciało mi się coś wierzyć... tylko, że jak się kupuje płytę to jest zafoliowana. Posiadacze eng też mieli zafoliowane wydanie PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='81879' date='27.01.2008, 13:32 ']OK. Czyli sprawa wyjaśniona.[/quote]
Chyba nie do końca, ktoś tu pisał, że w Merlinie kupił. Sądzisz, że ktoś zdążył kupić, potem odmienić i odesłać a potem jeszcze raz komuś wysłali?
Imperial przecież nie robił authoringu tych płyt, nie tłoczył ich, nawet nie drukował okładek. A obwoluty to też standard (na wydaniu US jest identyczna przecież), więc ciężko ich chwalić za to, że po prostu łaskawie wprowadzili to na rynek.
A jeżeli kupili dostali przez przypadek z tłoczni partię bez polskich napisów to nagana należy się tłoczni, bo przecież Imperial nie mógł sprawdzać każdej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Skoro wyżej jest opis sytuacji, że można płytę zwrócić do sklepu, to nic dziwnego, że posiadacze wersji bez napisów PL mogą sprytnie podmienić dysk a sklep oferuje bezwiednie wadliwą wersję.
To może być wyjaśnienie całego zamieszania.
Wina więc po stronie polaczka-złodziejaszka a nie poważnego wydawcy.[/quote]
Zaraz, zaraz. Napisałem, że tak pomyślałem, nie, że tak było. Skoro w MM nie zaproponowali mi wymiany, bo według nich cała partia tych płyt jest taka sama, to raczej wyklucza podmianę przez jakiegoś cwaniaczka. Poza tym jak to sobie wyobrażasz, żeby nie oddali kasy, skoro towar nie odpowiada opisowi? Płyta była w plastikowej obwolucie i dodatkowo zafoliowana, ale powiedzmy sobie szczerze taką folię to mogę sam założyć na płytę. Miałem zresztą ciekawą przygodę w EMPIK przed świętami. Chciałem kupić grę na X360. Okazało się, że na półce są same pudełka a płyty leżą w szufladzie. Na moją uwagę, że za 240 PLN to chcę sobie sam zerwać folię i zabezpieczenie, miły pan powiedział, że mi zaraz zafoliują. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na śląsku do dziś ma Transformersów, co ciekawe Kamik-u przeprosili mnie że już nie będa mieli HD DVD tylko Blu Ray. MM trzy stawy - brak, Saturn Silesia - brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo to dziwne.Kupiłem Transformery w piątek,w Bielsku Białej (Media Markt) i są polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marchello' post='82066' date='28.01.2008, 14:55 ']A na śląsku do dziś ma Transformersów, co ciekawe Kamik-u przeprosili mnie że już nie będa mieli HD DVD tylko Blu Ray. MM trzy stawy - brak, Saturn Silesia - brak[/quote]
Kupiłem w piątek w MM Trzy Stawy napiśów PL brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to sa "Trzy Stawy" ?
HD DVD czy BD ?
OK to jest MPiK Katowice.

Teraz rozumiem, że to kolejne zgłoszenie o wersji HD DVD bez napisów PL.
Czy mowa o dwu-płytowej wersji HD DVD ?

Jeżeli więc mamy do czynienia z potwiedzającym się faktem, że są dwie wersje w sprzedaży, to należy natychmiast zarządać wyjaśnień od IMPERAL-a.
Co tu zresztą wyjaśniać.
To SKANDAL. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzy stawy do "kawalek" katowic, miejsce

jest tam media mrkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wiem,
Sorka, dałem modyfikację posta.
I cytat z samego siebie:

[quote]Jeżeli więc mamy do czynienia z potwiedzającym się faktem, że są dwie wersje w sprzedaży, to należy natychmiast zarządać wyjaśnień od IMPERAL-a.
Co tu zresztą wyjaśniać.
To SKANDAL.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem ponownie w MM w Szczecinie i po Transformers ani śladu, zapewne wycofali ze sklepu. Wcześniej było ok 8-10 sztuk więc raczej ich nie wykupiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...