Skocz do zawartości
BoDeX

TRANSFORMERS HD-DVD PL

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='skalmen' post='71266' date='03.12.2007, 23:57 ']po co ci fotka skoro piszemy że sa , kolego troche zaufania do formuowiczów[/quote] Czyli ściema z tymi polskimi napisami skoro nikt nie chce(nie może) wrzucić fotki?Odnośnie zaufania do forumowiczów-bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trudno w takim razie czekaj jeszcze miesiąc i kup w polsce za 130pln, ja zaufałem kolegom z forum zamówiłem i mam juz od tygodnia zarabista płytke z polskimi napisami nawet w dododatkach, które zreszta tez są hd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz tu foty
[url="http://img136.imageshack.us/img136/8785/dsc00696xh4.jpg"]http://img136.imageshack.us/img136/8785/dsc00696xh4.jpg[/url]
[url="http://img513.imageshack.us/img513/1557/dsc00695le2.jpg"]http://img513.imageshack.us/img513/1557/dsc00695le2.jpg[/url]
I PO CO MIAL BY TU KTOS SCIEMNIAC !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Polsce będzie wersja z lektorem ? To pytanie włściwie w imieniu dzieciaków , które wersje DVD piłują na okrągło ! ;)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sobol' post='72117' date='07.12.2007, 23:16 ']masz tu foty
[url="http://img136.imageshack.us/img136/8785/dsc00696xh4.jpg"]http://img136.imageshack.us/img136/8785/dsc00696xh4.jpg[/url]
[url="http://img513.imageshack.us/img513/1557/dsc00695le2.jpg"]http://img513.imageshack.us/img513/1557/dsc00695le2.jpg[/url]
I PO CO MIAL BY TU KTOS SCIEMNIAC !![/quote]
Dzięki Sobol.Taki już ze mnie niedowiarek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pabloss' post='68051' date='15.11.2007, 14:39 ']Mam wydanie Australijskie Shootera na HD-DVD i tam też nie ma na okładce nic o polskich napisach, a na płytce oczywiście są. Paramount/Dreamworks od końca października wydaje w Europie i Australii filmy HD-DVD już z polskimi napisami. Oto co mam z Paramountu z PL napisami w nawiasie napisałem gdzie dany tytuł kupiłem:

Top Gun (amazon.de)
Shooter (allegro)
Blades Of Glory (amazon.de)
The Manchurian Candidate (amazon.de)
Tramsformers (zamówiony allegro)
Shrek 3 (zapowiedź 29.11 Australia i 3.12 Niemcy)


Pozdr.[/quote]
Ciekawe jakie masz to wydanie?Zamówiłem na ezydvd Shooter HD DVD i NIE MA !!! polskich napisów.Czyżby a Australii sprzedawali różne wydania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wtorku 12.12.2007 w MM/Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u nas jak zwykle 116zł;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='72324' date='08.12.2007, 18:46 ']Od wtorku 12.12.2007 w MM/Saturn.[/quote]


Nie to żebym się czepiał ;) , ale najbliższa data w której 12 grudnia przypada we wtorek , to chyba rok ... 2017 !!! <_<

Dzięki za info ;)


Pzdr.


BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zasadniczo to mam obawy wobec Polskiego wydania tego filmu.
1. Dodadza napisy ktore to wersja z ezy juz miala czy rowniez lektor badz dubbing znajdzie sie rowniez?
2. Bedzie to wersja PL z tylko naszym ojczystym jezykiem czy pojda dalej i multi?
3. Jak to jest znane od polskich dystrybutorow obetna dodatki w HD i dodadza zamiast tego jakas syfna plyte z edycji specjalnej dvd?
jesli tak zrobia to ja wcale nie bede myslal wiecej i zakupie wersje z ezydvd ktora jest jaka powinna byc.
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał być dzisiaj w sklepach ale podobno auto sie zepsuło i własnie teraz księgują podobno.
I podobno jutro w sklepach MM/S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='74470' date='18.12.2007, 17:22 ']Miał być dzisiaj w sklepach ale podobno auto sie zepsuło i własnie teraz księgują podobno.
I podobno jutro w sklepach MM/S.[/quote]

Właśnie zobaczyłem wersję z USA i muszę przyznać, że obraz i dzwięk są 10/10.
Można z tą płytą robić demo HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie ze to jakas pomylka i ze to nie jest prawda:
Transformers HD DVD

Nośnik: HD DVD
Wydanie: 1 płytowe...
...
Dźwięk:
Dolby Digital 5.1: angielski, włoski, hiszpański
Napisy:
angielski, włoski, hiszpański, turecki, grecki, polski, węgierski, portugalski
Dodatki:
-Commentary by Director Michael Bay
- Transformers H.U.D.
- Web enabled features

czyli za 119zl mamy zwykla edycje ze zwyklymi napisami, brak chociazby lektora polskiego jaki jest na dvd?
dodatkow sie wogole nie spodziewalem...

mysle jednak ze lepszym pomyslem bedzie zakup special edition z ezydvd skoro cena wyjdzie podobna a bede miec jedna plyte wiecej...

coz pozostaje mi pewien niedosyt gdyz wolalbym wspomoc rozwoj hd dvd w polsce poprzez zakup tej plyty u rodzimego wydawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja 2-płytowa ma to do siebie, że (jak dla mnie), druga płyta jest lepsza od pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imperial przesunął premierę na 15.01.2008 i według zapowiedzi ma to być edycja dwupłytowa

[url="http://www.imperial.com.pl/products/1735-TRANSFORMERS/discs/1789"]http://www.imperial.com.pl/products/1735-T...MERS/discs/1789[/url]

PS. Mam jeszcze pytanko do posiadaczy wersji HD-DVD; czy na pierwszej płycie są napisy do komentarza reżysera? Pytam, bo różnie słyszałem i chciałem się upewnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Mam jeszcze pytanko do posiadaczy wersji HD-DVD; czy na pierwszej płycie są napisy do komentarza reżysera? Pytam, bo różnie słyszałem i chciałem się upewnić
[/quote]
tak kolego są przynajmniej w wersji australijskiej wszystkie dodatki sa z napisami pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w MM w Szczecinie pojawił się film Transformers HDDVD wydanie dwupłytowe 99PLN. Na pierwszej i drugiej płycie napisy polskie, ale jeśli dobrze czytam to komentarze są tylko w językach: angielskim, włoskim i hiszpańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emesce' post='80823' date='21.01.2008, 19:02 ']Dzisiaj w MM w Szczecinie pojawił się film Transformers HDDVD wydanie dwupłytowe 99PLN. Na pierwszej i drugiej płycie napisy polskie, ale jeśli dobrze czytam to komentarze są tylko w językach: angielskim, włoskim i hiszpańskim.[/quote]

Wysłałem maila do Imperialu i zapytałem ich m.in. o tłumaczenie dodatków w wydaniu HD-DVD. Oto odpowiedź:

"Co do wydania HD jest to analogiczne wydanie jak na nośniku DVD, czyli:
- pierwsza płyta: film + nie łumaczone dodatki
- druga płyta - zawiera tłumaczone dodatki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość video powala.
[i]Szkoda, że nie Full Screen 16:9 tylko ta [beeep]a panorama.[/i]
ZERO ZIARNA.
Doskonały autoring. Minimalny i żadko juddering.
Wydanie ciekawe - dwu-dyskowe
Logo HDI.
W specjalnej dodatkowej obwolucie jak zdarza się w SACD.
Do której jest doklejona na gumę do żucia ( w czterech narożnych punktach) kartka z opisami po polsku.
Jestem wzruszony bo naklejka została przyklejona pewnie przez magazyniera pośpiesznie i nierówno.
Ingeruję i teraz już jest przyklejona ( w czterech punktach) równo.
Wewnątrz instrukcja w języku opcym "User Guide" i opis specjalnych dodatków dostep[nych przez internet.
[b]Wydawca" IMERIAL". BRAWO !!![/b]
Napisy pl ładną czciąką z czarnym cieniem. Bardzo czytelne bo niezwykle precyzyjne ( HD).

Po włożeniu dyski nr.1 do XE-1 nastąpiła faza p.t.:
LOADING - WEB ENABLED UPDATE ( www.paramounthddvd.com)
Bardzo ciekawe. Co to jest ?
Drugi dysk zawiera coś ( nie wiem co bo puściłem film) ale w HD.
[b]"Must have".[/b]

Jak widać teraz oglądanie filmu musi być już poprzedzone zapoznaniem sie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sobol' post='72281' date='08.12.2007, 18:30 ']no to super leci do mnie shooter bez polskin napisow :)[/quote]

Jak wyglada sprawa z filmem Shooter z EzyDVD -- sa polskie napisy czy nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybka akcja jakiegoś admina i poplecznika SONY sprawiła, że ukryta została kluczowa się informacja, że HD DVD TRANSFORMERS jest w sklepie do kupienia w wersji odlotowej.
GRATULUJĘ kombinatorom na tym forum.
To wasz ( perzez bardzo małe w) sukces.
Róbta tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='81450' date='24.01.2008, 22:26 ']Szybka akcja jakiegoś admina i poplecznika SONY sprawiła, że ukryta została kluczowa się informacja, że HD DVD TRANSFORMERS jest w sklepie do kupienia w wersji odlotowej.
GRATULUJĘ kombinatorom na tym forum.
To wasz ( perzez bardzo małe w) sukces.
Róbta tak dalej.[/quote]

osiwec innych o co ci chodzi w tym poscie, co ci usuneli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...