Skocz do zawartości
BoDeX

TRANSFORMERS HD-DVD PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na Allegro znalazłem [url="http://www.allegro.pl/item269984113_transformers_hd_dvd_wydanie_2_dyskowe_pl_tanio_.html"]TRANSFORMERS PL[/url] , ale nigdzie
nie mogę znaleźć potwierdzenia , że wydanie jest z PL napisami . Okładka inna niż w stanach , cena w $ nasuwa skojarzenie z ezydvd.au , ale tam nie ma PL napisów.

Ktoś coś wie, skąd pochodzi to wydanie , a może to tylko fake ?

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='68022' date='15.11.2007, 10:36 ']Witam.

Na Allegro znalazłem [url="http://www.allegro.pl/item269984113_transformers_hd_dvd_wydanie_2_dyskowe_pl_tanio_.html"]TRANSFORMERS PL[/url] , ale nigdzie
nie mogę znaleźć potwierdzenia , że wydanie jest z PL napisami . Okładka inna niż w stanach , cena w $ nasuwa skojarzenie z ezydvd.au , ale tam nie ma PL napisów.

Ktoś coś wie, skąd pochodzi to wydanie , a może to tylko fake ?

Pzdr.

BoDeX ®[/quote]

Na własne oczy widzielismy z Gmerem takie "wydanie" lecące na ekranie na wystawie Audio Show.
Moim zdaniem wyciekło od dystrybutora lub z tłoczni :rolleyes: .

Natomiast na aukcji zdjęcie jest ewidentnie z wydania australijskiego, które wg. opisu nie ma polskich napisów.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam od razu wyciekło czy inne teorie spiskowe.
To wydanie z allegro to jest wydanie australijskie. Charakterystyczne są dolary jak zauważył BoDeX i kategoria M. Zresztą nie trzeba daleko szukać:
[url="http://www.ezydvd.com.au/item.zml/795672"]http://www.ezydvd.com.au/item.zml/795672[/url] 0 identyczna okładka.

Więc albo napisów nie ma i koleś ściemnia albo są napisy PL tylko ezy ma błąd (bo zestaw scieżek audio i napisów sugeruje kopie przygotowaną dla ameryk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedający POTWIERDZA - SĄ POLSKIE NAPISY - OGLĄDAŁ !!!

Na ezydvd nie ma info o PL napisach , skąd więc jest to wydanie ???

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='68040' date='15.11.2007, 12:29 ']Na ezydvd nie ma info o PL napisach , skąd więc jest to wydanie ???[/quote]
Jeżeli okładka na aukcji jest tożsama z tym co sprzedaje ten gość no to wydanie jest australiskie a ezy ma błąd. No chyba, że jest jeszcze jakiś kraj, gdzie używają dolarów o podobnej wartości do australijskich i mają taki sam system kategorii wiekowych jak australijczycy :rolleyes: . W sumie ezy moze mieć błąd, prawda? Napisz do ezy i spytaj się. Ewentualnie napisz do sprzedawcy i podziel się z nim swoimi zastrzeżeniami (że okładka wskazuje na wydanie australijskie a tam wg. opisu na ezy nie ma napisów PL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopic, a może i w dobrą stronę na ezydvd.com.au dokładnie [url="http://www.ezydvd.com.au/item.zml/794456"]TU[/url] i [url="http://www.ezydvd.com.au/item.zml/794450"]TU[/url] są filmy z naszego regionu m.in. tam sprzedawane, a u nas nie osiągalne, a zawierające polskie napisy, więc może coś jest na rzeczy. Dało mi to bardzo dużo do myślenia. :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wydanie Australijskie Shootera na HD-DVD i tam też nie ma na okładce nic o polskich napisach, a na płytce oczywiście są. Paramount/Dreamworks od końca października wydaje w Europie i Australii filmy HD-DVD już z polskimi napisami. Oto co mam z Paramountu z PL napisami w nawiasie napisałem gdzie dany tytuł kupiłem:

Top Gun (amazon.de)
Shooter (allegro)
Blades Of Glory (amazon.de)
The Manchurian Candidate (amazon.de)
Tramsformers (zamówiony allegro)
Shrek 3 (zapowiedź 29.11 Australia i 3.12 Niemcy)


Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamowilem Transformers'ow w PL i czekam , jedzie też do mojego domu HD-DVD pod mojego XBOX'a360 . Bedzie zajefajny seans w weekend :) Jednak i tak najbardziej czekam na Lord of The Rings na HD-DVD , wtedy pewnie nie wytrzymam do wersji PL :rolleyes: Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisał mi pan Eric Moreels z EzyDVD :

[b]"Hello,
Unfortunately no, this title does not contain Polish subtitles.
Sincerely."[/b]

I teraz dylemat - Eric jest lewusem, czy też nie ? :rolleyes:

Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eric jest nygusem, spojrzał na strone i odpisał, że nie ma. Względnie pofatygował gruby australiski tyłek do magazynu, spojrzał na okładke i odpisał, że nie ma. Bo Eric zapewne nie ma nawet odtwarzacza HD-DVD przy swoim stanowisku pracy, nie wspominając o tym, że Eric jako zwykły emailo-odpowiadacz nie ma nawet prawa otworzyć zafoliowanej płyty :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie napisy polskie są. Tak jak kolega mówi "nie chciał ruszyć tyłka i tyle". No przecież te dwa tytuły które znalazłem powyżej też nie powinny mieć polskich "czcionek" (napisów) a mają, więc jak to jest? Wierzyć czy nie wierzyć o to jest pytanie. Ja tak sobie myślę, że jak bym mieszkał w Australii i był tamtejszym krajanem w takim sklepie to miałbym to głęboko czy są tam napisy na HD DVD z kraju dla mnie tak egzotycznego jak dla przeciętnego Polaka Fiji. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam potwierdzenie od kogoś , kto zamawiał w EzyDV - są polskie napisy ! ! !

Czy ktoś , kto włada językiem Szekspira w zakresie soczystego "opierdolu" ;) , mógłby podesłać mi na PW treść
maila , po którym Ericowi M. zwiędną uszy i ruszy swoje leniwe D U P S K O do solidnej pracy ?
Może mają inne tytuły , które także nie są solidnie opisane na ich stronie ?

Mają to nieźle zorganizowane ( wyszukiwarka po napisach - czego np. na Amazonach nie uświadczysz ) , ale
samo wprowadzanie danych do bazy , jak widać nie działa - sami nie wiedzą co sprzedają !

Pzdr.

BoDeX ®

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='68169' date='16.11.2007, 12:04 ']No i mam potwierdzenie od kogoś , kto zamawiał w EzyDV - są polskie napisy ! ! !

Czy ktoś , kto włada językiem Szekspira w zakresie soczystego "opierdolu" :) , mógłby podesłać mi na PW treść
maila , po którym Ericowi M. zwiędną uszy i ruszy swoje leniwe D U P S K O do solidnej pracy ?
Może mają inne tytuły , które także nie są solidnie opisane na ich stronie ?

Mają to nieźle zorganizowane ( wyszukiwarka po napisach - czego np. na Amazonach nie uświadczysz ) , ale
samo wprowadzanie danych do bazy , jak widać nie działa - sami nie wiedzą co sprzedają !

Pzdr.

BoDeX ®[/quote]


w ten sposób robiąc zapewnisz problemy każdemu Polakowi, który będzie chciał zamówić cokolwiek w ezyDVD. Wiem to z autopsji jak Ozy potrafi być złośliwy. Trochę z nimi handlowałem raz mnie skubaniec okradł na 1000 zł a za drugim razem uszczęśliwił mnie wysyłką paczki za 4 tys kurierem zamiast wysłać tak jak go prosiłem w 10 paczkach (ja płaciłem za wysyłkę) i paczka poszła na cło i bolało oj bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe jak dostaniesz tych transformersów na HD dvd z australi i okaże sie że faktycznie sa z napisami pl daj znac bo ta pozycje must have :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='skalmen' post='68594' date='19.11.2007, 00:57 ']Mam prośbe jak dostaniesz tych transformersów na HD dvd z australi i okaże sie że faktycznie sa z napisami pl daj znac bo ta pozycje must have :rolleyes:[/quote]


Ja tez chcę , ja też. Ale faktycznie do gościa powinno sie napisać. Delikatnie aczkolwiek stanowczo. I pięknie by było się dowiedzieć wszystkie hd dvd zPL napisami :) Zaraz bym zamówionko strzelił.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj otrzymałem Australijskie wydanie Transformersów i oczywiście są Polskie napisy zarówno na filmie jak i cała druga płyta z dodatkami również z PL napisami. Na okładce nie ma nawet słowa ,że są Polskie napisy.
Dźwięk i obraz 10/10 Edytowane przez Pabloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy mógłbyś wrzucić fotkę MENU z wyborem napisów ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imperial-Cinepix zapowiedział już wydanie "Transformerów" na HD-DVD. Premiera ma być w grudniu, ale nie podali jeszcze dokładnej daty i opisów płyt

[url="http://www.imperial.com.pl/products/1735-TRANSFORMERS"]http://www.imperial.com.pl/products/1735-TRANSFORMERS[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam że wydanie z australi ma polskie napisy, przesyłak idzie 6 dni koszt płyty wraz z wysyłka to ok 99 PLN, nasze wydanie będzie napewno droższe
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wiec film sobie oblukalem ale mam problem jestem posiadaczem xpudla i to xpudlo nie czyta mi tej bonusowej plyty a 2 nie moge sobie nic sciagnac z netu mimo ze jest tam chyba taka mozliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś się zlituje i wrzuci fotkę z menu wyboru napisów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ci fotka skoro piszemy że sa , kolego troche zaufania do formuowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisy sa polskie nawet na pudelku nie ma ze sa polskie napisy ale sa, tylko czy ktos ma xboxa i ma taki sam problem z dodatkowa plyta czy tylko ja mam takie problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...