Skocz do zawartości
BoDeX

DOSTĘPNE KONCERTY NA PŁYTACH HD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takową sprowadzoną z usa. Mogę odsprzedać. Raz obejrzaną.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takową sprowadzoną z usa. Mogę odsprzedać. Raz obejrzaną.

Autorus

a przypadkiem to nie jest REGION A ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W amazon.com ,kupiłem koncert Dave Matthews & Tim Reynolds: Live at Radio City Music Hall [blu-ray] i....region A. Programem anyDVD (wersja21dni) zgrałem na(vaio) długo ponad 2h i wielkość 48 g, a mam dwie czyste BD-R 25ki panika...biegiem do Sony Center po 50BD RDL oj droga(120zł), potem zapis na płyte przeszło 2h, ale udało sie ,z drugim dyskiem szybciej 25BD i po wielu zabiegach i dpdatkowych czynnościach i kosztach obejrzałem niezły koncert.( nie wiem czy jest ten koncert z regionemB?)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W amazon.com ,kupiłem koncert Dave Matthews & Tim Reynolds: Live at Radio City Music Hall i....region A.

...biegiem do Sony Center po 50BD RDL oj droga(120zł) ...

...po wielu zabiegach, dodatkowych czynnościach i kosztach obejrzałem niezły koncert.( nie wiem czy jest ten koncert z regionemB?)Pozdrawiam.

Ten koncert nie ukazał się w regionie B - niestety ...

Płyty 50GB znajdziesz tutaj po 54 pln. - http://nosniki.net/product_info.php/cPath/...roducts_id/1635

A do zapisu na BD-25 może się przydać program BD-Rebuilder .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje BoDeX za linka , cena rzeczywiście super.Mam dwa koncert na HD DVD Cream i Eagles wolałbym je na blu ray, ale jak narazie nic nie słychać ,żeby sie ukazały, a zamienić na blu ray?... nie mam "narzędzi" i nie potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60zł + przesyłka. W usa na amazon.com jest po 19$. A jeszcze trzeba dopłacić za przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwę sie w przyszłym tygodniu, bo czekam na zwrot kasy na konto za kabel HDMI Sony (podróba) :lol:

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś u znajomego oglądałem koncert Noworoczny 2009 Wiedeń Blu Ray, jakość obrazu i dzwięku dts HD, znakomita. Od razu zamówiłem w amazon.uk (17,06 funta z wysyłką), jak ktoś lubi takie klimaty to jest tam kilka pozycji na blu rayu w cenia od 14 funtów w góre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś ma moze juz tą płyte na blu ray? Mam dvd z tym koncertem i nie wiem czy obraz ( bo dzwięk na dvd jest super) jest na tyle poprawiony zeby wydawac kase na blu ray- AYO - Live At The Olympia Blu-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy ktoś ma moze juz tą płyte na blu ray? Mam dvd z tym koncertem i nie wiem czy obraz ( bo dzwięk na dvd jest super) jest na tyle poprawiony zeby wydawac kase na blu ray- AYO - Live At The Olympia Blu-ray

Widze ze nikt nie posiada płyty Ayo.To moze ktoś sie podzieli wrażeniami z płyty Chris Botti-Live in Boston'08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze ktoś sie podzieli wrażeniami z płyty Chris Botti-Live in Boston'08

A Koledze to się czasami sufit na głowę nie zwalił ? :)

" This title will be released on March 31, 2009 " REGION A

Piszą o "MISTZOWSKIEJ REALIZACJI" , a zawartość sama się obroni -

TrueHD 7.1 + LPCM 2.0

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale juz dziś premiery na 31 marca do kupienia w MM Marki:

Paul Rodgers, Jeff Beck, ASIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem THE CURE TRILOGY NEW ON BLUE RAY SEALED 3 ALBUMS za 89 zł w Media

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy Botti jest faktycznie region1 bo jest juz w ofercie mojego sklepiku w ktorym kupuje plytki w Polsce i raczej niegdy nie wciskali mi plyt z R1

Teraz czekam niecierpliwie na 4pory roku w wersji BD Audio DTS HD MA 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wygląda, jak by umarł ... szkoda, bo oglądanie koncertów to super rozrywka - zwłaszcza, jak ktoś ma rzutnik. Ja ostatnio kupiłem sobie dvd z koncertem Amy Winehouse http://muzyczne-dvd.sklep-outlet.pl/outlet-amy-winehouse-i-told-you-i-was-trouble-zakupy-powyzej-60zl-dostarczamy-gratis-szczegoly-w-sklepie-0602517497160.html. Fenomenalny głos i bardzo dobry koncert. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru powinien dać Ci tytuł SUPER GÓRNIKA !!!

Wykopałes temat sprzed 7,5 roku. Brawo !!!

:) 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze że próbuje wznowić temat niż miałby zakładać nowy wątek. Koncerty są wydawane w dalszym ciągu na płytach, kolega kupił, zachwala i jest ok. Moim zdaniem oczywiście. Może temat dzięki niemu odżyje?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bardzo fajnie, ze ktoś ożywił ten wartościowy temat. Przy koncertach zawsze jest ten plus, ze w przeciwieństwie do większości filmów, zazwyczaj trzymany jest jakiś przyzwoity (zależnie naturalnie od artysty i realizacji dźwięku) poziom artystyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...