Skocz do zawartości
Brzezy

Philips 42PFL9732D

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że ten TV jest droższy od konkurencji...
Tetsowane były na forum dużo tańsze już Toshiby (ostatnio 42Z3030D), Sharpy - wszyscy się nimi zachwycają. Czy ten Philips rózni się tylko ceną, czy tym, że ma ambilight? czym jeszcze?
Nie ma za wiele informacji na jego temat - może jakieś konkretne słowo od forumowiczów na jego temat/czy warto.
Może jakiś test?

Z góry dzięki,
pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Brzezy' post='67500' date='11.11.2007, 22:43 ']Ja rozumiem, że ten TV jest droższy od konkurencji...
Tetsowane były na forum dużo tańsze już Toshiby (ostatnio 42Z3030D), Sharpy - wszyscy się nimi zachwycają. Czy ten Philips rózni się tylko ceną, czy tym, że ma ambilight? czym jeszcze?
Nie ma za wiele informacji na jego temat - może jakieś konkretne słowo od forumowiczów na jego temat/czy warto.
Może jakiś test?

Z góry dzięki,
pozdr...[/quote]


No trudno kupuje w ciemno zatem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Brzezy' post='67500' date='11.11.2007, 22:43 ']Ja rozumiem, że ten TV jest droższy od konkurencji...
Tetsowane były na forum dużo tańsze już Toshiby (ostatnio 42Z3030D), Sharpy - wszyscy się nimi zachwycają. Czy ten Philips rózni się tylko ceną, czy tym, że ma ambilight? czym jeszcze?
Nie ma za wiele informacji na jego temat - może jakieś konkretne słowo od forumowiczów na jego temat/czy warto.
Może jakiś test?

Z góry dzięki,
pozdr...[/quote]

Ambilight to niestety dość kosztowny gadżet. Do tego kreowany jest na miarę wynalezienia koła, albo pierwszej podróży na księżyc. A to raptem kilka diodek świecących podłączonych do procesora obrazowego. No ale co komu potrzebne, masz mieć dzięki temu spokojniejszy sen w nocy to czemu nie kupić :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ambilight jest kosztowny ale czy ten tv wart jest wg was wydania tych 8 klocków. Podoba się żonie bo jest srebrny :), zresztą mi też się podoba - widziałem w końcu 37 i 42 cale na żywo i powiem szczerze, że mają bardzo ładny obraz. Przy czym 37" raczej lepszy - czy to są te same matryce? No i w porównaniu np z sony jakimś tam bo nie zapamiętałem, ale cenowo to samo, Philip wypadł dużo lepiej.
Dużo lepiej nawet niż Toshiba 42Z3030 - jak dla mnie oczywiście. Także na temat obrazu już wiem trochę więcej, nie wiem co w środku, jak z kalibracją i dostrojeniem do sygnału SD - bo taki głównie będzie jak narazie oglądany, odstrasza trochę roczna roczna gwarancja... i nie wiem co mam wybrać.... na polu walki została Toshiba 42Z3030 i ten philip. heh a najgorsze jest to, że jestem w stanie wydać 8 klocków :)) gdybym nie miał to wybrałbym Toshibę - tylko miałbym wtedy żonę na klacie od rana do nocy.... Ic musi być Philip....:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...