Skocz do zawartości
buku

KISS DP-600 Kolejny FW już za tydzień

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być zrobione USB i WMC.
Widać, że dobrze im zrobił kugeł szitu. Także z Polski.
A ja dostałem bana za "niekonstruktywną krytyką" na Hi Jacku.
Nerwy mu puściły gdy poprosiłem aby w zapowiedzianym na dziś opisie wskazał minimum 10 pełnometrażowych filmów HD które KISS zagra płynnie.
To przypomina Bułchakowa "Mistrz i Małgorzata" z jego "Jesiotrem drugiej świeżości"
KISS albo coś gra albo nie, bo pośrednich stanów nie ma dla poważnie traktowanego fana HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janunio' date='31.03.2006, 22:37 ']Za tydzień nowy kolejny FW do KISS=a 600.
[right][post="2968"][/post][/right][/quote]

LOL <_< Moze DODA...dzą ; ) obsluge kilku nowych tytulow :P

Wiedzialem ze dostaniesz tam BANA : ) ) ) Pokazales ze tamto forum jest ostro KUPIONE i przekupione... ehhh wszedzie to samo.... poradzimy sobie z tym Banem bo warto miec tam jednak wejscia bo sporo ludzi pisze ciekawe rzeczy. Ale Nasz Jack sie ostro skompromitowal....Napewno juz nas nie lubi : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałęś bana?? ale przynajmniej uchroniłeś parę osób przed kupieniem tego odtwarzacza, sam miałem zamiar kupic ten zapowiadany "cud" i Wasze testy uchroniły mnie przed wtopieniem pieniędzy. Dziwne zachowania, powinni sie cieszyć , że ktoś za darmo podaje im na talerzu wskazówki co trzeba poprawić w ich produkcie.
Tak trzymać Panowie.
Pozdrawiam
RS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='RS4' date='01.04.2006, 12:19 ']Dostałęś bana?? ale przynajmniej uchroniłeś parę osób przed kupieniem tego odtwarzacza, sam miałem zamiar kupic ten zapowiadany "cud" i Wasze testy uchroniły mnie przed wtopieniem pieniędzy. Dziwne zachowania, powinni sie cieszyć , że ktoś za darmo podaje im na talerzu wskazówki co trzeba poprawić w ich produkcie.
Tak trzymać Panowie.
Pozdrawiam
RS4
[right][post="2996"][/post][/right][/quote]

Widzisz RS4 nie bede ukrywał ze czekalismy na ten odtwarzacz jak niewiem na co...poprostu miał być tak jak napisales "cud"....np. moje rozczarowanie wlasnie jest dlatego TAK DUZE bo obiecywali i nadal obiecują (ehhhh) cuda na kiju...wiesz jak wielu ludzi postanowilo czekac dluzej te pol roku zeby kupic KISSa a nie cos innego co juz bylo duzooo wczesniej? Juz widze ich miny....moja tez taka była :)
Gdyby nie bylo tylu zapowiedzi itp itd to nic bym nie mial do tego KISSa...poprostu jakis tam kolejny odtwarzacz...ale NIE POTYM CO jak go ZAPOWIADALI...dobra daje juz spokoj bo znowu sie powtarzam kazdy to w sumie juz dawno wie ale rozczarowanie nie ma u mnie granic.. ;)

Co do Hi Jacka...to bylo dziwne ale mielismy tego KISSa wczesniej niz oni...i to byl pierwszy zgrzyt miedzy nimi...janunio przywalil tam posta z opisem i mina Jacka musiala byc taka jak w poprzednim akapicie hehe :) niemowie juz ile osob czytala tam tego posta (i ilu napisalo cencel preorder)...tysiac to bylo w chwile...no i janunio zrobil troche wioske Jackowi hehe... i pozniej jak juz Hi Jack go dostal (KISSa) to go dziwnie zaczal bronic...widac ze placa (KISS) ale to niedziwota...wkoncu jedno z najwiekszych for na takie tematy.....a ze janunio jest wscipski i ciagle tam meczyl o rozne rzeczy...np. O FINALNĄ RECENZJE...to w nagrode BAN...bravo... ale dzieki temu wyszlo co to za Hi Jack...szkoda bo wydawal sie na maksymalnego pasjonate...a widac kasa jak zwykle gorą :)

Edit:

Wiem ze nowe FW zalatwia sprawe zapewne po pewnym czasie ALE O ZGROZO to co oni robili przez te pol roku???!!?!?!!!??!!?!?!!?!? myslalem ze szlifowali FW do perfektu..a tu na dzien dobry brak TS.. lol

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dramat narasta:
Śledzę rozwój sytuacji na forum Hi-Jacka.
Dzisiaj dostał ataku szału. Postawił ultimatum KISSowi, że jeżeli nie będzie nowego FW w środę to zrobi straszna aferę.
Coś tam jeszcze napisał o zwrocie kasy ale nie przeczytałem do końca a później post został zdjęty.
Teraz jest za to bardziej umiarkowana wersja.
[url="http://www.mpcclub.com/modules.php?name=News&file=article&sid=87"]ultimatum wersja druga łagodna[/url]
Całe to zdarzenie to dla mnie szok.
DP-600 jest super przemyślany ale okazuje się, że nie tylko FW szwankuje.
Wyszło, że stosowane są dwa typy napędów. A jeden z nich ma stałą blokadę regionalną. A to bardzo boli właścicieli DVD.
Były też straszne narzekania na brak obrazu na wielu telewizorach co wiąrze si.e z felernym HDMI. U mnie akurat było z tym wpożo.
Ale można dostać szału po takim numerze. Podobno naprawione.
Poczekamy do czwartku. Opiszę co tam nowego.
Obecnie mie co podchodzić do tematu.
Podobno z graniem DVD jest tragedia. Też tego nie sprawdzam bo do DVD mam inny klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy warto sie az tak pasjonowac tematem ?
Przeciez to nic nowego. W dawnych czasach bylo tak samo, az koledzy z innego boardy wzieli firm w swoje rece i doprowadzili go do uzywalnosci... czesciowej. Mimo to , ci ktorzy mieli kase i tak poszli w kierunku xbox1, a dla reszty po pewnym czasie pojawila sie oferta od firm , ktore chyb specjalnie powstaly aby produkowac odtwarzacze divix i ktore kilka razy szybciej doprowadzily swoje produkty do stanu lepszego niz kiss swoje.

Mysle ze nic sie nie zmienilo. Od premiery produktu kiss porzebuje XX miesiecy na doprowadzenie firmware do uzywalnosci. Tak wiec pozostaje albo czekac albo sprzedac boxa komus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...