Skocz do zawartości
pom22

Opinie o konsoli PS3 - nadaje się do filmów Blu-ray?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='pom22' post='63755' date='17.10.2007, 06:25 ']W czoraj zdecydowałem się na zakup ps3 i kupiłem wersję z 40 GB dyskiem takam mi spokojnie wystarczy. Miłe zaskoczenie to takie że spodziewałem się po opiniach że będzie głośnie a tu przy oglądaniu filmu spokój , szum słychać ale z recordera N-ki to dopiero sieczkarnia.Ale wracając do tematu to dlatego zdecydowałem się na zakup wersi z 40 GB dyskiem że :
1.nie jest mi większy potrzebny bo nie będę z uporem maniaka zgrywał gier -demo
2.pada sobie dokupię jak mi będzie potrzebny drugi (cena 150zł)
3.te gierki mi nie pasowały co dają w wersi z 60GB dyskiem po co mam płacić za cos w co nie będę grał i wole w to miejsce kupiś jaką nowość .
4.i do ceny 2000 mogę sobie dokupić nastepujące rzeczy :Film -np.spajdermena 3 za ok. 114zł . Pilot za 99zł i jakąś gierke fajną za reszte.
5. nie używam sloyów do kart pamieci
6.dwa wyjścia usb spokojnie mi wystarczą.

Oczywiście ktos sie może ze mna nie zgodzić ale nawet jak dokupię pada to wyjdzie mi najwyżej 2100 za taki skąpletowany pod swoje upodobania komplet.[/quote]


Popieram w 100%! :) Mam zamiar wkrotce zrobic tak samo, to swietna oferta ze strony Sony.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się tego "ftp" he he dobre sam nie wiem jak to wymyśliłem, to chyba z emocji chodziło mi oczywiście o fps czy tez fpp jak zwał tak zwał, moje ftp przejdzie już chyba do historii tego forum.Dawmac you win he he dziś już nie mam ochoty wchodzić na ścieżke wojenną. Czasem lubie się posprzeczać o to i owo. Nie ma wątpliwości że jako player blu-ray plejaczek 3 się sprawdza a gierek nie ma za wiele ale są już jakieś ciekawe tytuły więc i jest w co pograć. Trzymajcie się fani gier "ftp", najnowszego gatunku gier nowej generacji he he :) . Żeby nie było że jestem takim drewniakiem, też potrafie się z siebie pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='63938' date='18.10.2007, 13:09 ']Uczepiliście się tego "ftp" he he dobre sam nie wiem jak to wymyśliłem, to chyba z emocji chodziło mi oczywiście o fps czy tez fpp jak zwał tak zwał, moje ftp przejdzie już chyba do historii tego forum.Dawmac you win he he dziś już nie mam ochoty wchodzić na ścieżke wojenną. Czasem lubie się posprzeczać o to i owo. Nie ma wątpliwości że jako player blu-ray plejaczek 3 się sprawdza a gierek nie ma za wiele ale są już jakieś ciekawe tytuły więc i jest w co pograć. Trzymajcie się fani gier "ftp", najnowszego gatunku gier nowej generacji he he :) . Żeby nie było że jestem takim drewniakiem, też potrafie się z siebie pośmiać.[/quote]

O kurcze jak tu się na forum miło zrobiło a już myślałem że przez mojego posta dojdzie do rękoczynów :):) . Ale żeczywiście pare gierek się zapowiada na listopad :Call of Duty 4: Modern Warfare , Need for Speed ProStreet , Folklore , Lair .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też czekam na fajne tytuły. Cały osprzęt jest i chętnie bym zawalił jakąś nockę z padem w ręce :rolleyes:

donalduck spoko, spoko. Równy z ciebie chłop. Fajnie że jest z kim na formum "zdrowo" się po przekamarzać :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='63952' date='18.10.2007, 14:42 ']też czekam na fajne tytuły. Cały osprzęt jest i chętnie bym zawalił jakąś nockę z padem w ręce :)

donalduck spoko, spoko. Równy z ciebie chłop. Fajnie że jest z kim na formum "zdrowo" się po przekamarzać :)

pozdr. dawmac[/quote]


No i po tym... jak to leciało... bishockującym oświadczeniu kolegi Donalduck, wątek poszedł w zdecydowanie lepszym kierunku niż się zapowiadał. Szacuneczek dla dyskutantów za umiejętność utrzymania odpowiedniego dystansu. Jak widać, za dnia niektóre rzeczy można dojrzeć w innym, lepszym, świetle :rolleyes:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i chcialem sie przywitac,,przyszedłem zeby sie czegoś dowiedzieć wiecej o HD mam zamiar kupic PS3 bo mam ps1 ps2 i kupie ps3 bo inne konsole dla mnie to KUPA ;) powtarzam dla mnie!! a co do gier to PS zawsze miał dobre gry i świetny sprzet nigdy nie miałem kłopotów z Konsolami z kraju kwitnacej wiśni i bede im wierny next to PS3 a do tego dobry LCD 52 Cale ale to po nowym roku jak opadnie goraczka zakupów światecznych i ceny jeszcze spadna na granice 7-8tys zl za Full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O gustach sie nie dyskutuje ale okreslic HS mianem objawienia i najlepszego tytulu nextgenowego?! To ladna gra z bardzo rzeklbym jednowymiarowym gameplayem, krotka i coz ...gdyby porownac to do doskonalego Boga Wojny wypada blado, bladziutko. Dodatkowo gadanie o komercji jest zenujaco glupie - przeciez kazda firma chce ZYSKOW i SONY nie tylko nie jest w tym odosobnione ale mozna powiedziec ze jest mistrzem komercji (ot GT najlepszym tego przykladem - gra ktora zatrzymala sie w miejscu, gdzie zmienia sie tylko i wylacznie opakowanie a zasady, fizyka etc pozostaja na tym samym poziomie)
PS3 na razie nie ma gry zwalajacej z nog, nokautujacej nabywce (czytaj gramy 24h per doba bo nie idzie sie oderwac, czujemy ze to jest TO). Nie ma takiego tytulu. Jedyna gra ktora z czystym sumieniem moge nazwac nosnikiem tony miodu (choc to seria jest i coz... niczego odkrywczego tam nie ma) jest R&C:ToD... tak to jest naprawde kawal doskonalej rozrywki. Czy to oznacza ze na PS3 mozna postawic krzyzyk? Absolutnie nie - FF, MGS (licze na swieze pomysly!!!) to dla mnie pewniaki, tytuly ktore jednoznacznie objawia nie tylko potege sprzetu (o to mniejsza - sa juz takie tytuly i co z tego, jezeli tylko neca oprawa a w srodku czeka nas niemile rozczarowanie) ale przede wszystkim beda to po prostu genialne gry. Licze tez ze w koncu ktos mnie jeszcze czyms zaskoczy (znaczy pojawi sie znikad i bedzie to wielkie COS) - szczesliwie moje wymagania sprowadzaja sie do paru tytulow, bo nie mam niestety za bardzo czasu na granie - ot 3-4 swietne gry na dwa lata plus pare zapchajek i wystarczy. Oczywiscie mozne sie okazac ze najlepszym tytulem bedzie np taki echochrome, ktory dowiedzie ze naprawde mozna sie obyc bez ultra hiper wyczesanej oprawy w fullHD (poprawka - o ile na pleja beda pojawiac sie tytuly w 1080p, o ile). PS3 jest tak samo nastawiona na komerche, sprzedaz, odrywanie kuponow jak konkurencja. Trzeba byc naiwnym by sadzic inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz gry od ktorej nie idzie sie oderwac zapraszam na WWW.lineage2.com gram juz 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad zakupem PS3 ale prawie wyłącznie pod kątem oglądania filmów. Ciekawi mnie jak działa w niej upscaling do full HD filmów na DVD i które formaty DVD można odtworzyć. Czy ktoś może mi odpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Snookerman' post='105194' date='03.06.2008, 08:45 ']Zastanawiam się nad zakupem PS3 ale prawie wyłącznie pod kątem oglądania filmów. Ciekawi mnie jak działa w niej upscaling do full HD filmów na DVD i które formaty DVD można odtworzyć. Czy ktoś może mi odpowiedzieć?[/quote]

dolaczam sie do pytania i jeszcze jedna sprawa PS 3 i wyjscia dzwiekowe...

Tzn czy jest sens kupowac PS 3 do ogladania filmow blu-ray. Czy bede mogl podlaczyc kino domowe (amlituner i glosniczki) i cieszyc sie z dobrego 5.1 czy 7.1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować PS3 tylko do oglądania filmów? Przecież to konsola :) Nie wierzę, że mając PS3 nie będzie się na niej grało ; p

Było już tysiąc wątków na ten temat i warto poszukać ale napiszę. Teraz to już bym pomyślał np. nad Sony BDP350 bo jest tani i też szybki (skoro ma być tylko do filmów do zostanie trochę $ na filmy bo konsola jest droższa o kilka stówek). Nie tak jak PS3 ale odpala się ze stanu czuwania w kilka sekund a tego nie ma żaden BD oprócz oczywiście PS3 ; )

Ale PS3 jest super szybkie, wszystko w nim działa (każdy dźwięk HD, wszystkie filmy BD (profile) itp itp itp), pilot na BT. Jedynie trochę słychać jak chodzi. Ale ma tylko HDMI więc po analogu do ampli się nie podłączy jeżeli ma się ampli bez dekoderów dźwięku HD a chce się takowe uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

PS3 to słuszny wybór, jednak każde urządzenie ma swoją żywotność, ja póki co czekam na odtwarzacz stacjonarny BD, żeby ulżyć laserowi z PS3.
To chyba jedyna kwestia, która przemawia za odtwarzaczem stacjonarnym... No i że będziesz miał na ampli wyświetlone piękne TrueHD i DTS HD-MA, czego Ci PS3 nie da, oczywiście dźwięk da, ale niektórzy są estetami :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pobiliście światowy rekord:
ani jednego postu na zagadnienie określone w temacie.
Zreszta bardzo ciekawy problem.
Gratuluję.

PS3 ma:
[1] During BD (BDAV) and DVD playback, a technique known as "chroma upsampling" is now automatically selected based on the movement of objects within the video content and then applied to enhance images in the content.
[url="http://pl.playstation.com/help-support/ps3/movies/detail/item124885/Chroma-Upsampling/"]Chroma upscaling[/url]
Czy stacjonarne BD playery mają tę opcję ?
Dotyczy tylko treści na płytach BD-R i BD-RE.

[2] opcja 50 Hz, do odtwarzania filmów z HDD lub po USB (np. z kamer SONY).
Kiedy nastaw jest [Automatycznie] to zawsze PS3 podaje 60Hz, zaś dopiero opcja [50 Hz] daje odczyt 60Hz/50 Hz w zaleznosci od treści. Wniosek taki, że zawsze należy mieć włączone [50 Hz].

[3] PS3 ma RGB Full Range (HDMI).
Y Pb/Cb Pr/Cr Super-White (HDMI)
Super-White and x.v.Color output. Ale to chyba są już standardy.
KURO 5090H pokazuje bitowość kolorów i są takie pozycje na BD z 36 bitowym kolorem wysyłanym po HDMI przez PS3.
Płynność odtwarzania materiałów 50/60 Hz jest nienaganna.
Bardzo źle jest jednak z 1080p/24.
Tu bym szukał szans dla stacjonarnych odtwarzaczy. Może mają jakieś układy poprawy płynności 1080p/24.
Wiem, że tak ma mieć PIONEER 91 ale wyłącxznie we współpracy z dedykowanym ampem.

Może więc Gmeru jako posiadacz piramidy BD oraz PS3 podjął by takie obserawcje.

pytanie:
Czy jest jakaś pozycja na BD z 1080p/25/30 fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Ja też stoję przed dylematem czy PS3 czy stacjonarny odtwarzacz tylko stacjonarny to raczej jakiś samsung ze względu na funkcję Anynet+.
Kusi mnie natomiast PS3 bo od czasu do czasu pogiercowałbym w coś na 50" ekranie to musi być wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='142766' date='18.01.2009, 11:44 ']PS3 ma:
[1] During BD (BDAV) and DVD playback, a technique known as "chroma upsampling" is now automatically selected based on the movement of objects within the video content and then applied to enhance images in the content.
[url="http://pl.playstation.com/help-support/ps3/movies/detail/item124885/Chroma-Upsampling/"]Chroma upscaling[/url]
Czy stacjonarne BD playery mają tę opcję ?[/quote]


Jeśli się nie mylę, to funkcją chroma upsampling chwali się Panasonic (Uniphier).

Co do 1080p/24. Może to nie wina PS jako odtwarzacza, a małej ilości ramek? Czytałem opinie, iż w niektórych ujęciach 24 fps wygląda dużo gorzej niż po konwersji do 60 Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowiłem podbić jeszcze temat odnośnie PS3 lub stacjonarnego odtwarzacza Blu Ray.

Testowo mam dostęp do BD-P1500 ale chcę coś do domu podpiąć pod Yamachę RX-V863 i TV więc postanowiłem że do piątku już będzie u mnie stało.

Nie ukrywam, że uwielbiamy filmy z dobrym dźwiękiem, ale też i może pograło by sie czasem na konsoli.

Yamacha RX-V863 jest wyposażona we wszystkie możliwe dekodery i niezbędne wejścia.

Pozostaje pytanie co do playera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko stacjonarny to raczej jakiś samsung ze względu na funkcję Anynet+.

Może cie zainteresuje, że slimka obsługuje Anynet+, więc po podłączeniu do tv przez hdmi, można konsolą sterować przez pilot tv ;) Oczywiście dotyczy to każdego tv, który obsługuje HDMI-CEC. Kolejna duża zaleta konsolki jako odtwarzacza bluray.

A tak ogólnie panowie - powie mi ktoś, czego ps3 nie ma jako odtwarzacz bd? Slimka potrafi już w bitstreamie nadawać DTS HD MA i Dolby True HD, każdy model potrafi dekodować takie audio do PCM w najwyższej jakości, tak aby przy tańszych ampach też cieszyć się super dźwiękiem, z obrazem oczywiście sobie świetnie radzi, szybko przewija i pozwala oglądać serie miniaturek co minute, aby łatwo znaleźć scene... Więc, jaką w ogóle przewage mają stacjonarki oprócz cichej pracy i (być może) szybszego włączenia? Zapewne skalowanie dvd które może być jeszcze lepsze niż na ps3 (choć tu już jest dobrze), a oprócz?

//nie zauważyłem że post Erikosa jest stary :)

Edytowane przez deadeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewaga stacjonarnych to prostota obsługi, można słuchać muzyk, pobór prądu kilkakrotnie niższy, cichsze

Mam ps3 i odtw. bluray. Na konsoli gran - filmy tylko na playerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w stosunku do możliwości pod tym względem to PS3 chyba zawsze wygrywa. Co do startu to PS3 jest szybka nawet bardzo. Miałem PS3 i Pioneere LX70A, zostal pioneer tylko dlatego że w pokoju ładniej wyglada i dużo ciszej pracuje. Przy ogladaniu filmów podczas jakieś sceny "grozy" ;) zamiast ciszy był szum PS3 i trochę to irytowało. Tak było z wczesniejszą PS , nie wiem jak jest z najnowsza PS3, czy cos w tym względzie zostało poprawione.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można słuchać muzyk

Że co? Przecież ps3 też odtwarza muzyke?

Ale ja pytałem o techniczne rzeczy, a nie usłyszałem chyba ani jednej. Bo zakładam, że topowy odtwarzacz np Sony za 5 tysięcy chyba jest w czymś wyraźnie lepszy, a nie tylko cichszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz za np. 5000zł będzie miał lepszy mechanizm odczytu płyt, lepszy tor audio, więcej możliwości konfiguracji, większą ilość możliwych połaczeń, może lepiej skalowac obraz do 1080p itd itp ale trzeba by porównywac bezpośrednio dwa takie odtwarzacze konkretne modele i pierwsze porównanie to teoria na papierze a drugie to popatrzećna własne oczy i posłuchac na własne uszy. Dla wielu osób nie będzie róznicy miedzy PS3 a playerem za xxxx zł, dla wielu nie ma sensu kupowania takiego playera bo i tak go nie wykorzysta bo sam player nie zagra i nie wypluje świetnego obrazu na byle jakim TV , dla wielu dopłata 2000 - 3000zł do PS3 nie ma sensu aby otrrzymac o kilka procent lepsze urzadzenie itd itd. Wszystko zalezy do jakieg grupy uzytkowników należy zainteresowany.

pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie miał lepszy mechanizm odczytu płyt

lepszej jakości tacke? :) bo że może być idealnie cichy to wiem, ale pytałem co jest lepszego poza ciszą

lepszy tor audio

tylko że przy bitstreamie to przecież nie ma znaczenia.

więcej możliwości konfiguracji

jakiej, jeśli chodzi o użyteczność?

większą ilość możliwych połaczeń

Mówie o nowoczesnym kinie - player podłączony przez hdmi do ampa, amp przez hdmi do tv - nie potrzeba dużej ilości połączeń. A jeśli chodzi o internet (wifi i ethernet), oraz usb, to zarówno high-endowe playery, jak i ps3 je mają.

może lepiej skalowac obraz do 1080p

To też już napisałem, ale pytam o bd, ich nie trzeba skalować

itd itp

czyli no właśnie co? :huh:

popatrzećna własne oczy i posłuchac na własne uszy

No i tu dochodzimy do sedna, że w high-endowym kinie dowomym player ma odtwarzać dokładnie tak, jak zażyczyli sobie tego twórcy filmu, bo obraz i dźwięk jest takiej jakości, że jak rozumiem elektronika nie powinna nic modyfikować. Więc zarówno stacjonarka jak i ps3 slim umieją przesyłać dźwięk w bitstreamie, a więc jakość ich komponentów nie ma absolutnie żadnego wpływu na jakość (ale jeśli ktoś ma nieco tańsze kino, to ps3 zdekoduje nawet sygnał 7.1 do PCM i również wyśle go do ampa, zachowując bardzo wysoką jakość). Co do obrazu to również sądze (ale niech ktoś potwierdzi/zaprzeczy) że jest on dokładnie taki sam z bd niezależnie od jakości playera, bo chyba to nie zadanie playera żeby poprawiać to, co producenci filmu ustalili jeśli chodzi o barwy, ziarno, rozmycie czy cokolwiek. PS3 oczywiście tak samo jak każdy high-endowy odtwarzacz bd radzi sobie z 24p i pełnym zakresem kolorów

Więc co jest lepszego w stacjonarkach? Czy tylko jakieś mniej lub bardziej wyszukane mechanizmy poprawy obrazu, który i tak już powinien być idealny bo to w końcu bd?

Właśnie to mnie uderza, jakiś czas temu dobry player wysyłał dane analogowo, więc droższe miały lepszą jakość komponentów która realnie wpływała na dźwięk i obraz. Teraz jednak skoro wszystko bez modyfikacji powinno trafić do ampa, i to on powinien decydować o dźwięku i jego jakości, bo to dopiero on bezpośrednio dekoduje stream z płyty. Więc co może zaoferować drogi player w stosunku do ps3 w high-endowym kinie domowym? Oprócz oczywiście ciszy i lepszej jakości skalowania dvd?

Edytowane przez deadeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm odczytu to nie tylko palstik z którego jest zrobiona tacka ale równiez cały napęd nie tylko cichszy ale bardziej wytrzymały, nie wpadający w wibracje, bardziej stabilny.

Zawsze na dźwięk mają wpływ komponenty z jakich jest zrobione urzadzenie. Nie ma czegoś takiego że dziek jest odczytany z płyty i jednym kablem idzie do amplitunera.

Jeśli idzie o konfiguracje to są dziesiątki możlwiych ustawień, nasycenia kolorów, ziarnistosci, wiele trybów autoamtycznej korekcji itd. Dla wielu to jest zbędne ale wielu osoba będzie odpowiedać i znajdą coś dla siebie.

Nie każde kino to tylko HDMI jeśli idzie o połączenia. Większa możliwosć połączeń to np. component do projektora a HDMI do TV a jak masz jedno wyjście to klops. Tak samo z dźwiękiem. Nie kazdy chce miec dzwięk po przez HDMI, niektórzy mają np 7 końcówek mocy do każdego głośnika, niektórzy mają głośniki aktywne itd. Naprawdę, jak sie ktoś trochę pobawi w kino domowe to czesto sie ukazuje że właśnie takie a nie inne połączenie okazuje sie bardzo potrzebne.

Co do obrazu z płyt BR. Każdy odtwarzacz wyślwietla film z BR inaczej. Są mniejsze i większe różnice. Kiedyś była dyskusja gorąca na forum że nie można nic poprawić z BR bo przeciez niby to jest idealne źródło obrazu i zawsze będzie super a jednak tak nie jest. Weź 3 - 4 odtwarzacze różne i podłącz do tego samego TV i na pewno zauwazysz różnice.

Najlepiej poszukaj sobie zdjeć w siecie dobrego playera BR w środku i otwórz konsole i porównaj. Na pewno się różnią :)

Odwtarzacz BR to nie tylko napęd i wyjście HDMI, to jest urządzenie które czesto posiada wiele jeszcze innych możliwości. Tak w skórcie z takich ciekawostek które nie ma P3 a mają dobre playery BR ( nie zawsze chodzi tylko o odtwarzanie BR )

- przetwornik stereo C/A Burr Brown PCM1782

- 14-bitowy, 297 MHz przetwornik C/A wideo z Video Noise Shaping dla wyjścia komponent

- Tryb Pure Audio separujący sygnały audio (HDMI 1) i wideo (HDMI 2)

- Podwójna obróbka obrazu HD High Bit dla HDMI (HQV REALTA) i komponent (ABT)

- 12-bitowy, 297 MHz przetwornik C/A wideo z Video Noise Shaping dla wyjścia S-Video i Video

- Nowy układ D.D.S.C. HD składający się z: dwóch 32-bitowych zmiennoprzecinkowych DSP SHARC, pięciu 24-bitowych/192 kHz przetworników C/A Burr-Brown pracujących w trybie różnicowym dla wszystkich kanałów 7.1, Advanced AL32 Processing dla sygnału wielokanałowego

Trochę ta dyskusja jest śmieszna bo naprawdę, wystarczy wziąść byle jaką specyfikacje dobrego playera i porównać z PS3 a najlepiej w domu na własnym TV przetestować.

pozdr. dawmac

PS. nie wiem czemu Blu Ray został jakoś nieoficjalnie uznany za obraz idealny a do tego to mu duuuuuużo brakuje. Wiele osób uznało że Full HD to jest szczyt możliwoście w świecie video a to nie jest to żadna rewelacja. Założe się że za kilka lat pojawi sie nowy format o duzo lepszej jakości niż 1080p jaknp. Ultra HD :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat zaczyna przypominać te z gatunku - po co kupowac dobre DVD jak jest tania MANTA :)

Każdy dojrzały entuzjasta dojrzałego Hi-Fi wie co jest lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...