Skocz do zawartości
pom22

Opinie o konsoli PS3 - nadaje się do filmów Blu-ray?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opnie na temat PS3 jak sie spisuje w działaniu a głównie chodzi mi o odtwarzanie filmów , słyszałem że jest głośna .mam dylemat czy kupić PS3 czy stacjonarny odtwarzacz w podobnej cenie.Nie ukrywam że pograć też by się chciało ale to nie jest prioritet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pom22' post='63475' date='15.10.2007, 06:25 ']Proszę o opnie na temat PS3 jak sie spisuje w działaniu a głównie chodzi mi o odtwarzanie filmów , słyszałem że jest głośna .mam dylemat czy kupić PS3 czy stacjonarny odtwarzacz w podobnej cenie.Nie ukrywam że pograć też by się chciało ale to nie jest prioritet.[/quote]


a takiego tematu jeszcze nie było. Dobrze że ktoś go w końcu poruszył :)

To sie powinno bezdyskusyjnie wyciąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę wystarczy troszke poszperać na tym forum i na paru innych o ps3 by wyrobić sobie opinie na temat jej pracy i głośności. Moim zdaniem lepiej zamknąć ten temat bo zaraz zamieni się w kolejną wojne fanbojów poszczególnych konsol. Najlepiej idż do centrum sony niech ci włączą jakiś film i sam ocenisz po 10 minutach czy konsola jest dla ciebie głośna czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='donalduck' post='63505' date='15.10.2007, 11:41 ']Naprawdę wystarczy troszke poszperać na tym forum i na paru innych o ps3 by wyrobić sobie opinie na temat jej pracy i głośności. Moim zdaniem lepiej zamknąć ten temat bo zaraz zamieni się w kolejną wojne fanbojów poszczególnych konsol. Najlepiej idż do centrum sony niech ci włączą jakiś film i sam ocenisz po 10 minutach czy konsola jest dla ciebie głośna czy nie.[/quote]


To chyba nie tedy droga żeby porównywać w salonie , najlepiej jest w domu gdzie panuja normalne warunki a szczególnie wieczorem a salon do testów to pomyłka totalna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie powiedziec czy jest glosnia w porownaniu ze zwyklymi odtwarzaczami BR bo takowego nie mam i nie mialem.
Jednak wedlug mnie PS3 jest w zasadzie bezglosna. Poziom halasu przy absolutnej ciszy (wylaczone glosniki i inne zrodla dzwieku) jest zerowy z odleglosci 1.5 metra.
Przy wlaczonych glosnikach PS3 jest nieslyszalna.

O ile sie nie myle to zwykle odtwarzacze BR tez maja wentylatory wiec i tam nie jest to idealna cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę dni temu kupiłem ps3 "starter" głównie na blue ray i chyba trafiłem na jakiś inny egz. bo u mnie jest głośno.
W porównaniu do xbox360 zdecydowanie głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='grzybekm' post='63549' date='15.10.2007, 20:02 ']Parę dni temu kupiłem ps3 "starter" głównie na blue ray i chyba trafiłem na jakiś inny egz. bo u mnie jest głośno.
W porównaniu do xbox360 zdecydowanie głośniej.[/quote]
Nie no przesadziłeś chyba, podobno to xboxy są nieco głośniejsze od ps3 więc coś nie chce mi się w to wierzyć, chociaż z drugiej strony w xboxach głośno chodzi sam napęd a nie wiatraczki, nie miałem okazji porównywać ale że chodzi zdecydowanie głośniej to coś mi się nie chce wierzyć, jak dla mnie podczas oglądania filmów PS3 nie słychać no chyba że ktoś ogląda filmy bluray bez 5.1 co całkowiecie jak dla mnie mija się z celem zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry walnąłem dwa takie same posty :) .Prośba do moderatora o wykasowanie.

Edytowane przez donalduck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Grzybek chyba kupił Polystation 3 w takim razie :)
Mam obydwie te konsole i w porownaniu z PS3 to Xbox 360 wyje jak odkurzacz. A widzialem ze 30 egzemplarzy "so far" i wszystkie zachowywaly sie tak samo glosno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czoraj zdecydowałem się na zakup ps3 i kupiłem wersję z 40 GB dyskiem takam mi spokojnie wystarczy. Miłe zaskoczenie to takie że spodziewałem się po opiniach że będzie głośnie a tu przy oglądaniu filmu spokój , szum słychać ale z recordera N-ki to dopiero sieczkarnia.Ale wracając do tematu to dlatego zdecydowałem się na zakup wersi z 40 GB dyskiem że :
1.nie jest mi większy potrzebny bo nie będę z uporem maniaka zgrywał gier -demo
2.pada sobie dokupię jak mi będzie potrzebny drugi (cena 150zł)
3.te gierki mi nie pasowały co dają w wersi z 60GB dyskiem po co mam płacić za cos w co nie będę grał i wole w to miejsce kupiś jaką nowość .
4.i do ceny 2000 mogę sobie dokupić nastepujące rzeczy :Film -np.spajdermena 3 za ok. 114zł . Pilot za 99zł i jakąś gierke fajną za reszte.
5. nie używam sloyów do kart pamieci
6.dwa wyjścia usb spokojnie mi wystarczą.

Oczywiście ktos sie może ze mna nie zgodzić ale nawet jak dokupię pada to wyjdzie mi najwyżej 2100 za taki skąpletowany pod swoje upodobania komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pom22' post='63755' date='17.10.2007, 07:25 ']W czoraj zdecydowałem się na zakup ps3 i kupiłem wersję z 40 GB dyskiem takam mi spokojnie wystarczy. Miłe zaskoczenie to takie że spodziewałem się po opiniach że będzie głośnie a tu przy oglądaniu filmu spokój , szum słychać ale z recordera N-ki to dopiero sieczkarnia.Ale wracając do tematu to dlatego zdecydowałem się na zakup wersi z 40 GB dyskiem że :
1.nie jest mi większy potrzebny bo nie będę z uporem maniaka zgrywał gier -demo
2.pada sobie dokupię jak mi będzie potrzebny drugi (cena 150zł)
3.te gierki mi nie pasowały co dają w wersi z 60GB dyskiem po co mam płacić za cos w co nie będę grał i wole w to miejsce kupiś jaką nowość .
4.i do ceny 2000 mogę sobie dokupić nastepujące rzeczy :Film -np.spajdermena 3 za ok. 114zł . Pilot za 99zł i jakąś gierke fajną za reszte.
5. nie używam sloyów do kart pamieci
6.dwa wyjścia usb spokojnie mi wystarczą.

Oczywiście ktos sie może ze mna nie zgodzić ale nawet jak dokupię pada to wyjdzie mi najwyżej 2100 za taki skąpletowany pod swoje upodobania komplet.[/quote]
I bardzo dobra decyzja.Ja sam gdybym dopiero teraz kupował PS3 zdecydowałbym się na podobny ruch, gry w starter packu są już lekko starawe. Ponoć ta 40 gigowa wersja chula jeszcze ciszej bo jej procek jest w nowszej technologi 65nm(nie wiem jak to się fachowo pisze więc się nie naśmiewać), przez co mniej się nagrzewa i wiatraczki chulają o wiele rzadziej :P . Ogólnie gratuluje zakupu, polecam Bonda na blu świetnie się to ogląda, zupełnie nowa jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu nowy i posiadam PS3 z 60 GB dyskiem od początku jej wyjścia na rynek. Moja konsola zachowuje się naprawdę cicho nie słychać jej prawie wcale. Płyty Blu-ray śmigają aż miło (to jest dopiero jakość). Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yuiren' post='63558' date='15.10.2007, 20:59 ']Kolega Grzybek chyba kupił Polystation 3 w takim razie :P
Mam obydwie te konsole i w porownaniu z PS3 to Xbox 360 wyje jak odkurzacz. A widzialem ze 30 egzemplarzy "so far" i wszystkie zachowywaly sie tak samo glosno.[/quote]

Też mam obydwie konsole i mogę potwierdzić . Xbox w czasie grania wyje straszliwie (napęd).
W PS3 w trakcie grania i oglądania filmów włączają się wentylatory chłodzące, ale szum jest znośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZERO GIER !! które mają grywalność na jakimś poziomie. Miałem kilkanaście gier i praktycznie wszytkie polegają na > czym szybciej nasiskasz guziczki tym lepiej ;) Ja jestem za stary na takie emocje :D Wiele fajnych tytułów jest na XBOXA, jest na PC a na PS3 nic ciekawego. Gdyby nie BR to bym to wywalił na zbity pysk bo jako konsola to dla mine nic nie ma do zaoferowania.
Jak tylko trafią do szprzedaży jakies topowe playery BR to zaraz jej się pozbędę.

Nie ma to jak PC :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='63830' date='17.10.2007, 19:00 ']ZERO GIER !! które mają grywalność na jakimś poziomie. Miałem kilkanaście gier i praktycznie wszytkie polegają na > czym szybciej nasiskasz guziczki tym lepiej :) Ja jestem za stary na takie emocje :) Wiele fajnych tytułów jest na XBOXA, jest na PC a na PS3 nic ciekawego. Gdyby nie BR to bym to wywalił na zbity pysk bo jako konsola to dla mine nic nie ma do zaoferowania.
Jak tylko trafią do szprzedaży jakies topowe playery BR to zaraz jej się pozbędę.

Nie ma to jak PC :)

pozdr. dawmac[/quote]
Tak tak mów tak sobie dłużej, fanboooj, nie wiem czy wiesz że xbox jest o rok dłużej na rynku więc może daj szanse się soniakowi rozpędzić. Każdy lubi różne gry a nie tylko ftp, których jak sądze ty jesteś wielkim fanem. Mnie np. nie podniecają gry w stylu halo czy też bioshock więc może pozwól że każdy kupi sobie taką konsolke jaką będzie chciał i nie będzie się musiał sugerować twoim mocno subiektywnym zdaniem. Poza tym na xboxie bez dostawki filmów w hd sobie nie pooglądasz chyba że trailery z marketplace.Topowe playery już są więc nie wiem na co czekasz <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='63852' date='17.10.2007, 21:09 ']Tak tak mów tak sobie dłużej, fanboooj, nie wiem czy wiesz że xbox jest o rok dłużej na rynku więc może daj szanse się soniakowi rozpędzić. Każdy lubi różne gry a nie tylko ftp, których jak sądze ty jesteś wielkim fanem. Mnie np. nie podniecają gry w stylu halo czy też bioshock więc może pozwól że każdy kupi sobie taką konsolke jaką będzie chciał i nie będzie się musiał sugerować twoim mocno subiektywnym zdaniem. Poza tym na xboxie bez dostawki filmów w hd sobie nie pooglądasz chyba że trailery z marketplace.Topowe playery już są więc nie wiem na co czekasz :) .[/quote]


po pierwsze nie mam xboxa a mam PS3. Po drugie kazdy jest w stanie zauwayc iloś gier jaka jest dostępna na xboxa a na PS3 ( wystarczy odwiedzi jakikolwiek sklep z grami ) ( zobacz sobie na alle.... XBOX 770pozycji, PS3 261 ) Po trzecie jeśli umiesz wrózyc z fusów to ok. ale twoje przepowiednie co do gier jakie lubie były nie trafione. Gry typu SimCity, Command&Conquer, Civilization, Settlers itp. nie naleą do gatunfu ftp :) Mnie równie nie podniecają gry typu Hallo czy Bishock bo od podniecania to mam ..... <_< Gry Bishock czy Hallo są bardzo dobre graficznie i warto dla tego faktu z w nie zagrac ( i nie tylko :) bishock mnie wciągną na kilka nocek :) )
Do tego zobacz sobie w sieci co bedzie wydane w najblizszych miesiacach na PC lub XBOXA a co na PS3.
Wyrazam swoje bardzo subiektywne zdanie bo dziwne by było jak bym miał wyrazal czyjąś opinie a nie swoją. Mam prawo a Ty nie powineneś krytykowac osob za to ze wyrazaja wlasne odczucia ( po to jest forum).
Co do HD. Jak bys kliknął w mój profil to bys zobaczył ze nie potrzebna mi przystawka do Xboxa aby oglada filmy HD DVD.

dawmac

PS. donalduck nick masz odpowiedni co do wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='63874' date='17.10.2007, 23:46 ']po pierwsze nie mam xboxa a mam PS3. Po drugie kazdy jest w stanie zauwayc iloś gier jaka jest dostępna na xboxa a na PS3 ( wystarczy odwiedzi jakikolwiek sklep z grami ) ( zobacz sobie na alle.... XBOX 770pozycji, PS3 261 ) Po trzecie jeśli umiesz wrózyc z fusów to ok. ale twoje przepowiednie co do gier jakie lubie były nie trafione. Gry typu SimCity, Command&Conquer, Civilization, Settlers itp. nie naleą do gatunfu ftp :) Mnie równie nie podniecają gry typu Hallo czy Bishock bo od podniecania to mam ..... <_< Gry Bishock czy Hallo są bardzo dobre graficznie i warto dla tego faktu z w nie zagrac ( i nie tylko :) bishock mnie wciągną na kilka nocek :P )
Do tego zobacz sobie w sieci co bedzie wydane w najblizszych miesiacach na PC lub XBOXA a co na PS3.
Wyrazam swoje bardzo subiektywne zdanie bo dziwne by było jak bym miał wyrazal czyjąś opinie a nie swoją. Mam prawo a Ty nie powineneś krytykowac osob za to ze wyrazaja wlasne odczucia ( po to jest forum).
Co do HD. Jak bys kliknął w mój profil to bys zobaczył ze nie potrzebna mi przystawka do Xboxa aby oglada filmy HD DVD.

dawmac

PS. donalduck nick masz odpowiedni co do wypowiedzi :P[/quote]


Przepraszam, że się wtrącę do waszej dyskusji, ale ciekawość mnie zżera... Co to są za gry, te ftp?

W FTP to ja ostatnio grałem jak ściągałem sterowniki do mojego notebooka. W http też mi się czasem zdarzy "zagrać".
Ale z innych to jakoś nic nie mogę skojarzyć, ale pewnie jestem jeszcze starszy od was to i dlatego :):):).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='63874' date='17.10.2007, 23:46 ']po pierwsze nie mam xboxa a mam PS3. Po drugie kazdy jest w stanie zauwayc iloś gier jaka jest dostępna na xboxa a na PS3 ( wystarczy odwiedzi jakikolwiek sklep z grami ) ( zobacz sobie na alle.... XBOX 770pozycji, PS3 261 ) Po trzecie jeśli umiesz wrózyc z fusów to ok. ale twoje przepowiednie co do gier jakie lubie były nie trafione. Gry typu SimCity, Command&Conquer, Civilization, Settlers itp. nie naleą do gatunfu ftp :) Mnie równie nie podniecają gry typu Hallo czy Bishock bo od podniecania to mam ..... <_< Gry Bishock czy Hallo są bardzo dobre graficznie i warto dla tego faktu z w nie zagrac ( i nie tylko :) bishock mnie wciągną na kilka nocek :) )
Do tego zobacz sobie w sieci co bedzie wydane w najblizszych miesiacach na PC lub XBOXA a co na PS3.
Wyrazam swoje bardzo subiektywne zdanie bo dziwne by było jak bym miał wyrazal czyjąś opinie a nie swoją. Mam prawo a Ty nie powineneś krytykowac osob za to ze wyrazaja wlasne odczucia ( po to jest forum).
Co do HD. Jak bys kliknął w mój profil to bys zobaczył ze nie potrzebna mi przystawka do Xboxa aby oglada filmy HD DVD.

dawmac

PS. donalduck nick masz odpowiedni co do wypowiedzi :)[/quote]
Sorry ale nie mam czasu, ani ochoty zaglądać w profil każdej osoby z którą rozmawiam, piszesz że masz ps3 a nie xboxa a następnie że grasz w bioshock, a nie bishock jak ty to piszesz(może to jakaś nowa gra o ktorej nie słyszałem :) ) więc sam sobie zapszeczasz bo o ile wiem bioshock na ps3 nie wyszedł. Więc grałeś w nią kilka godzin u kumpla?bo nie rozumiem, facet w temacie pyta o głośność konsolki a ty piszesz jakieś farmazony o braku gier na ps3 więc sorry ale co ma piernik do wiatraka?A gry które preferujesz o ile wiem na konsolach nie występują i raczej do nich potrzebne jest pc a nie xbox czy ps3. Po trzecie ja cię nie obrażałem do tej chwili, poziom twoich wypowiedzi nie jest ani krztyne lepszy od mojego więc nie wiem czemu się ze mnie nabijasz skoro prezentujesz podobny poziom. Pisz sobie więcej co chcesz, ja już nie mam zamiaru dłużej z tobą polemizować. Dobranoc, pchły na noc.

A i jeszcze co do ilości gier, co to za argument jest sorry, konsolka X0 jest o rok dłużej na rynku więc to zrozumiałe że posiada więcej gier i nikt tego nie neguje, ciekaw jestem tylko czy miała taką dużą biblioteke rok temu.

Edytowane przez donalduck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='63881' date='18.10.2007, 00:23 ']Sorry ale nie mam czasu, ani ochoty zaglądać w profil każdej osoby z którą rozmawiam, piszesz że masz ps3 a nie xboxa a następnie że grasz w bioshock, a nie bishock jak ty to piszesz(może to jakaś nowa gra o ktorej nie słyszałem :) ) więc sam sobie zapszeczasz bo o ile wiem bioshock na ps3 nie wyszedł. Więc grałeś w nią kilka godzin u kumpla?bo nie rozumiem, facet w temacie pyta o głośność konsolki a ty piszesz jakieś farmazony o braku gier na ps3 więc sorry ale co ma piernik do wiatraka?A gry które preferujesz o ile wiem na konsolach nie występują i raczej do nich potrzebne jest pc a nie xbox czy ps3. Po trzecie ja cię nie obrażałem do tej chwili, poziom twoich wypowiedzi nie jest ani krztyne lepszy od mojego więc nie wiem czemu się ze mnie nabijasz skoro prezentujesz podobny poziom. Pisz sobie więcej co chcesz, ja już nie mam zamiaru dłużej z tobą polemizować. Dobranoc, pchły na noc.

A i jeszcze co do ilości gier, co to za argument jest sorry, konsolka X0 jest o rok dłużej na rynku więc to zrozumiałe że posiada więcej gier i nikt tego nie neguje, ciekaw jestem tylko czy miała taką dużą biblioteke rok temu.[/quote]


Już Panowie nie przyganiajcie sobie i nie łapcie się za Bioshocki :) , bo obaj "pojechaliście" z grami [b]ftp[/b].

Przypominam że wątek nazywa się "Opinie o PS3" i to w dziale Odtwarzaczy HD. Co sugeruje, że o opinie o takim zastosowaniu głównie autorowi chodziło, a nie o dyskusję o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='63881' date='17.10.2007, 23:23 ']Sorry ale nie mam czasu, ani ochoty zaglądać w profil każdej osoby z którą rozmawiam, piszesz że masz ps3 a nie xboxa a następnie że grasz w bioshock, a nie bishock jak ty to piszesz(może to jakaś nowa gra o ktorej nie słyszałem <_< ) więc sam sobie zapszeczasz bo o ile wiem bioshock na ps3 nie wyszedł. Więc grałeś w nią kilka godzin u kumpla?bo nie rozumiem, facet w temacie pyta o głośność konsolki a ty piszesz jakieś farmazony o braku gier na ps3 więc sorry ale co ma piernik do wiatraka?A gry które preferujesz o ile wiem na konsolach nie występują i raczej do nich potrzebne jest pc a nie xbox czy ps3. Po trzecie ja cię nie obrażałem do tej chwili, poziom twoich wypowiedzi nie jest ani krztyne lepszy od mojego więc nie wiem czemu się ze mnie nabijasz skoro prezentujesz podobny poziom. Pisz sobie więcej co chcesz, ja już nie mam zamiaru dłużej z tobą polemizować. Dobranoc, pchły na noc.

A i jeszcze co do ilości gier, co to za argument jest sorry, konsolka X0 jest o rok dłużej na rynku więc to zrozumiałe że posiada więcej gier i nikt tego nie neguje, ciekaw jestem tylko czy miała taką dużą biblioteke rok temu.[/quote]

"bioshock" "bishock" - literówka
Nie zaprzeczam sobie. Mam PC ma którym grałem w "bioshock". Nie musze chodzić do kolegi aby pograć na komputerze :)
Temat wątku jest "opinie o PS3" i w pierwszym poscie pisze autor też na temat gier, więc wyraziłem swoją opinie. Na temat głośności zostało juz wsyzstko napisane tak więc nie będę powtarzał wypowiedzi przedmówców.
Ja się z ciebie nie nabijam. Chce w grzeczny sposób zwrócić Ci uwagę, że zanim się cokolwiek o kimkolwiek napisze to warto sprawdzić co i jak. Denerwujesz się bo napisałem że nie ma gier na PS3 na dzień dzisiejszy takich jakie lubie. Piszesz, że za rok ale osoba która chce kupić konsole nie pyta się - w co będe mógł pograć za rok tylko chce kupić konsole teraz. Nie atakuj ludzi tylko za to że mają inne zdanie niż Ty. PS3 jest jak narazie najtańszym czytnikiem BR na rynku i dla tego warto ją kupić ale nie dla gier.
Prosze nie wyciągaj pochopnych wniosków z moich wypowiedzi.

pozdr. dawmac

PS. SlawekR bardzo mi przykro ale ja nie wiem co tą są gry "ftp". Chyba zostaniesz zżarty przez ciekawość :)

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='63887' date='18.10.2007, 00:46 ']PS. SlawekR bardzo mi przykro ale ja nie wiem co tą są gry "ftp". Chyba zostaniesz zżarty przez ciekawość :)[/quote]


No chyba tak, jedyne co znalazłem to: [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/FPP"]http://pl.wikipedia.org/wiki/FPP[/url] No ale to przecież nie o to chodziło :).

A co do tej waszej "wymiany uprzejmości" to dajcie już spokój. Bo zrobi się wątek, jak nie przymierzając niesławne dyskusje o N-ce <_< .

Pozostańmy już przy tym, że każda sroka swój ogon chwali..... Wróć, przecież Dawmac chwali ogon cudzej sroki...... Jak się zastanowić to już nic nie rozumiem w takim razie, o co się spieracie, skoro obaj macie tę samą konsolę. Zasadniczo w sumie ciekawa sytuacja :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z nikim nie spieram. Ktos na mnie naskoczył że napisałem że na PS3 nie ma dużo tytułów a te co są nie są ciekawe i tyle. Była to odpowiedż do pyania w temacie.

Ja do sprzętu podchodze bez emocji. Czy to PS3, Xbox, Ntv, Samsung, Pioneer itd. Jak coś mam, widziałem, słyszałem i mam jakies zdanie na ten temat to coś tam sobie napisze <_< Nie mogę zrozumieć, czemu tak wiele osób utożsamia sie z jakąś marką i staje się ich fanatykami.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, prosze sie nie lapac za slowka, bo to nie jest argument w zadnej dyskusji, ortografia tez nie.
Nie da sie w zaden sposob zaprzeczyc ze gier na Xboxa jest wiecej niz na PS3 i to jest oczywiste.
Jesli moge wtracic to pokarz mi prosze gre w ktorej nie trzeba "wciskac guziczkow", bo sterowanych mysla jeszcze nie stworzono.
Skoro Twoim faworytem jest Bioshock, to jest to doskonaly przyklad gry w ktorej trzeba wciskac przyciski, i to przez wiekszosc czasu jeden i ten sam...
Xbox 360 ma do zaoferowania wiele identycznych gier FPP, sportowych i samochodowych. Brakuje mu jednak przygodówek, RPG i w zasadzie calego spektrum genre.
PS3 rozkreca sie powoli, to prawda. Ale ma cale mnostwo bardzo ciekawych gier ktore warto docenic, kazdego miesiaca wychodza nowe.
Xbox ma do zaoferowania kontynuacje wielkich tytulow, Halo 3, PGR i takie tam. Gry ktore okazaly sie wielkimi sukcesami komercyjnymi. Ale wystarczy poczytac opinie na forach, w ktorych okazuje sie ze te wszystkie wielkie tytuly to przerost formy nad trescia. A tymczasem, najwspanialsza gra, ktora moim zdaniem do tej pory ukazala sie na next geny, jest na PS3. I nazywa sie Heavenly Sword.
Poczekajmy troche, zobaczymy jak bedzie wygladalo starcie wielkich tytulow Sony. Bo porownanie Halo 3 z Resistance:Fall of the Man jest ogromnym komplementem dla tego drugiego. Bo roznice komercyjne sa nieporownywalne.
W obecnej chwili nie ma co porownywac. Mam wszystkie konsole, i wieżę w sukces Sony, bo dało o wiele więcej niż komerchę Microsoftu. Ale nie porównuję, bo nie ma co porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie , dzieki za opinie i widzę że troszkę się posprzeczaliscie ale do rzeczy: po pierwsze napisałem że: -Nie ukrywam że pograć też by się chciało ale to nie jest prioritet- ponieważ cenie sobie naprawdedobre gierki i nie idę w ilość tylko w jakość i nie ma dla mnie specjalnego znaczenia że jest mało tytułów (w tygodniu niestety nie mogę sobie pozwolić na granie z uporem maniaka do trzeciej w nocy więc zostaje tylko sobota i niedziela ale to też nie po 12 godzin przed konsolą ) .Prioritetem jest odtwarzacz Blu-ray i to bezapelacyjnie . I wreście najważniejsze ZAKUPIŁEM PS3 z 40GB dyskiem + pilot +filmy:Spider-men 3 i Ghost Rider. Razem wyniosło 1900zł. Gierki kupię na Allegro . Co do pracy konsoli miłe zaskoczenie słyszę pracę konsoli przy oglądaniu filmu ale jak wyłącze głos i jest kompletna cisza wiec jak sie normalnie ogląda film to jest naprawde OK. Głośna to jest praca nboxa N-ki to jest dopiero sieczkarnia ale to już inny temat wiec go nie będę rozwijał. Podsumowując polecam ps3 co do odtwarzania filmów i nie tylko w formacie Blu-ray ale Dvd co do gierek widziałem ostatnie demo - LAIR - [url="http://www.ultima.pl/LAIR/i4894/"]http://www.ultima.pl/LAIR/i4894/[/url] dla mnie rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...