Skocz do zawartości
tensor

KDS 55A200

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was uzywa tego tv pod konsole jak on sie sprawuje? jak wyglada grafika? czy mozna spokojnie uzywac konsoli na tym tv, czy lepiej kupic jakiegos lcd. zalezy mi na jak najleprzym wrazeniu graficznym czy wielkosc i rodzaj wyswietlania obrazu ma znaczenie jesli chodzi o konsole bo dvd i tv chodzi swietnie.

kds-a mam a chce kupic konsole (xbox360 lub ps3 jeszcze nie wiem)

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tensor' post='61789' date='01.10.2007, 11:27 ']czy ktos z was uzywa tego tv pod konsole jak on sie sprawuje? jak wyglada grafika? czy mozna spokojnie uzywac konsoli na tym tv, czy lepiej kupic jakiegos lcd. zalezy mi na jak najleprzym wrazeniu graficznym czy wielkosc i rodzaj wyswietlania obrazu ma znaczenie jesli chodzi o konsole bo dvd i tv chodzi swietnie.

kds-a mam a chce kupic konsole (xbox360 lub ps3 jeszcze nie wiem)

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi[/quote]


PS3 wygląda na tym zajefajnie. Ja mam wprawdzie wersje 70" ale to tylko cale.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny problem to overscan ktorego nie będzie się dało pozbyć na konsoli. Na PC owszem. Efekt super, chociaz trzeba nie lada peceta zeby pociagnal najnowsze gry w 1080p... Chyba ciężko o lepszy wyświetlacz do konsoli, brak smużenia, duża powierzchnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tu linka, można zobaczyć parę obrazów z konsol, w ogóle fajny fanklub naszego soniaczka :) ( poza tym wydaje mi się że jest to idealny tv do tego typu rzeczy, nic Ci się nie wypali, nie ma smużenia i ta przekątna :))

[url="http://www.prisjakt.nu/produkt.php?g=113627"]http://www.prisjakt.nu/produkt.php?g=113627[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...