Skocz do zawartości
pmcomp

MEGA-TEST: ORAVA DAV-303 (już kompletny)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chęć kupić za oceanem Yamahę YSP-3000 z tunerem, ale to wersja amerykańska i czy nie będzie jakiś problemów technicznych poza napięciem 120V? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ferguson też sprzedaje takie urządzenie:
[url="http://www.ferguson-digital.eu/pl/zestawy_glosnikow/ferguson_tsp-800b_2.html"]http://www.ferguson-digital.eu/pl/zestawy_...tsp-800b_2.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zastanawiam sie nad uprzestrzenieniem dzwieku w moim pokoju :)
mam maly problem, bo tv stoi w rogu pokoju, czy takie urzadzenie dalo by rade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='amyszk' post='75706' date='24.12.2007, 20:11 ']ja tez zastanawiam sie nad uprzestrzenieniem dzwieku w moim pokoju :)
mam maly problem, bo tv stoi w rogu pokoju, czy takie urzadzenie dalo by rade ?[/quote]

Yamaha ma opcje kalibracji dla ustawienia w rogu pomieszczenia. Mam aktualnie w sypialnie 800-kę i jestem bardzo zadowolony.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='75720' date='24.12.2007, 22:21 ']Yamaha ma opcje kalibracji dla ustawienia w rogu pomieszczenia. Mam aktualnie w sypialnie 800-kę [b][size=5]i jestem bardzo zadowolony.[/size][/b]

Pozdro[/quote]


I jak wrazenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amyszk' post='75754' date='25.12.2007, 13:27 ']I jak wrazenia ?[/quote]

6-u prawdziwych głośników to nie zastąpi ale przód brzmi naprawdę znakomicie. Chodzi głównie o scenę dźwiekową. Mniam. Efekty tylne trochę gorzej ale ja mam głowę "po samą tlną ścianą", co jak piszą w instukcji nie jest zalecane. W stereo i w trybie uprzestrzenniania stereo też jest mniam.
Ponieważ dałem małą kase jestem bardzo zadowolony, jak napisałem.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej cenie wachają się takie zestawy ? Jestem z okolic trójmiasta, jaki sklep polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...