Skocz do zawartości
arsenal

Nowe seriale w nscreen: Californication, Dexter, Medium

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc seriale w z USA w HD powoli nadchodzą na VOD. Na pierwszy ogień idą Herosi i jeśli to będzie 2 sezon, kóry dopiero co isę rozpoczął w NBC to dla mie jest to rewelacja. Azureus idzie w odstawkę.
[center][img]http://i12.tinypic.com/5439kp5.jpg[/img]


Oczywiście oczekuję, że obraz będzie na poziomie Twarzą w Twarz z dźwiękiem dd 5.1 i napisami !
No i jeszcze Dextera dadzą. Szkoda, że nie w HD ale Misię podoba :rolleyes:
[/center]
Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w ten sposób n będzie miało wszystko przed premierą w kanałach tvp i polsat jak tak dalej pójdzie :P Sam serial mnie nie interesuje,badziej chciałbym zobaczyć PB sezon 3 w hd.
I tak jeszcze nka nie raz doprowadzi do przeciążenia serwera naszego forum :P

Edytowane przez paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak oceniacie nowa kolekcje n Screen?
-MEDIUM
-DEXTER
-CALIFORNICATION

Nie mialem czasu sprawdzic czy sa w HD czy SD i jak jest z audio.

i odgrzewane pozycje za ktore juz placilem/placilismy HD:
-TwT
-Kryminalni.

Niestety nie wiem czy te seriale maja DD5.1

Ale jedno mnie zalamuje - olewka N. Calkowity brak informacji na temat zawartosci nScreen.
Zreszta generalnie same obsuwy w terminach: o.tv, nTalk

Zaczyna mnie to irytowac!


No i mamy oficjalnie nScreen:

[url="http://n.pl/vod/nscreen/"]http://n.pl/vod/nscreen/[/url] Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żeby N walnęła 100 zł opłaty za tę "ofertę", a co, trzeba mieć fantazję dziadku :)

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='61782' date='01.10.2007, 09:08 ']Nie mialem czasu sprawdzic czy sa w HD czy SD i jak jest z audio.[/quote]
Może ktoś sprawdzić czy to HD? Bo jak tak to rewelacja. Dexter jest super, a Californiacation też podobno daje rade i to dość nowy serial, bo dopiero w tym tygodniu będzie 8 odcinek w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cffan' post='61835' date='01.10.2007, 21:25 ']Może ktoś sprawdzić czy to HD? Bo jak tak to rewelacja. Dexter jest super, a Californiacation też podobno daje rade i to dość nowy serial, bo dopiero w tym tygodniu będzie 8 odcinek w USA[/quote]
Żaden nie jest HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seriale dostepne sa w formacie 16:9 i to jest plus, oczywiscie tytuly pierwsza liga ale Medium lecialo na AXN (juz 2 sezony).
Niestety jakosc obrazu SD i to kiepska, brak (to juz chyba tradycja) DD - jest zwykle stereo z lektorem.

W HD sa Kryminalni i TwT ale wrzucone sa wszystkie odcinki, ktore juz lecialy na VoD i TVN (powtorka z rozrywki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Medium na nscreen zaczyna się od 3 sezonu nie emitowanego w Polsce. Tylko SatKurier mnie wnerwił z tą zapowiedzią Herosów. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila bylem na stronie N i tam jest napisane ze Medium to 1 seria/1 odcinek. Wiec to chyba nie jest 3 sezon. Szczerze mowiac w N jest spory burdel i nie mam juz zaufania do informacji ktorych udzielaja, a najczesciej ostatnio nie udzielaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem jeszcze nowy Deal (o tym to chyba jeszcze nigdzie nie bylo slychac?):

2007-09-11

SPTI, Poland’s ITI Neovision Ink VOD Deal

LONDON, September 11: Sony Pictures Television International (SPTI) has reached a deal with ITI Neovision in Poland to provide a variety of recent Hollywood blockbuster movies on demand to subscribers of the digital satellite entertainment service nVOD.



The nVOD service, which went live on September 7, downloads the movies to a subscriber’s set top box. The service kicked off with the 2006 movie, The Pursuit of Happyness, starring Will Smith. Films from 2007 are also part of the lineup, including Spider-Man 3, starring Tobey Maguire and Kirsten Dunst and Ghost Rider starring Nicolas Cage. From next year, other new Sony Pictures releases available via the service will include Angels and Demons, the sequel to The Da Vinci Code, starring Tom Hanks and Audrey Tautou.



Stuart Baxter, the executive VP of distribution for SPTI, commented: “Central Europe is an increasingly important market for us in terms of growth in digital services. Poland is a substantial part of that market and a country that presents exciting opportunities for SPTI to grow our digital distribution business. We already have a long-standing relationship with ITI and their larger TVN Group and we are pleased to extend that relationship through this VOD agreement.”


zrodlo:
[url="http://www.worldscreen.com/newscurrent.php?filename=SPTI091107.htm"]http://www.worldscreen.com/newscurrent.php...=SPTI091107.htm[/url] Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze oficjal:

[quote]Już od października telewizja nowej generacji n, dzięki usłudze VOD – „filmy i programy na życzenie” oferuje, w ramach kolekcji nScreen, największe serialowe przeboje Stanów Zjednoczonych. Wśród nich absolutny hit – serial komediowy „Californication”, w którym David Duchovny z sukcesem powraca na szklane ekrany!

David Duchowny, znany niegdyś jako agent FBI Fox Mulder, wciela się teraz w rolę powieściopisarza Hank’a Moody. Hank utrzymuje skomplikowane relacje ze swoją byłą dziewczyną, a jednocześnie matką jego trzynastoletniej córki. Wychowanie dorastającej dziewczynki nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, kiedy samotny mężczyzna nie może uporać się z własnym życiem. Hank, autor bestsellera, bezskutecznie stara się wrócić do czynnego pisarstwa. Od twórczej niemocy ucieka w seks, alkohol i narkotyki. Obsesyjna szczerość granicząca z bezczelnością, arogancja i skłonność do samodestrukcji powoli niszczą jego karierę. Hank balansuje między życiowymi wzlotami i upadkami. Serial ten cieszy się w Sanach Zjednoczonych wyjątkowo dużą popularnością. Kolejne odcinki cyklu gromadziły co tydzień przed telewizorami miliony amerykańskich widzów!

Kolejnym amerykańskim przebojem w ofercie VOD jest „Dexter" – serial oparty na powieści „Darkly Dreaming Deuter” Jaff’a Lindsay’a. Tytułowy bohater (w tej roli Michael C.Hall), osierocony w wieku czterech lat, został adoptowany przez oficera policji. Chłopiec skrywa w sobie tajemnicę – traumatyczną historię, która wywołuje u niego mordercze skłonności. Policjant odkrywa predyspozycje syna i postanawia „konstruktywnie” je wykorzystać. Deuter, zgodnie z wpojonym mu przez przybranego ojca „kodeksem” ma zabijać tylko najbardziej okrutnych przestępców. Sytuacja komplikuje się, gdy w życia bohatera wkracza seryjny morderca zdający się wiedzieć niebezpiecznie dużo na temat mrocznej tajemnicy z dzieciństwa Dextera.

Trzecią, ale równie ciekawą, amerykańską propozycją kolekcji nScreen jest „Medium”. Serial został zainspirowany życiem medium - Allison Dubois (w tej roli Patricia Arquette). Kobieta stara się zrozumieć swoją nadnaturalną intuicję i zdolność komunikowania się ze zmarłymi. Jej umiejętności postanawia spożytkować okręgowy prokurator - Develosa (Miguel Sandoval). Zatrudnia Allison, aby wykorzystać jej nadprzyrodzone predyspozycje w walce z przestępczością. Tymczasem rodzina bohaterki boryka się z problemami starając się odnaleźć równowagę między życiem codziennym a wyjątkowo silnym powołaniem matki i żony.

Usługa kolekcje na życzenie daje możliwość korzystania ze zbioru filmów i programów w ramach płatnego miesięcznego abonamentu. Zawartość każdej kolekcji jest cyklicznie aktualizowana, a znajdujące się w niej filmy można oglądać wielokrotnie, w dowolnie wybranym czasie.

W kolekcji nScreen dostępne będą także polskie hity serialowe takie jak „Kryminalni” czy nowy serial TVN „Twarzą w twarz” – oba w jakości HD.[/quote]

Szkodaaaaaaa, że nie w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='61856' date='01.10.2007, 23:37 ']Przed chwila bylem na stronie N i tam jest napisane ze Medium to 1 seria/1 odcinek. Wiec to chyba nie jest 3 sezon. Szczerze mowiac w N jest spory burdel i nie mam juz zaufania do informacji ktorych udzielaja, a najczesciej ostatnio nie udzielaja.[/quote]
Faktycznie Medium puszczają od 1 sezonu. Coś mnie zmyliło przez chwilę ale po 15 minutach sobie przypomniałem, że oglądam pilota. Pytanie tylko po co Medium puszczać od 1 odcinka.Bez sensu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tego, że nie wyszło z 'Heroes' i 'Desperate Housewives'. Przynajmniej jeszcze nie teraz.
Co do samego pomysłu nScreen wyłącznie z serialami, to muszę przyznać, że mi się to podoba.
Szkoda tylko, że październikowa oferta lekko rozczarowuje. Pytanie jeszcze po ile odcinków seriali z USA zamierzają udostępniać. Myślę, że 1 odc. na tydzień, wtedy będzie to miało ręce i nogi. Postawi to jednak w nie najlepszym świetle PremieryVOD i 'Prison Break' za 6zl/odc. Edytowane przez whiteghost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam goraca prosbe. Nikt wczesniej nie wspominal o jakosci HD serialu Heroes. Czy moglby ktos umiescic screeny, jak to wyglada w usludze nscreen, zastanawiam sie po prostu czy warto kupic te usluge. Ciekawe jestem jak wygladaja inne seriale Bionic Woman i Dr House.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze oferta nScreen jest ok. Swietne seriale! Heros w HD obraz jest bardzo dobry, dzwiek juz nie jest ok (lektor) brak DD5.1 przeszkadza - nawet chyba nie ma mozliwosci wyboru audio jezeli dobrze pamietam.
Moim zdaniem nScreen to dobra oferta najwiekszy bol na VoD to brak DD5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sierak' post='66795' date='07.11.2007, 10:53 ']Mam goraca prosbe. Nikt wczesniej nie wspominal o jakosci HD serialu Heroes. Czy moglby ktos umiescic screeny, jak to wyglada w usludze nscreen, zastanawiam sie po prostu czy warto kupic te usluge. Ciekawe jestem jak wygladaja inne seriale Bionic Woman i Dr House.[/quote]

Herosi na moim telewizorku (32PW9551) to był miód dla oczu, dźwięk niestety zawiódł z oczywistych powodów, bo wolę napisy niż lektora.

Bionic Woman i Dexter ok, 16/9, jakość obrazu bardzo dobra, znowu problem to dźwięk. Do Dr House'a jeszcze nie dotarłem :rolleyes:

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seriale SD są na 4+, obraz jest dobry niestety leciutkie "mydełko" Wiele pozycji na TVN ma o jedno oczko lepszą ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moge liczyc na jakies screeny :rolleyes: Bylby wdzieczny, bo jesli chodzi o VoD to screenow bylo jakos malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dr House bardzo mi sie podoba, fajny serial. Takie na dobre i na złe ale o jednym lekarzu i 100000x lepsze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr House o niebo lepszy :D Ale, że o gustach się nie dyskutuje to nic nie mówię. Ja nie mogąc czekać na to jak wielmożna TVP wyemituje kolejne odcinki zamówiłem DVD z Amazona. Warto było.
Jak ktoś dałby radę zrzucić jakieś foty z nScreena byłbym stokrotnie wdzięczny. Wierzę, że obraz cudny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że nscreen to najbardziej udana usługa jaka kiedykolwiek przydarzyła się platformom cyfrowym w Polsce. Dla mnie to numer 1 w tej chwili. Nie żadne VOD Premiery, nie PB, nie kanały filmowe (tego po prostu nie oglądam) a na seriale czekam co tydzień z wywieszonym jęzorem. To jest usługa za którą spokojnie mogę dać 30 dychy chociaż teraz jest w promocji. Da się przeżyć nawet (na razie bo to się zmieni) brak 5.1 . Jest duży wybór seriali, pare w HD, same nowości z US > strzał w dziesiątke.

Tylko moim zdaniem problem jest gdy ktoś wchodzi w nscreen w momencie gdy seriale są już w połowie np. Fakt, że połowe można oglądać od kiedy się chce (np. takie Californi... ) ale są takie co nie widzę ich zaczynać od środka (no chociażby Twarzą w twarz ;p ).

Usługa wypas. Ja też polecam!

Aha w sumie wszystko co teraz jest na nscreen to dopiero będzie w TV np. na HBO czy Universal Channel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='66914' date='08.11.2007, 01:13 ']Aha w sumie wszystko co teraz jest na nscreen to dopiero będzie w TV np. na HBO czy Universal Channel.[/quote]
Aha i zapomniałeś dodać że to dawno już było na kanale Torrent :-)
i to w HD i z DD ale zawszo miło do tego wrócić.
Muszą się lepiej postarać z jakością.
Ktoś tam pisał że Californication w USA jast 8 odcinek - to ciekawe bo na torrencie już się skończył. Taż w HD i z oryginalnym dzwiękiem - nie zmulonym przez lektora.
12 odcinek był chyba z 2 tygodnie temu.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmulony chłopie to ty masz sposób argumentacji.

Co to jest Torrent? Jakiś nowy kanał czy platforma? Powiedz ile kosztuje i gdzie mogę w Polsce to kupić ;) (dla mnie takie posty są po prostu żałosne...). Iście miszczowego argumentu użyłeś. To ja polecam grupy binarne: tam jest wszystko wcześniej niż w całej galaktyce O_o no i oczywiście wcześniej niż na badziewnym torencie i zawsze nielegalnie.

eh... takie posty to tylko do śmietnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='66914' date='08.11.2007, 00:13 ']Prawda jest taka, że nscreen to najbardziej udana usługa jaka kiedykolwiek przydarzyła się platformom cyfrowym w Polsce. Dla mnie to numer 1 w tej chwili. Nie żadne VOD Premiery, nie PB, nie kanały filmowe (tego po prostu nie oglądam) a na seriale czekam co tydzień z wywieszonym jęzorem. To jest usługa za którą spokojnie mogę dać 30 dychy chociaż teraz jest w promocji. [color="#ff0000"]Da się przeżyć nawet (na razie bo to się zmieni) brak 5.1 [/color]. Jest duży wybór seriali, pare w HD, same nowości z US > strzał w dziesiątke.

Tylko moim zdaniem problem jest gdy ktoś wchodzi w nscreen w momencie gdy seriale są już w połowie np. Fakt, że połowe można oglądać od kiedy się chce (np. takie Californi... ) ale są takie co nie widzę ich zaczynać od środka (no chociażby Twarzą w twarz ;p ).

Usługa wypas. Ja też polecam!

Aha w sumie wszystko co teraz jest na nscreen to dopiero będzie w TV np. na HBO czy Universal Channel.[/quote]

No mam nadzieję, że pojawi się w końcu Dolby 5.1. Oby jak najszybciej. Trzymam za słowo Gmeru. Bo jak się nie pojawi DD 5.1 przez najbliższe 2-3 tygodnie to inaczej pogadamy ;)
Nscreen to też według mnie najlepsza kolekcja w VOD. Szybciej niż w telewizorni. Bez reklam i w dobrej jakości. Nadal podtrzymuję zdanie, że to właśnie seriale, szczególnie w HD, napędzają ostatnio rynek telewizyjny. Taki serial w HD to dla nadawcy może być żyła złota. Dobry serial gromadzi widzów przed ekran co tydzień a więc zyski z reklam czy z opłat za VOD są/mogą być nieporównywalnie większe od filmu fabularnego w HD w telewizji czy na VOD.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Trio12' post='66966' date='08.11.2007, 16:44 ']Zmulony chłopie to ty masz sposób argumentacji.

Co to jest Torrent? Jakiś nowy kanał czy platforma? Powiedz ile kosztuje i gdzie mogę w Polsce to kupić ;) (dla mnie takie posty są po prostu żałosne...). Iście miszczowego argumentu użyłeś. To ja polecam grupy binarne: tam jest wszystko wcześniej niż w całej galaktyce O_o no i oczywiście wcześniej niż na badziewnym torencie i zawsze nielegalnie.

eh... takie posty to tylko do śmietnika[/quote]
Trochę przesadziłeś.

Zamiast pisać że jestem żałosny trzeba było ruszyć głową. Ale może nie masz czym - współczuję.

Ale będąc miły ci wytłumaczę:
Pisałem o tym że to co za premiery i atrakcja skoro dawno już leciało w innych telewizjach. Bo niby skąd na Torrentach są ?
Odgrzewane kotlety sprzedają, a ludzie sie jarają i jeszcze niedosmażone (nie HD i bez DD)

Bez odbioru

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...