Skocz do zawartości
macias

Trochę inne podejście do cyklu "jaką plazmę 42'' kupić"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie udzielam się zbytnio na forum ale czytam bez przerwy <_< . Tematów czy kupić panasa, czy samsunga a może lg jest co nie miara, ja postanowiłem zaatakować Waszą wiedzę z innej strony. Mianowicie wziąłem pod lupę rozdzielczości i wychodzi mi, że jeśli brać pod uwagę tzw. HD Ready to (może to nie wszystkie) znalazłem kilka różnych natywnych:

852x480
1024x1080
1024x768
1280x768
1366x768

Teraz pytanie: która z nich najlepiej nadaje się do moich celów:

n-ka (SD i HD)
DVD
laptop (DivX,XviD)
w przyszłości konsola (Xbox lub PS - najnowsze wersje)

Chciałbym wydać ok. 3500pln więc rozglądałem się na razie za najbardziej tu popularnymi pc51, pv70, q91(c91) ale może ktoś poda mocne argumenty za czymś innym - zachęcam do zabrania głosu i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macias' post='61005' date='23.09.2007, 22:02 ']Witam!

Nie udzielam się zbytnio na forum ale czytam bez przerwy <_< . Tematów czy kupić panasa, czy samsunga a może lg jest co nie miara, ja postanowiłem zaatakować Waszą wiedzę z innej strony. Mianowicie wziąłem pod lupę rozdzielczości i wychodzi mi, że jeśli brać pod uwagę tzw. HD Ready to (może to nie wszystkie) znalazłem kilka różnych natywnych:

852x480
1024x1080
1024x768
1280x768
1366x768

Teraz pytanie: która z nich najlepiej nadaje się do moich celów:

n-ka (SD i HD)
DVD
laptop (DivX,XviD)
w przyszłości konsola (Xbox lub PS - najnowsze wersje)



Chciałbym wydać ok. 3500pln więc rozglądałem się na razie za najbardziej tu popularnymi pc51, pv70, q91(c91) ale może ktoś poda mocne argumenty za czymś innym - zachęcam do zabrania głosu i pozdrawiam.[/quote]

Nie ma nad czym dumać. 852x480 odpada, a do 3500 nie kupisz nic innego niż 1024x768. Inne rozdzielczości to albo duże, albo drogie, albo jedno i drugie. No chyba że jakiś antyk, ale do 3500 i tak będzie ciężko. No i po problemie, zostaje do wyboru[b] 1024x768[/b] ;). A co kupić? obejrzyj LGka nowego, nie wygląda najgorzej, jest tani i ma 100Hz, no i jest tani, wspominałem już o tym? :rolleyes:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SlawekR ma rację,
poza LG polecam też Samsunga 42C91 z bardzo dobrą czernią i kontrastem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...