Skocz do zawartości
pmcomp

Total Recall na Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wreszcie doszła do mnie kolejna paczka z USA, tym razem udało się bez cła i VAT-u.
Były tam 4-y filmy, nie wiedziałem za co się najpierw zabrać.
Ponieważ dawno nie oglądałem, stanęło na Arnoldzie czyli Total Recall. Film z 1990 roku czyli już 17 lat. Kopa lat, historia, a Pan Gubernator jeszcze młody że ho ho :) . A Sharon Stone jaka laska :) , znacznie lepsza niż w szpikulcu od lodu.

Do rzeczy. Najpierw opis techniczny wydania BD:

video: 1080p, MPEG-2, transfer 20-25 Mbps czyli całkiem nieźle
audio: DTS HD HRA eng i DD EX eng
subtitles: eng i spa
dodatki: są, jak zwykle nie oglądałem.
region: ALL

Wrażenia? Jak włożyłem i pojawiło się logo TriStar Pictures a potem Corolco (kto to pamieta?) to ... myślałem że się załamię. Kasa wyrzucona w błoto, szum, ziarno i wszystkie plagi egipskie na raz. Na szczęście było krótko, zaczął się film ... i już było miodzio. Baaaardzo, bardzo dobrze. Mam ten film także z binarek, 1:1, 8 DVD ale nigdy nie zebrałem się do oglądania. Na pewno jest to samo. Pozytywna przepaść w stosunku do niemieckiego wydania zdaje się w WMV HD przygotowanego przez Kinowelt. Klasa, moim zdaniem obraz nawet lepszy niż w First Blood i porównywalny z Terminatorem 2.
Aż przyjemnie się ogląda.
Dźwięk DTS HD HRA czyli powinno być dobrze ale ... w tym filmie nie ma zbyt wielu efektów. Dopiero w końcówce, po włączeniu reaktora atmosfery moje kino się obudziło i wypluło troszkę dobrego hałasu. Jak ktoś nie ma nowych dekoderów to pozostaje core DTS 1,5 Mbps lub DD EX (6.1) też całkiem niezłe. Naprawdę.

Generalnie film polecam, szczególnie miłośnikom Arnolda.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,odkopie trochę stary temat .

Naszło mnie ostatnio na takie (moje ulubione ;)) "starocie" i na pierwszy ogień pójdzie "Pamięć Absolutna" z Arnoldem .

Jak się ma ta wersja którą opisujesz do nowszych wydań ?

Spotkałem się m.in. z - Mind Bending Edition ,Ultimate Rekall Edition ,

ogólnie - Remastered czyli wersja poprawiona (nie doczytałem czy jakaś wersja Reżyserska - przedłużona) ?

Piszesz "Dźwięk DTS HD HRA" , w nowej wersji :

DISC INFO:

Disc Title: TOATAL RECALL 1990 PL
Disc Size: 46 598 902 283 bytes
Protection: AACS
BD-Java: No
BDInfo: 0.5.8

PLAYLIST REPORT:

Name: 00001.MPLS
Length: 1:53:38.944 (h:m:s.ms)
Size: 28 279 750 656 bytes
Total Bitrate: 33,18 Mbps

VIDEO:

Codec Bitrate Description
----- ------- -----------
MPEG-4 AVC Video 23972 kbps 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

AUDIO:

Codec Language Bitrate Description
----- -------- ------- -----------
DTS-HD Master Audio English 2083 kbps 5.1 / 48 kHz / 2083 kbps / 16-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 16-bit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...