Skocz do zawartości
moonwalker90r

Projektor wariuje :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z projektorem kupiony pół roku temu lampa była użytkowana bardzo krótko. Od miesiąc mam pewien problem z projektorem włączam chodzi np 15 minut później gaśnie ekran i głośno chodzi wentylacja a lampka swieci się na pomarańczowo. Później znowu włączę i chodzi np godzinę bądź dwie nieraz chodzi bez problrmu nawet 7h i to jest loteria i nagle znowu tak się zachowuje wiadomo co moglo by być tego powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten projektor to sie jakos nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie od pmcompa, podaj konkretny model, zobacz instrukcję, poszukaj serwisówki, przeczytaj Jak wyczyścić filtry i do dzieła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie z OPTOMĄ a powodem było przegrzewanie lampy. U mnie projektor wisi w rogu i musiałem dać zewnętrzny wentylator wymuszający przepływ powietrza przez projektor. Wentylatorek podpiąłem bezpośrednio do projektora do USB na 5 V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor to Epson eh-tw610. Projektor kupiłem w maju od typa z OLX i miał przepracowane na eco tylko 800h. I do poprzedniego miesiąca serio działa bez zarzutu. Myśle ze w chuja mnie nie zrobił z tym ze lampa już wyczerpana swieci idealnie jak nowka wszystko działało wxtra aż nagle ta przypadłość. Filtr czyszczony regularnie jest w stanie dobrym. Także tez stoi na półce  gdzie wszedzie są dojście powietrza i nie ma żadnej blokady. Wiec serio nie mam pojęcia co się dzieje. Dzisiaj tak rano włączyłem film działał 40minut później ześwirował. Po ponownym drugim włączeniu pochodził już 1minute i znowu gaśnie lampa pomarańczowa i wentylacja świruje. Nieraz jak pisałem potrafi pochodzić pre godzin. Nie wiem. Szkoda mi oddawać do serwisu bo mi powiedzą „lampa do wymiany” heh i wezmą za ta informacje 120zl heh ale chyba będę musiał bo No nie mam pojęcia co może być. A podłączony rzutnik jest do kompa oglądam dużo gram dużo i używam wiec No trzeba coś tu podziałać. :( 

5 godzin temu, Cardio napisał:

Miałem podobnie z OPTOMĄ a powodem było przegrzewanie lampy. U mnie projektor wisi w rogu i musiałem dać zewnętrzny wentylator wymuszający przepływ powietrza przez projektor. Wentylatorek podpiąłem bezpośrednio do projektora do USB na 5 V

Możliwe kurde ze u mnie go samo. Ale czy wtedy chodziła by lampa raz chwile raz pare godzin?

Edytowane przez moonwalker90r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...