Skocz do zawartości
Cameleon

CRT z DHMI do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, co rozsądnego kupię w tej cenie, 2 tyśki to za dużo jak dla mnie teraz. Będę głównie używał i oglądał telewizję przez Komputer - kartą DVB Skystar HD. Dziękuje za jakieś wskazówki, rozmiar najlepiej 29cali ale może być większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Cameleon' post='57662' date='29.08.2007, 23:37 ']Tak jak w temacie, co rozsądnego kupię w tej cenie, 2 tyśki to za dużo jak dla mnie teraz. Będę głównie używał i oglądał telewizję przez Komputer - kartą DVB Skystar HD. Dziękuje za jakieś wskazówki, rozmiar najlepiej 29cali ale może być większy.[/quote]


Krótko : nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jednak coś? widziałem kilka modeli ale trudno powiedzieć co można kupić żeby się nie zawieść.
Mam jeszcze jedno pytanie - jaki kabel potrzebuje aby podłączyć telewizor z wejściem HDMI do komputera z kartą Radeon X1950 - zgłupiałem już i nie wiem dokładnie jaki to kabel ma być, może mi ktoś powiedzieć o jaki kabel chodzi?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Cameleon' post='57665' date='29.08.2007, 23:56 ']Może jednak coś? widziałem kilka modeli ale trudno powiedzieć co można kupić żeby się nie zawieść.[/quote]

Widzales z hdmi w tej cenie? bo najtanszy jaki ja widzialem to Samsung za okolo 1800 zl jest jeszcze Philips za 2000 zl. To wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Cameleon' post='57665' date='29.08.2007, 23:56 ']Może jednak coś? widziałem kilka modeli ale trudno powiedzieć co można kupić żeby się nie zawieść.
Mam jeszcze jedno pytanie - jaki kabel potrzebuje aby podłączyć telewizor z wejściem HDMI do komputera z kartą Radeon X1950 - zgłupiałem już i nie wiem dokładnie jaki to kabel ma być, może mi ktoś powiedzieć o jaki kabel chodzi?.[/quote]


Pochwal się w takim razie co widziałeś z HDMI w tej cenie, to podyskutujemy nad wyborem :huh:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...