Skocz do zawartości
regius

lg 42 pc 51 2 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zamówiłem tą plazmę (lg 42 pc 51) jednak martwią mnie 2 rzeczy:
Po pierwsze , jak to jest z rozdzielczością ?
Ten LG ma rozdzielczość 1024x768 a przecież standard HD to 1333x768 , więc wszystkie filmy będą skalowane do mniejszej rozdzielczości?Jak to wygląda w praktyce?Chodzi mi o filmy x286 1333 (HDDVD RIP , Blue Ray RIP -wszystkie są w rozdzielczości 1333) z kompa , jak to wygląda?Czy jakość obrazu jest dużo gorsza niż w TV z rozdzielczością 1333x768?
Druga sprawa to jak ma się sprawa z podłączeniem kompa do tej plazmy przez DVI--> HDMI ? Mam komputer jakieś 15 m od TV w drugim pokoju , więc musi ona by podłączona w ten sposób kablem 15 metrowym. Jak działają filmy z PC na tej plazmie ? Czytałem ,że plazma średnio współpracuje z PC a ja miałem nadzieję ,że również będę mógł sobie pograć...
Mam nadzieję ,że zakup tego TV nie okazał się błędem...
Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,
Mam ten TV podłączony z DVD Pioneer DV400 po HDMI i filmiki divx oraz dvd mam pięknie skalowane do 1080i. Sama jakość divx pozostawia wiele do zyczenia ale odpada kwestia ustawiania proporcji obrazu - dvd robi to sam.
Na innym forum kolega napisał, że ma podłączony ten TV do PC i zapuścił na niego obraz w rozdzielczości 1366x768 i wszystko ładnie wygląda - to co jest na PC jest również na TV... Pozostaje teraz tylko pytanie: czy LG skaluje obraz do tego co może wyświetlić tj. 1024x768, czy może "matryca" ma fizycznie te 1366x768 pixeli? Jeżeli to drugie to tylko się cieszyć z dezinformacji w instrukcji. Jeżeli to pierwsze to jak napisał (koleżka z forum) obraz jest "żyleta" i tutaj bym się nie martwił, że czegoś nie wyświetli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...