Skocz do zawartości
Gmeru

Test telewizora Philips OLED 807 / 857 - najlepszy zakup według EISA 2022/2023

Rekomendowane odpowiedzi

Test telewizora Philips OLED 807 / 857 - najlepszy zakup według EISA 2022/2023

Philips OLED 807 to nowa odsłona bardzo popularnej i lubianej serii telewizorów, która w tym roku przynosi kilka znaczących nowości. Najważniejszą z nich jest nowa matryca OLED EX, która ma być jaśniejsza oraz oferować ma o wiele węższe ramki otaczające ekran. Kolejnym usprawnieniem jest procesor P5 szóstej generacji, który oprócz obróbki obrazu i audio, za pomocą sztucznej inteligencji, zajmuje się dopasowaniem obrazu do warunków otoczenia. Telewizor będzie w stanie podbić detale w czerni oraz jasność podczas oglądania za dnia, tak abyśmy niczego nie przeoczyli. Dostępna będzie też funkcja przyciemnienia ekranu i zmiany temperatury obrazu aby chronić nasz wzrok wieczorem. Oczywiście jak na prawdziwy telewizor segmentu premium przystało, wspierać będzie on formaty HDR Premium w tym Dolby Vision, HDR10+ oraz HLG. Nie zabraknie w nim portów HDMI 2.1 (a więc obsługi sygnału do 4K120Hz) i wsparcia dla technologii dla graczy takich jak VRR, FreeSync Premium, Nvidia G-Sync i ALLM. Po specyfikacji można dojść do wniosku, że producent chce aby telewizor ten był dobry w każdej kategorii a dodatkowo oferuje unikalną na rynku oraz w telewizorach OLED technologię barwnego podświetlenia obrazu - Ambilight. Warto już teraz wspomnieć, że OLED 807 gościliśmy w naszej redakcji już na początku 2022 roku ze względu na przynależność HDTVPolska do stowarzyszenia EISA.W głosowaniu kilkudziesięciu wydawców i twórców multimediów z 29 krajów z całego świata telewizor OLED 807 został wyróżniony nagrodą "Best Buy OLED TV" co oznacza najlepszy zakup OLED TV. W dzisiejszym teście przekonamy się czy OLED 807 rzeczywiście spełnia wszystkie obietnice. Zapraszamy do testu!

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem swoją C8 na Ukraine i zastanawiam sie nad 807, będzie mi brakowało na pewno żyroskopu w pilocie i nie wiem czy Android zastąpi w pełni webOS który działał idealnie... 

Możecie napisać czy nie zawiodę sie w którymś momencie na Philipsie? Chociaż Ambilight x4 robi wrażenie! (to akurat widziałem i w ciemnym pokoju jest WOW) ;) 

LG C2 też rozważam...  z przyzwyczajenia do sterowania i ogólnie do systemu chociaż to juz inny system w 2022r

Edytowane przez CeZaR83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nabyłem 65OLED806, teraz szukam najlepszych ustawień, może ktoś już jakieś testował? Czy nie bawić się i zamówić kalibrację?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...