Skocz do zawartości
arczi99

LCD 46 cali 2 modele + dodatki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Ma problem w wyborze sprzetu, chcem zakupic LCD min 46 cali a max 52 nawet lepiej jak by byl 52 cale ale niestety koszt w tej chwili to min 10000zl(za duzo)
I tak: Sharp LC-46XD1E mozna wyrwac juz za ok 6700zl a SONY KDL-46W2000 za 7600zl
Osobiscie wolalbym SONY ale to ze wzgledu na firme a tu na forum przewaznie pisze ze lepszy bedzie SHARP wiec zpytam jeszcze raz ktory?
Dobrze by bylo aby radził se w miare dobrze z sygnalem anteny naziemnej no i jak obraz jest rozciagniety do panoramy

Druga sprawa to skompletowanie dodatkow tj: DVD, Zestaw glosnikow 5,1 i tu chyba przemawia sony ? Np obsluga jednym pilotem ta sama firma na połce ladniej wyglada,
Bo sluchajcie w tych czasach a dlej bedzie problem z pilotami (ilosc sztuk na stole) : TV, DVD, C+, N-, amplituner, jak to obejsc?

Z gory dzieki za odpowiedz

Aha, dodam ze musze TV zakupic jeszcze do konca sierpnia

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sharpa. Obraz SD jest bardzo dobry naziemny jest ok.

Co do pilotów to sam mam ampli Sonego i dokupiłem sobie pilota Logitecha. Najlepsze rozwiązanie. Można kupić juz od 250zl pilot który zastąpi wszystkie inne :lol:.


Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i chyba wybiore Sharpa, z tym ze jednak z dego co piszecie to lepiej bylo by mi wziasc 52 cale bo odleglosc od TV mam jakies 5 metrow tylko ze z tego co szukalem to koszt takiego Sharpa to ok 10000zl a dzis widzialem na ceneo ze 46 cali jest od 6100zl. Czemu az tak duza roznica?
Moze wiecie gdzie taniej kupic 52XD1 ?
Aha podpowiedzcie jakie kabelki mam zamowic od razu jak bede bral TV tak aby pozniej nie biegac aby cos podlaczyc (cyfra, N, DVD itd)
Pozdrawiam Edytowane przez arczi99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...