Skocz do zawartości
mothafck

full zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od tego ze jestem kompletnie zielony w sprawach hd ale chce sie przezucic z dvd na blu-ray'e i dlatego pisze tego posta

chce aby moj zestaw wygladal tak:
- ps3 do gier i jako odtwarzacz blu-ray
- tv SONY KDS-70R2000 BRAVIA
- i jakis zestaw glosnikow 5.1 - 7.1

czy potrzebuje jeszcze cos kupic aby to wszystko gralo? chodzi mi o wszystko nawet o dodatkowe kable gdyz chce uzyskac najlepsza jakosc dzwieku i obrazu. czy to bedzie gralo? bo slyszalem ze hdmi maja tez rozne oznaczenia 1.3 czy cos i niejestem poewny czy ten telewizor bedzie bez problemu wspolpracowal z ps3. czy hdmi sluzy tylko poloczeniu telewizora z odtwazaczem np. blu-ray(ps3) czy tez moge go podlaczac do pc przez hdmi? slyszalem ze glosniki w SONY KDS-70R2000 BRAVIA sa odlaczane czy moga one sluzyc jako 2 przednie glosniki a np 1 przedni 2 tylnie i subufer moge sobie dokupic i bedzie dzialalo jak zestaw 5.1? ps3 chce kupic w polsce a filmy blu-ray na amerykanskim amazonie, czy bedzie to dzialalo czy sa tez jakies blokady regionalne tak jak przy dvd? jakies inne rady? Edytowane przez mothafck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mothafck' post='56448' date='18.08.2007, 17:05 ']zaczne od tego ze jestem kompletnie zielony w sprawach hd ale chce sie przezucic z dvd na blu-ray'e i dlatego pisze tego posta

chce aby moj zestaw wygladal tak:
- ps3 do gier i jako odtwarzacz blu-ray
- tv SONY KDS-70R2000 BRAVIA
- i jakis zestaw glosnikow 5.1 - 7.1

czy potrzebuje jeszcze cos kupic aby to wszystko gralo? chodzi mi o wszystko nawet o dodatkowe kable gdyz chce uzyskac najlepsza jakosc dzwieku i obrazu. czy to bedzie gralo? bo slyszalem ze hdmi maja tez rozne oznaczenia 1.3 czy cos i niejestem poewny czy ten telewizor bedzie bez problemu wspolpracowal z ps3. czy hdmi sluzy tylko poloczeniu telewizora z odtwazaczem np. blu-ray(ps3) czy tez moge go podlaczac do pc przez hdmi? slyszalem ze glosniki w SONY KDS-70R2000 BRAVIA sa odlaczane czy moga one sluzyc jako 2 przednie glosniki a np 1 przedni 2 tylnie i subufer moge sobie dokupic i bedzie dzialalo jak zestaw 5.1? ps3 chce kupic w polsce a filmy blu-ray na amerykanskim amazonie, czy bedzie to dzialalo czy sa tez jakies blokady regionalne tak jak przy dvd? jakies inne rady?[/quote]

No, zapewne do tego będziesz jeszcze potrzebował amplituner.
W takim zestawie koniecznie z wejściami HDMI v1.3 czyli np. cos z nowego Onkyo.

Jeżeli chodzi o filmy to w niektórych są blokady regionalne. Szczegółowy opis masz tutaj: [url="http://bluray.lindsite.dk/"]http://bluray.lindsite.dk/[/url]

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='56451' date='18.08.2007, 16:11 ']No, zapewne do tego będziesz jeszcze potrzebował amplituner.
W takim zestawie koniecznie z wejściami HDMI v1.3 czyli np. cos z nowego Onkyo.

Jeżeli chodzi o filmy to w niektórych są blokady regionalne. Szczegółowy opis masz tutaj: [url="http://bluray.lindsite.dk/"]http://bluray.lindsite.dk/[/url]

Pozdro[/quote]

Tak moze i sa blokady ale to nie znaczy ze nie mozna dostac tych filmow w wersji EU. Ja np mialem z block bustera w gb Gone in 60 seconds i ps3 nie mial jakiegokolwiek problemu.
Na angielski ebayu jest koles ktory ma cala swoja strone i oferuje okolo 250 europejskich tytulow. Zreszta ma to posegregowane regionami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja chce kupowac blu-raye na amerykanskim amazonie bo wtedy wychodzi duzo taniej a ps chce kupic w polsce zeby nie miec problemow z serwisem i dlatego moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...